PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 870
ocen
7,6 10 1 26870
Castle
powrót do forum serialu Castle

A dlaczego tylko z 6 sezonu?? bo jak dla mnie jest najlepszy: miłość, porozumienia, kłótnie,
zwierzenia... Po prostu kwintesencja Caskett :)

ocenił(a) serial na 6
tosiek_1992

Mnie w tej chwili przychodzi na myśl jeden:

"-Nie mogę uwierzyć, że FBI mnie zwolniło, a w policji zamrożono etany. Jestem bez pracy. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem"
"-Jesteś teraz ze mną. Nie musisz pracować"
"-Czy to znaczy, że jesteś moim sponsorem"
"-Źle zabrzmiało".

ocenił(a) serial na 8
tosiek_1992

6 sezon jest jednym z gorszych. Między innymi ze względu na to, że motywem przewodnim był ten nieszczęsny ślub, dodatkowo sukowata Alexis, irytujący Pi i wszechobecna nuda. Szkoda, że ten wątek ze śmiercią matki Kate zamknęli właśnie w tym sezonie, jedyny plus chyba.

pitixpl

Alexis w szóstym sezonie była okropna. Jak nie ona, aż dziwne, że wystarczyło "zakochanie się" w takim Pi, aby ją tak diametralnie zmienić. Była raczej dziewczyną mocno stąpającą po ziemi... A tu takie coś i jeszcze to jak go potraktowała, gdy ten przyszedł z nią porozmawiać, a ta go nawet do mieszkania nie wpuściła, a gdy przeprosił za swoje zachowanie to ta stwierdziła, że to nie wystarczy...Dla mnie końcówka tego odcinka była okropna.


Dla mnie zabawna była ta sytuacja.
Kate i Castle przychodzą do jakiegoś klubu szukać Hectora. Znaleźli Hectora i powiedzieli mu o śmierci jego przyjaciela Petera.
Hector: Kto zabił Petera?
Castle: Myśleliśmy, że ty... [wzrok Hectora] będziesz mógł nam powiedzieć :D

I cytat, który wg mnie wiele mówi o przyjaźni:
Peter był moim przyjacielem. Gdy byliśmy dzieciakami, a gang chciał go zrekrutować, nie pozwoliłem im na to. Wiedziałem, że może być lepszy.

jagodajulia

Wiesz ja też na jej miejscu bym go nie wpuścił. Zachował się wcześniej na kolacji jak cham i chciał ją udobruchać lodami, co ona ma pięć lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones