PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 488
ocen
7,7 10 1 150488
6,6 14
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Czy tylko ja tęsknie za tym serialem ?:3

ocenił(a) serial na 10
KiIIerQueen

Nie tylko, ale jeśli mieliby tworzyć dalej sezony na poziomie szóstego czy momentami szóstego, to lepiej było to zakończyć. :) Z kolei gdyby był powrót do poziomu pierwszego, to bym sikał z radości.

ocenił(a) serial na 10
mdegorski

Ja też bardzo lubiłam sezon z Lew Ashby i ostatni, ale masz rację niektóre były słabsze chociaż i tak się dość przyjemnie oglądało

ocenił(a) serial na 7
KiIIerQueen

Tęsknić to można, tak jak napisał mdegorski, za pierwszymi sezonami:)
Ostatnie były słabsze i rzeczywiście lepiej było zakończyć z jakimś poziomem:)

użytkownik usunięty
KiIIerQueen

Za drugim, trzecim i może piątym sezonem :)

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

czekam na moment w ktorym moze ktos wpadnie na pomysl jak mega by byl spin off przedstawiajacy przygody Lew Ashby'ego :)

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

oj tak :) brakuje troche świata Hanka

ocenił(a) serial na 8
KiIIerQueen

Dopiero skończyłam oglądać, a już tęsknię ah. Niby komedia, ale miał głębsze momenty no i muzyka, postacie, humor, oj będę tęsknić :) co prawda późniejsze sezony (chyba 5 i 6) trochę słabsze, ale ogólnie serial świetny i klimatyczny.

KiIIerQueen

Oglądam drugi raz wszystkie sezony, co prawda po 8 latach, ale bawię się przy tym tak samo. Dopisuje się do listy czekających na spin offa. Czy kojarzy ktoś podobne seriale? Ja zauważyłam podobny klimat można znaleźć w serialu Bojack Horseman, całkiem podobna historia.

ocenił(a) serial na 9
Chat_Noir_89

Becka stała się taka bezbarwna później ale pomysł z synem był fajny i można to by pociągnąć.

ocenił(a) serial na 9
KiIIerQueen

Strasznie tesknie za Hankiem.
Mogliby zrobic z 2-3 kolejne sezony i zaangazowac starych bohaterów nawet w drugoplanowych rolach a na 1 planie ktos inny moze jakis siostrzeniec/bratanek Hanka zapatrzony w wujka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones