PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 734
oceny
8,8 10 1 294734
8,7 32
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Właśnie skończyłem oglądać serial i nurtuje mnie to kiedy tak naprawdę Walt został zdemaskowany, że aż musiał się zaszyć na odludziu. Przecież o sprawie wiedział Hank, rodzina i Gomez a żadnych dowodów nie mieli (z tego powodu przecież Hank trzymał sprawę w tajemnicy). A taśma z Jessim została skradziona przez ekipę Jacka.
Co przeoczyłem ? Tylko bez złośliwych komentarzy proszę, serial bardzo mi się podobał i pytam serio.

użytkownik usunięty
iydem

no został zdemaskowany tylko nie było o tym bardziej rozwiniętego watku a zdaje mi sie ze zona hanka Marie Schrader wszystko im powiedziałaalbo skyler a jeszcze hank dzwonił do marie ze w kajdankach jest Walter a póżniej powiedział skyler w domu jak uciekał że go nieznajdzie i nigdy go nie zobaczy taka sytuacja

ocenił(a) serial na 8

Też tak próbowałem sobie to tłumaczyć ale zauważ że cała impreza z wycieczką na pustynię była właśnie po to aby zdobyć dowód (tj - kasę), bo wcześniej nikt nic na Walta nie miał, co wyraźnie podkreślał np. Pinkman : "słowo ćpuna przeciw słowu pana Kowalskiego" czy jakoś tak. Hank o tym wiedział dlatego nic nie mówił kolegom po fachu, a dowodu nie udało się ostatecznie zdobyć.

iydem

Walt wraca do domu i jego syn dzwoni na policję. Zabiera dziecko i wtedy w domu państwa White pojawia się policja. Walt dzwoni do Skyler i mówi, że Hanka nigdy nie zobaczą właściwie przyznając się do wszystko. Wiedząc, że policja go słyszy. Ratując tym samym swoją żonę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones