PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 474
oceny
7,7 10 1 150474
6,8 12
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Warto?

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem o tym serialu absolutnie nic, ale mam możliwość obejrzenia wszystkich sezonów i stąd moje pytanie - warto? Aktualnie waham się między Californication, a Rodziną Soprano

ocenił(a) serial na 9
__smok

Bardzo warto, chociaż Soprano chyba dużo równiejsze od Californication, któremu mogę za sezony 1-3 z czystym sumieniem wystawic 9+, a dalej jest równia pochyła :)

ocenił(a) serial na 5
Fifth_Horseman

bierz sie za rodzine Soprano bez zastanowienia!

ocenił(a) serial na 9
__smok

zawsze można zacząć oglądać oba, a dalej idąc za tym, który Cię wciągnie :) do Rodziny Soprano jeszcze nie doszedłem, ale w planach jest. Niedawno skończyłem Californication i muszę po prostu przyznać, że będzie to niezapomniany obraz, do którego mam nadzieję powrócić jeszcze nieraz... Poza tym, takiego kaca serialowego nie miałem od czasów zakończenia Hoży Doktorzy

__smok

sopranos to legenda californication pierwsze 2 sezony moze pozniej coraz obrzydliwsze i plytsze mimo tego zabieram sie za 7 sezon bo lubie duchovnego:) ale z takim sopranos breaking bad czy homeland to sie nie ma co mierzyc

ocenił(a) serial na 9
__smok

warto, ale tylko sezony 1-3 EWENTUALNIE jeszcze 4, reszta sezonow, zdecydowanie NIE

karimnaf

Daruj sobie takie teksty. Mnie na przykład podobały się wszystkie sezony i co teraz? Jeden rabin powie tak, drugi powie nie.

ocenił(a) serial na 9
__smok

Dwa bardzo różne seriale zależy na co masz ochotę. Powiedz mi co Cię interesuję bo nie wiem który z nich polecić oba rewelacyjne.

ocenił(a) serial na 6
__smok

Warto.

ocenił(a) serial na 9
__smok

Dziękuję wszystkim za odpowiedź, zapomniałam napisać jak skończyłam serial, że już nie potrzebuję wiedzieć czy warto :D Warto!

ocenił(a) serial na 10
__smok

Wagina będzie zadowolona ;)

__smok

Obejrzyj pierwszy i drugi sezon. Te dwa są naprawdę niezłe (pierwszy mega, drugi troche gorszy jeśli dobrze pamiętam). Dalej będziesz oglądać ale to już z rozpędu, późniejsze sezony są już słabe.

__smok

Natomiast The Sopranos jest jednym z najważniejszych i najlepszych seriali w historii. Do tej roli Californication nie urosło, zdecydowanie też nie aspirowało. Oba seriale warte obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones