PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469077}

Być człowiekiem

Being Human
7,1 2 722
oceny
7,1 10 1 2722
Być człowiekiem
powrót do forum serialu Być człowiekiem

bo mam zamiar. ;]
Ale jest tam cos z romansu ? miedzy wampirem a smiertelnym ?

ocenił(a) serial na 6
MrsVampire

Jestem na początku trzeciego sezonu i przyznam, że czystego romansu tam jest bardzo niewiele, a między wampirem a śmiertelnym prawie wcale.

ocenił(a) serial na 9
MrsVampire

Nie wiem czy już zaczęłaś oglądać serial ale wtrącę parę słów od siebie.
Przede wszystkim Being Human jest serialem dość specyficznym, nastawionym na dramat i rozwój postaci bardziej niż na akcję samą w sobie.
Romans? Nie gra największej roli. Przewijają się oczywiście wątki miłosne, choć te między wampirami a śmiertelnikami nie zawsze kończą się szczęśliwie.
Poleciłabym Ci tą serię szczególnie ze względu na ciekawe, różnorodne postacie, relacje między nimi i brytyjski humor (jeżeli lubisz)

ocenił(a) serial na 10
Leanney

Ja uwielbiam ten serial, ale romans? ;)
I Damien Molony jest po prostu genialny.

ocenił(a) serial na 10
DZASTII

Tzn. wiem, że chodzi o romans między ludziem a krwiopijcom, ale to nie o to chodzi w tym filmie.

MrsVampire

chryste ile mozna ogladac ciagle to samo i skad sie wziela ta moda na wampiry, wilkolaki i miedzyrasowe romanse? to jest chyba w co 2 filmie juz. ludzie, czy wy naprawde nie chcecie czegos bardziej oryginalnego?

latarnick

to takie dziwne, ze ludzie są tolerancyjni i lubią ogladać bohaterów nieludzkich? Poza tym w co drugim filmie? Coś ty? W większości filmów masz romanse tylko ludzi. Nic dziwnego, że ludzie szukają egzotyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones