PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688711}

Był sobie chłopiec

About a Boy
6,8 1 057
ocen
6,8 10 1 1057
Był sobie chłopiec
powrót do forum serialu Był sobie chłopiec

Polecam

ocenił(a) serial na 9

Tak pozytywnego serialu nie widziałem dawno. Świetna gra aktorska. Nieraz proste dowcipy i sytuacje, a nieraz bardziej inteligentne, potrafią naprawdę rozbawić. Jeśli ktoś chcę na chwilę zapomnieć o tym często szarym świecie, to zdecydowanie polecam:)

ocenił(a) serial na 9
gadecki_2

Zgadzam się w 100% ;-) lekki i przyjemny serial, potrafi rozbawić ale też są czasami dość głębsze sytuacje. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. :-)

nico_x

Głębsze sytuacje? Serio? A co to wyrażenie niby znaczy?

Gdybym nie obejrzała kilku odcinków i sama nie stwierdziła, że serial to dno, to wyrażenie by mnie przekonało, że nie warto oglądać.
Co do serialu - polecam obejrzec oryginał z Hugh Grantem, zanim się zaczniecie zachwycać, tak dla porównania. Nedzna podróba i tyle.

ocenił(a) serial na 10
awodwanrazc

Nie pisz głupot serial super

ratusz1945

Jak ktoś się nie zgadza z Twoim zdaniem, to od razu pisze głupoty? Gratuluję.

ocenił(a) serial na 7
gadecki_2

Zgadzam się w 100%%%.Właśnie obejrzałem na C+seriale ostatni odcinek i żałuje że się skończył już na 2 sezonie niestety i twórcy nie postanowili nakręcić 3 sezonu,bo jak najbardziej na niego zasługuje.Oceniam 7/10 i jak najbardziej polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones