PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108964}

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
7,2 61 553
oceny
7,2 10 1 61553
7,0 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami
jagodajulia

O tak jego też kocham,szkoda,że umarł:(

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_tvd

Jesse zdecydowanie!

zosiaczek95

Jest słodki:)

ocenił(a) serial na 8
Kinomaniaczka_tvd

Caileith Ducane - czy jak to się tam pisze... Alex też bardzo lubię. :)

yiola_23

Fajne postacie:)

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_tvd

Też Ryan ;)

Kinomaniaczka_tvd

ja tam tego Wolfa nie lubię zarozumiały jest i donosił że ta laska leki brała z laboratorium i przez niego ją wyrzucili! , a sam też coś tam kiedyś ukrywał żeby kuzyna czy kogoś z rodziny ratować!
Ja najbardziej Emilkę kocham czyli Calleigh Duquesne :)) ma zajefajne włosy!!

lila_O

Ja Ryan'a kiedyś uwielbiałam, ale mi przeszło, też go lubię, ale teraz uwielbiam Jessego, jest słodki, cudowny , czarujący :) Co do Ryana i tej koleżanki z pracy i tych leków, to Ryan ją ostrzegał, że jak sama się nie przyzna to on to zrobi, więc to nie było tak nie fair... Tak, Ryan, nie dość, że był hazardzistą, to później zabrał bardzo ważny dowód z miejsca zbrodni, aby pomóc koledze i jego synkowi.

jagodajulia

Dokładnie:)

lila_O

O tak Jesse jest cudny,ósmy sezon był moim ulubionym,co do Rayana to każdy ma swoje wady:)

lila_O

Też ją lubię:)

ocenił(a) serial na 8
mystermouse

Najbardziej lubię panią patolog i blondynkę.

ocenił(a) serial na 8
Kinomaniaczka_tvd

uwielbiam postać Caleigh, jest piękna i eteryczna, co bardzo mi odpowiada, zwykle naukowców przedstawiało się jako osoby nieatrakcyjne, taki stereotypowy intelektualista, w okularkach, w fartuchu, nad tymi probówkami itd. fajnie że tu to przełamali, poza tym lubię jej głos, taki delikatny, miły.

ocenił(a) serial na 8
Kinomaniaczka_tvd

Horatio, Marisol i Eric.

ocenił(a) serial na 9
Kinomaniaczka_tvd

Chyba nie będę orginalny... Calleigh Duquesne, Natalia Boa Vista i Walter Simmons

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_tvd

Bezapelacyjnie H - uwielbiam jego powiedzonka.

AnDo1966

zdecydowanie Horatio 'H' Caine!!!

ocenił(a) serial na 7
martagold

ja też Horahio

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_tvd

...ciekawe dlaczego... :)

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_tvd

Jesse Cardoza <3

Najlepsiejsza1958

Pytanie do was kiedyś oglądalem jakiś odcinke nie pamiętam z ktorego sezonu było i na końcu byl pogrzeb i fajna piosenak leciala może ktoś kojaży jakieś odcinki gdzie byly pogrzeby z piosenkami???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones