PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95361}

Cagney i Lacey

Cagney & Lacey
6,6 289
ocen
6,6 10 1 289
Cagney i Lacey
powrót do forum serialu Cagney i Lacey

A mnie się podoba

użytkownik usunięty

Nie uważam, żeby był zły. Jak na tamte lata, całkiem niezły. Gdy byłam mała oglądałam go w telewizji (chciałam zostać policjantką ;)), więc może patrzę trochę przez pryzmat sentymentu, ale nie przesadzałabym z tak niskimi ocenami. Ciekawy pomysł, żeby główne bohaterki kryminalnego serialu były kobietami - nie, jak dotychczas, męskimi "twardzielami". W czasach, gdy na kobiety w policji patrzono jeszcze z lekka krzywym okiem, tutaj mamy aż dwie panie, które doskonale sobie radzą - zarówno z przestępcami, jak i z ironicznymi spojrzeniami przełożonych czy kolegów. Aktorki bardzo dobrze się spisały, nie można miec zastrzeżeń co do ich gry. Sama fabuła też niekiepska. Może serial lekko trąci myszką, ale to rpzecież poczatek lat 80. - dla niektórych już niemal prehistoria :P
Uważam, że CiL to dobry serial, nie widzę w nim specjalnych niedociągnięć i jak na tamte czasy jest bardzo, bardzo porzadnie zrobiony.

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się w 100% ze wszystkim co jest wyżej;) Również pamiętam go z dzieciństwa i tak samo mogę mieć wrażenie, że moja sympatia ma podłoże sentymentalne;P Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć... Również nie był emitowany w TV od dobrych 10 lat, chyba, że na programach, których nie posiadam;P

AsiekTroll

Haha, ja też oglądałam i był w porządku. Zawsze jak byłam chora i zostawałam w domu włączałam sobie rano :D Mogliby go powtórzyć :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones