PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 257
ocen
6,4 10 1 57257
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Kocham ten serial!

ocenił(a) serial na 10

Mogę go oglądać codziennie, każdy odcinek.
Genialni aktorzy, najbardziej podoba mi się postać Violetty i Pshemko,powinni dostać Oscary za te role. Natomiast urodą powala Paula, Maja Hirsch powinna na co dzień tak wyglądać bo w tej stylizacji "na Paulinę Febo" wygląda zjawiskowo.

ocenił(a) serial na 7
AnnaS941

No właśnie, gra aktorska w Brzyduli jest genialna: główne postaci czyli Ula i Marek - Julia i Filip zrobili świetna robotę, no i oczywiście też te oslawione role drugoplanowe: Viola, Pshemko, ale rowniez właśnie Paulina, Sebastian, Aleks, Adam - no po prostu rewelacja :D nikomu chyba bym nic nie zarzuciła

ocenił(a) serial na 8
AnnaS941

ja właśnie robię sobię rewatch :D genialny serial !

NaomiClark_

Ja też teraz oglądam od początku po 9 latach, kocham ten serial

ocenił(a) serial na 7
AnnaS941

Włosy Pauli były peruką

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 7
AnnaS941

Pamiętam jak w Emce była ogolona na łyso

ocenił(a) serial na 9
AnnaS941

Ja nie zliczę, ilekroć obejrzałam ten serial przez te 10 lat. Do setki na pewno dojechałam :D Obecnie znowu na ekranie, zaraz zresztą kończę - dziś 220 odcinek, zresztą codziennie leci po kilka :)
To najlepszy serial, a raczej adaptacja - w każdym calu naprawdę świetny.
Jakaś postać która Was drażniła? Ja miałam jedną jedyną, której szczerze znieść nie mogłam. To był Piotr. Boże, co za męczennik od siedmiu boleści. Tak narzucający, tak męczący, manipulator! A fe! Choćby Mareczek był najgorszą za przeproszeniem świnią, to bym tego Piotra za 5 zł nie chciała. Tak ją osaczał i próbował zamknąć w klatce, że aż jak to oglądam, to za każdym razem nie mogę wytrzymać :) Pozdrawiam fanów serialu ;) No i czekamy na drugą część ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones