PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 866
ocen
7,6 10 1 26866
Castle
powrót do forum serialu Castle

7 sezon :)

ocenił(a) serial na 9

już niedługo. Czy wy też nie możecie się doczekać tak samo jak ja??

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

Tak. Chcę to zobaczyć jak najszybciej.

ocenił(a) serial na 9
Sherii

oj ja również;)

maaajenka

No, ciekawa jestem co z tym Castle'm :P

ocenił(a) serial na 9
martar

dokładnie;) wszystko się okaże. A gdzie będziecie oglądać?? Bo ja oglądałam do tej pory na alekino. tv, bo już wrzucają z napisami czy lektorem, nie wiem czy gdzieś niż na abc wcześniej można obejrzeć w oryginale.

maaajenka

Ja chyba jak zawszę ściągnę... No i też raczej oryginał, bo na napisy nie dam rady tyle czasu czekać.

ocenił(a) serial na 9
martar

no właśnie jak patrzyłam do tej strony co ja oglądałam, to dodawali po kilku dniach, ale też już tak bardzo nie mogę się doczekać, zwłaszcza na 1 odcinek 7 sezonu, że chyba gdzieś znajdę oryginał. A skąd pobierasz??

maaajenka

Z chomiczka. Bo właściwie następnego dnia po premierze w USA już wrzucają ;)

ocenił(a) serial na 9
martar

aha, aha. :)

swoją drogą ciekawa jestem co wymyśla w tym sezonie, kto będzie odpowiedzialny za ten cały wypadek Castla. Bo sprawa matki Beckett została rozwiązana po 6 sezonach, a nowy sezon mają oprzeć na jakimś nowym wątku.

maaajenka

Też się zastanawiam. Ale jestem pewna, że nas nie zawiodą i zrobią coś na poziomie. Tak jak poprzednie sezony.

ocenił(a) serial na 9
martar

uważam tak samo, chociaż niektórzy twierdzą, że w ogóle sezony po 3 kręcone są bez sensu.

maaajenka

Czy ja wiem? Czasem na pewno jest lepiej serial zakończyć, niż gdyby miał całkowicie się zepsuć, pozostawić widzów zawiedzionych. Ale w przypadku "Castle" raczej nam to nie grozi :)

ocenił(a) serial na 9
martar

też prawda. Castle mi się podoba baaardzo, każdy sezon, ale faktycznie kojarzę takie seriale, gdzie ciągnięcie tego na silę jest kiepskim pomysłem, a jakby skończyli na 2 - 3 sezonach to zostaje takie fajne wspomnienie:)

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

https://www.youtube.com/watch?v=0PFh2gTIX9k

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

https://www.youtube.com/watch?v=givh4MUPLtI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones