PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112226}

Córki McLeoda

McLeod's Daughters
7,3 4 231
ocen
7,3 10 1 4231
Córki McLeoda
powrót do forum serialu Córki McLeoda

Kocham...

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam ten serial. Często do niego wracam. Najlepsze są trzy pierwsze serie. Potem to już nie
to samo. Czwarta też super ze względu na Tess i Nicka (moja ulubiona para). Pewnie gdyby nie
to, że tak się przywiązałam do tego serialu to pewnie skończyłabym oglądać jak wymienili pół
obsady. Najpierw Claire, potem Tess i Nick i tak dalej. Jakoś poradziłam sobie jeszcze z
odejściem Claire, choć było ciężko, ale kiedy zabrakło Tess i Nicka to już się totalnie wściekłam).
Serial stracił swój urok, ale mimo wszystko nie potrafiłam przestać oglądać. Jest tak cudowny,
że czułam jakby Drovers Run było i moim domem. Pamiętam jak widziałam ten serial pierwszy
raz, kiedy byłam jeszcze małą dziewczynką, marzyłam, że tam mieszkam i chyba nadal marzę
za każdym razem kiedy go oglądam.
Szkoda tylko, że z każdą kolejną serią było coraz gorzej. Zwłaszcza po trzeciej. Jak pewnie
większość nie mogłam się pogodzić ze śmiercią Claire zwłaszcza w takiej chwili. Ona i Alex... od
początku właśnie ich ze sobą widziałam.
Najbardziej jednak pokochałam Tess i Nicka. Może dlatego, że w pewnych cechach ją
przypominam, a Nick to mój wymarzony książę z bajki :)
Po ich odejściu oglądałam, bo nie mogłam przestać, ale zawsze za nimi tęskniłam, bo to już nie
było to...
Szkoda, że u nas nie robią tak świetnych seriali.
Ups, ale się rozpisałam.
Jedyne co chce jeszcze powiedzieć to (co zapewne już wiadome), kocham ten serial, kocham
jego bohaterów, kocham Drovers Run i jego okolice... i zawsze będę kochać. Może to śmieszne i
zabrzmi infantylnie, ale coś zmienił w moim życiu, inaczej zaczęłam postrzegać niektóre rzeczy.
Naprawdę warto go obejrzeć, poznać Claire, Tess i ich przyjaciół, zamieszkać w Drovers Run...
To piękny i cudowny świat :)

sylwia92R







Zgadzam się zupełnie z twoimi uwagami i sugestiami odnośnie tego serialu. ja czuję to samo i również uważam, że serial powinien się skończyć po wyjeżdzie Tess i Nicka.

sylwia92R

Piękne słowa i racje, które mogłabym śmiało uznać za swoje własne. Z tą różnicą, że ja zakończyłam przygodę z Drovers Run po tym jak zabrakło Claire... nie potrafiłam sobie wyobrazić tego serialu bez niej i skapitulowałam po obejrzeniu pierwszego odcinka czwartej serii... serce za mocno bolało i strata Claire była zbyt świeża... wiem, że to niedorzeczne, bo przecież chodzi o postać fikcyjną i zupełnie nierzeczywistą historię... ale... choć minęło już parę lat, łzy nadal się cisną do oczu jak wspominam końcówkę trzeciego sezonu... dokładnie tak jak sama napisałaś warto poznać tych bohaterów i samo Drovers Run, bo może to zmienić postrzeganie świata, ludzi i sytuacji w życiu.
Pozdrowienia dla Ciebie i dla wszystkich, którzy doceniają ten serial i wartości, które on przekazuje... :)

ocenił(a) serial na 8
sylwia92R

A gdzie oglądasz? ;)

blomkvist

na youtube są odcinki i po polsku i po angielsku :)

ocenił(a) serial na 8
Paula_TV

uratowałaś mi najbliższe miesiące życia, dziękuję. <3

blomkvist

Bardzo proszę, a serial szczerze polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones