PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 722
oceny
7,1 10 1 2722
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

Chciałam obejrzeć ten serial ale nie mogę przebrnąć przez pierwsze odcinki. Warto go obejrzeć i przemęczyć się dalej? zachęćcie mnie :)

ocenił(a) serial na 8
Narvany_Chochlik

Jak najbardziej - warto! Też miałam problemy z przebrnięciem przez pierwsze trzy odcinki, ale potem akcja nabiera tempa, bohaterowie stają się ciekawi (początkowo potwornie irytowała mnie Annie, potem zaczęłam ją uwielbiać ;d) i kiedy w czwartym sezonie zmienia się obsada znowu trudno jest przyzwyczaić się do nowości - niektórzy wręcz poprzestają na oglądaniu trzech, czterech sezonów (pod koniec twórcy przesadzają).
Ja jednak polecam całość. Naprawdę zabawny, ciekawy serialik z mnóstwem dodatkowych scen i "prequeli" tłumaczących zachowania bohaterów. :)

Sunnydoll

Cześć! Oglądam wersję amerykańską i muszę powiedzieć, że mnie ten serial zahipnotyzował. Po prostu nie umiem się oderwać (dwa sezony w ciągu 48h). Czy wersja brytyjska też jest tak wciągająca?

ocenił(a) serial na 8
KomputeromaniaK

Powiem tak: po obejrzeniu wszystkich sezonów wersji brytyjskiej nie byłam w stanie obejrzeć jednego odcinka US.
Wersja UK jest niezwykle przesycona... "brytyjskością"? Gdy ją oglądasz, wiesz, że to serial z wysp.
Ja zawsze polecam ludziom oryginał. :)

Sunnydoll

Jak skończę oglądać US (jestem już przy 7 odcinku :P) to zobaczę to :)

KomputeromaniaK

Hej! Obejrzałem pierwszy odcinek. I mam pytanie do kogoś kto oglądał brytyjską i amerykańska wersję. Czyzm się różnią. Bo jak na razie fabuła jest bardzo podobna. Oczywiście w UK dzieje się wszystko tak jakby szybciej, ale ogólnie sprawy mają się tak samo. Czy później fabuła jest inna od US, czy tak samo tylko inaczej "rozegrane"?

ocenił(a) serial na 8
KomputeromaniaK

Wypowiem się, bo nie wiem jak szybko doczekałbyś się odpowiedzi. "Śledziłam" tytuły odcinków i fabułę i jakoś drastycznie to chyba ona się nie różni. Wiadomo - w końcu wersja US bazuje na UK, więc teoretycznie jest to przynajmniej 80% zżynka. :)

ocenił(a) serial na 10
Sunnydoll

A Mitchell jest do końca 4-go sezonu czy znika? Bo mówisz, że pojawiają się nowi bohaterowie?

ocenił(a) serial na 6
Pearl158

Mitchell ostatni raz jest w 3x08.Nowi bohaterzy są od 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

Ok, dzięki za odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones