PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98003}

Brygada Acapulco

Acapulco H.E.A.T.
6,4 1 540
ocen
6,4 10 1 1540
Brygada Acapulco
powrót do forum serialu Brygada Acapulco

Słońce, panienki i trochę akcji...teraz bym chyba tego nie przełknął...

Michal1992

ojoj, ja bym przelknal jak najbardziej, brakuje mi tego sloneczka na ekranie... ech, pomarzych dobra rzecz! =)

Michal1992

tzn. tego filmu bym nie przełkną...panienki, plaże, słońce i te drinki to w ciemno bym brał...heheh!!!

Michal1992

Masz rację... kiedyś się oglądało, teraz pozostaje tylko szacunek, nic więcej ;]
Phii, panienki... a schowajcie się!! Faaacecciii w tym serialu to dopiero ciacha xD!

ocenił(a) serial na 5
Michal1992

Ja już wiem, że teraz to nie dla mnie, ale w podstawówce... To po tym serialu zacząłem snuć fantazje erotyczne. Nie mogę zatem nie docenić jego wkładu w mój rozwój duchowy. xD

ocenił(a) serial na 6
Michal1992

Oglądam na tele5 ale już mnie k nie wciąga jak kiedyś:( W latach 90tych był to jeden z moich ulubionych seriali-fajne dziewczyny, z Catherine Oxenberg na czele, to było coś. Ale oglądać się da polecam...Swoją drogą to na początku lat 90tych było kilka takich kultowych seriali-teraz już takich chyba nie ma-bo wszystkiego jest za dużo-no chyba ,że ktoś lubi m jak miłośc-hehe

Michal1992

Nie mogę się nie zgodzić. Lata 90 obfitowały w seriale, które do dzisiaj wspomina się z sentymentem chociaż może niektóe nie sa już tak przystępne. Niemniej jednak fajnie sobie powspominać.

ocenił(a) serial na 6
Michal1992

Ja nawet nie chciałabym obejrzeć jeszcze raz, żeby nie popsuć sobie mojego wyobrażenia, jakie pozostawił po sobie ten serial. pamiętam, że był emitowany póxnym wieczorem i czekałam na niego. Ta muzyczka z czołówki to było coś... no i Fabio;)

gabi_2

ja wolalam Tommiego :D

Michal1992

Lepiej nie oglądać teraz tego serialu bo strasznie denne to kiczydło, w którym chodziło głównie o pokazanie ładnych kobiet i przystojnych mężczyzn. Ja niestety popełniłam ten błąd i chciałam sobie przypomnieć po latach ten serial na ATM Rozrywka i teraz żałuję bo przedtem po usłyszeniu tytułu "Brygada Acapulco" miałam miłe wspomnienia, które teraz legły w gruzach :) Fabuła idiotyczna, podobnie efekty specjalne, a gra aktorska jak z argentyńskich telenowel.

Michal1992

Klimat serialu fajny ale fabuła mizerna kilka odcinków obejrzanych i żaden mnie nie wciągnął jedyny plus to czołówka i fajne laski .

Michal1992

Ostatnio ktoś powrzucał odcinki na youtube. To jest tak czerstwe, że aż śmieszne. Bawiłem się jak na dobrej komedii, szczególnie podczas scen walki ;-)

Jestem stary rocznik ale jakoś mnie ten serial ominął. Wolałem Baywatch ;-)

perun_6

Potwierdzam, śmiesznie się ogląda, a dupeczki niczego sobie. Zmieniając kanały w tv zatrzymałem się na Brygadzie Acapulco, której nigdy nie oglądałem, bo jako jedyna przykuła moją uwagę w gąszczu wielkiego telewizyjnego NIC.
Do śniadanka jak znalazł. :)

Michal1992

Za dzieciaka to uwielbialam ten serial! Dziś po latach wchodzi nieco gorzej, sceny walki wydają się smieszne...ehhh...ale sentyment w sercu pozostanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones