PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108964}

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
7,2 61 555
ocen
7,2 10 1 61555
7,0 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami

wystąpił ten aktor z CSI Kryminalne zagadki Nowego Jorku?

dudek1520

02x23 - wprowadzenie do CSI NY
04x07 - pierwszy crossover
06x07 - crossover z wszystkimi CSI - inaczej CSI Trylogy.

adamo001

Sory, w 08x07 był crossover z Miami, 06x07 to numer z NY.

adamo001

Dzięki Ci bardzo za pomoc. Pozdrawiam

adamo001

Mam jeszcze pytanie który to był odcinek, gdy zabito żonę Caina i on ruszył za mordercami do Brazylii?

dudek1520

Wszystko rozpoczynało się w 04x23 tak naprawdę. Później było 04x24, 04x25 i finał tych odcinków był w 05x01. Marisol została zabita chyba w 04x23. Poźniej w 06x15 i 06x16 wróciła sprawa właśnie z 05x01 przez Julię. Caine obchodził jeszcze urodziny Marisol w 09x08 (który miał być 200 odcinkiem, ale z racji pomyłki w numeracji wyszedł jako 199) oraz w 10x01 na samym początku,kiedy miał halucynacje i widział Marisol.

adamo001

Dziękuję, bo sam bym do tego nie doszedł.

dudek1520

Tzn Miami z wszystkich CSI było najbardziej zbite co chodzi o przeplatanie się spraw. Bo jeszcze Memmo Fierro, który zabił Marisol później wrócił w 09x04 i 09x13 i jeszcze 10x05 i Caine początkowo go ścigał (w 09x04), później mógł zabić w 09x13, ale tego nie zrobił, a w 10x05 współpracował.

adamo001

Faktycznie coś takiego było. Miałbym jeszcze jedno pytanie jeśli można, ale trudniejsze. W którym odcinku wystąpił Joe Penny (ten z Gliniarza i prokuratora- pamiętam że grał jakiegoś operatora chyba dźwigu) i Lucy Lawlles ( ta z serialu Xena). To były chyba jakieś późniejsze odcinki powyżej 100.

dudek1520

Penny - 07x06
Lawlles - 07x07

Najlepiej na imdb szukać, bo tam można najszybciej odnaleźć.

adamo001

Dziękuję. Bardzo mi pomogłeś, wydawało się to trudne.
Pozdrawiam Cię serdecznie

adamo001

Przypomniało mi się. Mam takie pytanie w którym to odcinku Caine był oskarżony o morderstwo kobiety. Wszystkie dowody, które policjanci znajdowali świadczyły przeciw niemu. Później się okazało, że jakiś facet go wrobił.

dudek1520

Kurcze, próbowałem to znaleźć, ale nie kojarze nawet tego odcinka i go nie pokazuje.

adamo001

No chyba że pomyliłem z CSI Nowego Jorku. Jednak zdaje mi się że to był Caine (może ktoś z jego ludzi?). Był na kolacji z jakąś dziewczyną a na drugi dzień ona nie żyła. Na kieliszkach były jego odciski palców, przed domem ślady kół jego samochodu i także jego krew w domu. ktoś wezwał policję. Musieli go aresztować. Ten kto go zamordował już nie pamiętam ale chyba chciał się na nim zemścić.

dudek1520

Sprawdź CSI Miami 03x20. Jak to nie to, to nie mam pojęcia.

adamo001

Sprawdzałem. Niestety to nie ten. W tamtym to sam Caine był aresztowany. Szukałem też tego odcinka ale nie mogę znaleźć. Nie wiem już sam. Może jak się kiedyś trafi ten odcinek to będziemy wiedzieli. Jak byś coś wiedział to daj znać. Dzięki za pomoc.

dudek1520

Był to 6 odcinek z 4 sezonu

misia9322

Dziękuję za pomoc. Myślałem, że nie da rady do tego już dojść.

dudek1520

To na pewno ten odcinek? Widzę, że Delko miał halucynacje ze Speedlem, ale z Cainem nic nie widze

adamo001

Napisałam ten post zaraz po obejrzeniu tego odcinka więc raczej nie jest to pomyłka. No chyba, że strona na której oglądałam podmieniła odcinki ;)

misia9322

No w tym odcinku widzę, że jedynie aresztowany był technik, który używał karty Speeda.

adamo001

Sprawdzałem na imdb. Polski tytuł to Podejrzany sezon 4 odcinek 6. Zgadza się. Oglądałem to ten odcinek. Tutaj jest link:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.imdb.com/title/tt 0534791/&prev=search
Pozdrawiam

dudek1520

No okej, tylko opis mnie zmylił :) ale jak znalazłeś to dobrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones