PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 866
ocen
7,6 10 1 26866
Castle
powrót do forum serialu Castle

Niepotrzebnie ciągnięty

ocenił(a) serial na 6

Moim zdaniem powinien skończyć się na trzecim sezonie, kiedy Beckett dostaje kulkę. Byłoby to ciekawe zakończenie serii, pozostawionoby widza ze świadomością, że tak oto kończy się historia - wszyscy (?) odpowiedzialni za śmierć policjantki nie żyją, ale i ona umiera, a Castle, Jim Beckett i Josh cierpią do końca swoich dni. Ale nic z tego. Oczywiście musiała przeżyć, by (co nie jest tym, co chciałbym w tym serialu oglądać) zapragnąć być z Rickiem i przyjąć jego oświadczyny, a także w końcu aresztować człowieka, który zlecił zabójstwo jej matki. Ale nie dość na tym - oczywiście twórcy musieli zostawić furtkę do następnego sezonu, którego pięć odcinków wejdą na antenę wkrótce. Kiedyś dawałem 8/10, teraz przez to, o czym wspomniałem powyżej, zaniżam ocenę do 6/10.

ocenił(a) serial na 9
Shiloh

Nie pięć odcinków, tylko cały sezon :) Nie twórcy oczywiście musieli zostawić furtkę dla kolejnego sezonu, tylko serial jest dalej kręcony i siódmy sezon nie był zagrożony.- jest popularny, przynosi zyski, ABC łatwo z niego nie zrezygnuje. Poziom zaczął spadać, ostatni odcinek 6 sezonu był nieporozumieniem, ale nie zgadzam się z Twoją oceną.

Alee

Nie zakończenie po 3 sezonie nie wchodziło w grę. Byłoby to kompletnie bez sensu. Faktycznie serial pod koniec 5 i w 6 sezonie znacząco obniżył poziom i zastanawiam się czy do niego wrócę po obejrzeniu pierwszego odcinka nowego sezonu. Jeżeli nowa historia związana z Rickiem okaże się słaba najprawdopodobniej zakończę stałą przygodę z serialem i będę oglądać odcinki, które są związane bardziej z postaciami i ich historią. Natomiast Alee ma rację ten serial przynosi zyski jest najlepiej oglądanym serialem ABC i drugim najchętniej oglądanym programem stacji. Co więcej ABC zaczęło produkcję serialu o Dericku Stormie a więc postaci z książek Castla, ciągle wydawane są nowe książki o Nicki Heat i Stormie, które świetnie się w stanach sprzedają tak więc jest to maszynka do zarabiania kasy a to się w telewizji najbardziej liczy.

gacek870

Ja nadal uwielbiam ten serial, i choć ostatnie sezony nie podobają mi się tak jak te pierwsze, to nadal przyjemnie mi się je ogląda - a faktem jest, że sezon 6 miał najlepszą oglądalność, co też jest swoistym fenomenem, by serialowi wzrosła widownia na takim etapie "życia"

Tranquil_temporairement

Dla mnie 6 ciut gorszy, ale 5 był extra. W 6 DC, trochę za przesadna cukierkowatość czasami i może troszkę sposób złapania Breckena słaby, ale w porównaniu do Red Johna z Mentalisty to znacznie lepiej.
Zaś co do tematu - Było wiele seriali który powinny się skończyć dawno, było tez wiele które skończyły się za szybko. Castle to przyjemny serial, i może znurzyć. Ale bardzo go lubię. Ten serial nie udaję że jest arcydziełem jak The Walking Dead które sobie podarowałem bo poziom głupoty w takim serialu nie może za bardzo wzrosnąć, tam przekroczył granicę.
Co jeszcze. Nie 1 i nie ostatni raz kogoś tak ratują, a taka jest formuła serialu - ma być miło.
A uczucie między nimi. Kate czuła do niego coś wcześniej, on też, ale trzeba było to zagmatwać. Myślę że Rick dla Kate stał się już takim kimś ważnym w połowie 2 sezonu. Pod koniec mogło coś z tego być, ale że Beckett kogoś wtedy miała, to wyszło jak wyszło. Myślę że była nim zauroczona już dawno, w końcu kto się czubi, ten się lubi. Ich związek jest świetny, może wspomnianym przeze mnie 6 było ciut przesłodzone, a bardzo lubiłem właśnie te dogryzania i takie ,,podeksty" Zresztą fajnie to pokazano w odcinku Still.
Myślę że jeszcze 7 i jakiś epilog i będzie koniec. Ja na pewno jeszcze nieraz wrócę, bo ciągle wprawia mnie w miły nastrój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones