PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 865
ocen
7,6 10 1 26865
Castle
powrót do forum serialu Castle

Sezon 8

ocenił(a) serial na 10

Hej, jak myślicie: ABC będzie kontynuować serial do następnego sezonu? Są różne spekulacje, Stana mówiał, że dopóki postaci są naturalne i są pomysły jak je poprowadzić to ona będzie grać dalej. Z kolei w tym roku kończy jej się kontakt. Tak samo Nathanowi.

imskw

Według mnie to jest niemal pewne. Stana i Nathan mają dostać mega podwyżkę więc wydaję mi się, że podpiszą co najmniej 2 letni kontrakt, więc będzie też sezon 9. Inna sprawa czy sezon 8 być powinien. Dla mnie ten serial powinien się skończyć z 6 sezonem, rozwiązaniem sprawy matki Beckett i ślubem głównej pary. Teraz jak dla mnie brakuje pomysłów i na 1 dobry odcinek przypada kilka co najwyżej przeciętnych. Brak rozwiniętych drugorzędnych bohaterów, sprawia, że obie główne postacie są trochę zgrane i nic według mnie ciekawego w ich życiu się nie może wydarzyć, bo ile razy można zostać porwanym, albo zrobić cliffhanger związany z przeżyciem postaci. Wiadomo, że Castle i Beckett przeżyją bo inaczej nie ma serialu.

gacek870

Świetnie ujęte.

ocenił(a) serial na 5
gacek870

ja posunę się dalej i powiem, że moim zdaniem powinni zakończyć na 3 sezonie. 3 pierwsze sezony oglądało się super, od sezonu 4 rozwija się dla mnie osobiście irytująca telenowela, która w tym momencie osiągnęła apogeum i chyba może już być tylko gorzej. Nie oglądam już serialu regularnie ale jak trafię na któryś z nowych odcinków kończy się kolejnym obniżeniem oceny serialu na filmwebie. Zaczynałam od 8 teraz jest już pięć choć szczerze zastanawiam się nad 4. Popsuli wszystko to co tak fajnie zbudowali przez pierwsze 3 sezony.

ocenił(a) serial na 8
kamarza

komentarz bez sensu..... jak i bezzasadna ocena

ocenił(a) serial na 5
Coffemachine

bezzasadna ocena - krótko ale uzasadniłam......a bezzasadna twoim zdaniem pewnie ze względu na to że niższa od twojej.


komentarz bez sensu - nie rozumiem dlaczego, bez sensu, wyraziłam tylko swoją opinię :)

Coffemachine

Dlaczego bez sensu. Nie rozumiem jakim prawem na Filmwebie ktoś decyduje czy dana wypowiedź ma sens czy nie. Po to jest forum, żeby wygłaszać swoje opinie, która swoją drogą jest przez autora uzasadniona. Nie musisz się z nią zgadzać, ale ją szanuj.

kamarza

Tak to jest z serialami, że najpierw kilka sezonów ocenia się wysoko a później z każdym sezonem jest coraz gorzej. Właściwie to dla mnie tylko serial The wire jest tu odstępstwem. Opowiedzieli historię w 5 13 odcinkowych sezonach i zakończyli serial w innych przypadkach wyciskają te seriale jak cytryny, psując całe wrażenie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
gacek870

coś w tym jest. motyw śmierci matki Beckett był takim głównym motorem napędowym i było to naprawdę super. Później jednak bardzo szybko to zakończyli bo kończył się sezon. No a jak rozwiązali już podstawową zagadkę serialu to zaczęli szukać kolejnych i kombinować z zaginięciem Castla. Uwielbiam ten serial, ale faktycznie dreszczyk emocji związany z oglądaniem wcześniejszych odcinków spada gdy oglądam aktualne. A świetnie by było gdyby sezon zakończyć, bez naciąganych teorii, żeby po prostu we wspomnieniach zapisał się jako ten super, a nie robiony na siłę. Ale jednak z tego wszystkiego mają kasę, więc wiadomo o co chodzi.

gacek870

Przydałaby się jakaś "świeża krew" na posterunku. Seriale w rodzaju CSI często wymieniały bohaterów drugoplanowych co kilka lat i to chyba wyszło im na dobre.

ocenił(a) serial na 8
imskw

Myślę, że producenci szykują się na taką ewentualność. Dość szybko zakończony 3K a do końca sezonu jeszcze parę odcinków aby pokończyć inne wątki poboczne. Zobaczymy co będzie chociaż od 5 sezonu spadek formy notują ze sporadycznymi fajnymi odcinkami (np ten "wspominkowy" gdzie Kate stała na bombie, chyba najlepszy "wspominkowy" jaki widziałem)

ocenił(a) serial na 9
imskw

wg mnie najlepszy jest sezon 6 ...
trochę stracili rozpęd - to fakt - jednak nie mogę zgodzić się z opinią, że aktorzy stracili świeżość ...
nadal jest między nimi fajna chemia i liczę, że scenarzyści staną na wysokości zadania, by to wykorzystać

ocenił(a) serial na 10
Helwecja_Blech

Zgadzam się z Tobą w 100%, mam nadzieję, że Stana podpisze jednak kontrakt

Kasiunia33333

Stana podpisała. Sezon 8 będzie.

monika_2

Są to informacje nieoficjalne oczywiście, wszystko jasne będzie po 11 maja.

monika_2

Już wiadomo, że ABC przedłużyła serial.

ACCb

Tak wczoraj serial został oficjalnie przedłużony na następny sezon.

gacek870

Ale Stana nadal niepotwierdzona :) a to dla mnie osobiście dużo ważniejsza kwestia :)

monika_2

Fakt. Ledwo sobie wyobrażam 8 sezon w ogóle a bez jednej z głównych bohaterek to już kompletnie nie miałoby sensu.

imskw

Według deadline Stana oficjalnie podpisała nowy kontrakt.

ocenił(a) serial na 10
gacek870

Oficjalnie potwierdzili, że jest 8 sezon. Stana podpisała nowy kontrakt, sama to potwierdziła na twitterze czy facebooku. Wszystko to trwało tak długo, ponieważ były omawiane kwestie dotyczące dalszej historii postaci i serialu z nowymi showrunerami ( Alexi Hawley i Terence Paul Winter).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones