PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 488
ocen
7,7 10 1 150488
6,6 14
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Zmienny

użytkownik usunięty

I sezon mi się podobał, ale sezon II to już nie to. W zasadzie w ogóle nie wiadomo o czym jest ten
drugi sezon, jedyne zabawne momenty, to sceny z Runklem.

ocenił(a) serial na 9

wg mnie drugi znacznie lepszy jesli jest sie facetem. bo wlasnie jest najzwyczajniej o przyjazni dwoch gosci ... pierwszy byl o przyjazni kobiety i mezczyzny .. aaaa pozniej to juz faktycznie o niczym choc i tak lubie... Prawniczka w 4 to tylko fajny akcent

użytkownik usunięty
lbras76

Obejrzałem do końca i jednak jest ok.

Ja niedawno na fali fajnego odcinka z nowego sezonu obejrzałem sezony 5 i 6. Kiedyś patrzyłem chyba tylko na początkowe epizody i rezygnowałem. Ku mojemu zaskoczeniu nie są wcale takie złe :D Sezon piąty jest naprawdę spoko, [SPOJLER] pokręcona była Hanka, szalony Bates, Samuraj ze swoimi tekstami i podejrzeniami czy Moody pieprzy się z jego lubą :D [/S{POJLER] Sezon 6 jak dla mnie słabszy, zbyt przerysowany, chociaż oglądało się fajnie.

Podsumowując, to wcale nie jest tak, że ostatnie sezony to wyłącznie niepotrzebna kaszana :P Sezon 5 wcale nie jest słabszy niż 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones