PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108964}

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
7,2 61 553
oceny
7,2 10 1 61553
7,0 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami

Cześć. Poszukuję 8 i 9 sezonu serialu (z polskim lektorem). Jeśli ktoś potrafi pomóc, będę wdzięczny :) Chętnie też dowiem się, gdzie możnaby zobaczyć on-line. Pozdrawiam :)

chriss2004

Hej.

Wszystkie sezony CSI Miami znajdziesz na tej stronie:

http://alltube.tv/serial/csi-kryminalne-zagadki-miami-csi-miami/64

Uwaga na złośliwe reklamy wyskakujące regularnie.Nie pooglądasz jeżeli używasz przeglądarki z adblockiem.Sam próbowałem odpalić na przeglądarce Mahthon,ale nie chodzi,dlatego oglądam przez Operę.Żeby odpalić dany odcinek wchodzisz w wybrany sezon,czekasz 15 sekund (przy większości odcinków pojawiał się zegar z odliczaniem tego czasu) po czym pokazywała ci się Lista dostępnych linków.Każdy jeden odcinek najlepiej odpalaj przez Openload.Ja tak oglądam i jest git,jeżeli będzie ten timer o którym ci piszę i będziesz chciał serial odpalić wcześniej zasypie cię lawina reklam.Dobra rada: Chcesz zachować odpowiednią kolejność wszystkich odcinków? Oglądaj od sezonu 10 od końca,nie od początku.Tak samo w każdym innym sezonie.Oglądając od dołu do góry dany sezon nie połapiesz się w odcinkach o co kaman,wiem,że to dziwne,ale tak jest.Ja tak oglądam każdy sezon,jestem już w połowie 6 i też ogladałem od góry do dołu.Wszystko wtedy układa się w logiczną całość.

Tommy221

Dzięki za odpowiedź! :)

chriss2004

nie ma sprawy:-)Miłego oglądania:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones