PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 860
ocen
7,6 10 1 26860
Castle
powrót do forum serialu Castle

7 odcinek nowego sezonu

ocenił(a) serial na 6

Po teaserze tego odcinka mam dość. Tyle obejrzałem i na tym kończę moją przygodę z niniejszym serialem.

ocenił(a) serial na 5
Shiloh

Dla mnie serial powinien skończyć się po 4 sezonie. Jeszcze ze 2-3 odcinki 5 były fajne, ale potem to już wymyślanie na siłę. Jakieś amnezje, peleryny niewidki, wszystko tak mocno naciągane, że ciężko uwierzyć że to ten sam serial, który wbijał w fotel w 4 pierwszych sezonach.

ocenił(a) serial na 6
n_nelly

Dla mnie serial powinien się skończyć wraz z sezonem 3. Przynajmniej byłoby ciekawie - główna bohaterka zginęłaby mimo wszystko, a Rick, Jim i Josh cierpią do końca swoich dni. Byłoby to trochę przygnębiające, ale nie nudne.

ocenił(a) serial na 5
Shiloh

Ale byłoby za czym tęsknić :) A teraz naprawdę, strach się bać co jeszcze scenarzyści wymyślą. Lepiej czasem czuć mały niedosyt niż rozczarowanie.

n_nelly

5 sezon faktycznie jako całość mnie nieco zmęczył (chyba dlatego, że początkowo scenarzyści nie mieli specjalnie pomysłu na Caskett i ich nieco przesłodzili, niemniej jednak niezgorsze odcinki miał), ale szósty (w którego połowie jestem na tą chwilę) jest znacznie solidniejszy (Alexis i apelacja skazańca, morderstwa sobowtórów oficerów z 12-ki, zakładnicy u dentysty i Castle-negocjator, do tego związek głównych bohaterów stał się strawniejszy i bardzo sympatyczny).

Shiloh

A szkoda. Bo to bardzo dobry odcinek jest, idealnie w stylu "Castle" :-)

ocenił(a) serial na 8
Shiloh

Ja też mam już dość. To z niknięcia Castle'a bez sensu. Powinni wziąć ten ślub i koniec serialu. Obawiam się że teraz będzie już tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 8
Anihilus

A mnie się nadal podoba. Tym bardziej po obejrzeniu 6 i 7 odcinka. Jeśli chodzi o przeniesienie się Castle'a w inną rzeczywistość to już to czytałam. Jedna angielska fanka coś takiego napisała. Ale znalazłam tylko przetłumaczony prolog i I rozdział. Patrząc na Ricka w tym odcinku to przyjemność. Mogliśmy poznać życie bohaterów, gdyby się nie poznali. Akurat rozumiem, że Beckett zaszła wyżej, ale nie znalazła zabójcy matki, a Castle nie znalazł nowego natchnienia i spaprał sprawę. A ich ślub był cudny. Za to 7 odcinek ze skarbem i kowbojami był wspaniały. Castle chcący pojechać na ranczo i być kowbojem? Kogo to dziwi?Przecież to cały on. Beckett przeciwna? Też to nie powinno dziwić. Chłopcy naburmuszeni są uroczy. A Gates wreszcie broni pisarzyka Nadal potrafi być zabawnie, czyli serial nic nie stracił. Nadal kryje trochę intrygi, polega na poszukiwaniu morderców, oraz potrafi być zabawni. Serial nie musi kończyć się ślubem bohaterów.
Beckett i Castle ze swoimi temperamentami nie raz jeszcze nar rozbawią!!!!

ocenił(a) serial na 8
Sherii

Mi właśnie nie podobał się ślub bez Ryana, Esposito i reszty ekipy.

ocenił(a) serial na 8
Anihilus

A najlepiej jakby w ogóle nie było tego ślubu. Byli razem i wszystko było dobrze, po co im ten ślub.

ocenił(a) serial na 9
Anihilus

Naprawdę się pytasz po co im ślub?

ocenił(a) serial na 9
Shiloh

To popełniłeś błąd, bo to był naprawdę fajny odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Alee

Zgadzam się z tobą. Odcinek przypadł mi do gustu. Dzięki temu, że jest zabawny i kończy się piękną sceną. Kocham szczęśliwe zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones