PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 870
ocen
7,6 10 1 26870
Castle
powrót do forum serialu Castle

Pamiętam, że w czerwcu czytałem, że Stana Katic nie jest specjalnie zainteresowana przedłużeniem kontraktu który wygasał po 7 sezonie.
Ma ktoś jakieś info na ten temat, tak się zastanawiam, bo po pierwszym odcinku wygląda na to że mogą mocno okroić jej rolę i będą ją próbowali zastąpić rozszerzeniem roli Alexis i nową postacią Pani detektyw. A Castle bez Beckett ... to już niestety nie Castle.

ocenił(a) serial na 8
marikes

Jeśli to zrobią, stracą widzów. Rola Stany mi się coraz bardziej nie podoba. Z Beckett robią jakiegoś rambo...

ocenił(a) serial na 5
marikes

Trudno się dziwić ze jest mało zainteresowana, bo serial już dawno, dawno temu się skończył a teraz to takie mocno wymuszone jest wszystko. ja przestałam regularnie oglądać już w 4 sezonie. Natomiast od czasu do czasu sprawdzam co i jak i poza pojedynczymi odcinkami to raczej w większości wielki zawód. Postaci Beckett nigdy nie lubiłam, ale jednak Castle bez Beckett to kompletny bez sens i jednak nawet jeżeli się jej nie lubi to ciągniecie serialu bez niej jest wielką pomyłką i producenci sami sobie strzelają kulkę w łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones