PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575225}
6,2 8 372
oceny
6,2 10 1 8372
Camelot
powrót do forum serialu Camelot

Pierwsze trzy odcinki obejrzałam w całości, ale postać Artura jest tak beznadziejna, że musiałam
sobie odpuścić. Artur = okropny aktor i do tego dziwnie napisany scenariusz - wcale nie tworzy
barwnej postaci tylko jakąś papkę bez emocji. Z drugiej strony postać Morgany i jej spiski bardzo
mnie wciągnęły, więc pozostałe odcinki oglądałam baardzo wybiórczo. Podczas oglądania parę
razy Morgana skojarzyła mi się z Lady Makbeth, jakby autor scenariusza posiłkował się trochę
Szekspirem - też mieliście takie odczucia?

ocenił(a) serial na 9
mine_black_berry

oj tak, Morgana wspaniała :D
powiedziałabym postac pełnokrwista :)
hmm... artur jeszcze ujdzie, mnie denerwowała Ginewra raz wracając do Artura, potem do męża, do Artura, do męża....
bardzo irytująca.

ocenił(a) serial na 5
ladyanna_filmweb

Morgana i Merlin sportretowani wyśmienicie! Artura i Ginewrę można by w zasadzie wyciąć... są tu kompletnie niepotrzebni - chyba że jako zabawki dla tamtej dwójki.

ladyanna_filmweb

Ginewra taka cukierkowate i bezbarwna, a co do Morgany zgadzam się (świetnie dobrana aktorka).

ocenił(a) serial na 9
olasia123

eva green jak zawsze fenomenalna <3
w merlinie też się nie popisali doborem aktorki do roli ginewry ;/

ladyanna_filmweb

Mi tam Lena pasowała :) ale zwracałam uwage na Helene Bonham Carter. (Morgana)

ocenił(a) serial na 9
olasia123

helenka grała morganę?? ;p
w mgłach albionu czy gdzie?

ladyanna_filmweb

w "Merlinie" (1998) :) jest naprawdę fenomenalna!

ocenił(a) serial na 9
olasia123

no to dzisiaj bd oglądac ;p

ladyanna_filmweb

A mi się wydaje, że taki byl zamysł scenarzysty i reżysera, by zrobić z Artura takiego ułomnego po prostu człowieka. Ciężko chyba aktorowi zagrać postać inaczej niż sobie ci dwaj panowie umyślą. Według mnie z założenia głównymi bohaterami mają być Merlin i Morgana, którzy manipulują całym otoczeniem i kreują świat na swoją modłe. Serial mi się podobał i żałuje, że nic nie słychać o drugiej serii.

ocenił(a) serial na 5
mine_black_berry

Heh, ja zrezygnowalam po pierwszym odcinku ;)
Jakas masakra, z trudem nie zasnelam przy ogladaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones