PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 764
oceny
8,0 10 1 13764
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

I znów wspominają o Shay;( Z pewnością ponownie to wszystko ponownie wróci do Kelly'ego;( Myślę, że ten podpalacz powinien odnieść karę, za to, ze Shay. przez niego zgineła. Strażacy powinni nie dopuścić do tego, aby ten facet latał na wolności, t.zn. powinni tak robić i pomagać policji, aby wsadzić podpalacza za kraty. Jak myslicie, złapią go ?
Myślę, że Dawson dobrze postąpiła, wyprowadzając się od Matt'a. Oczywiście nie chcę, aby się wyprowadzali. Odpoczną od siebie, przemyślą to wszystko na spokojnie i niech wrócą do siebie;) Powinni przechodzić przez to razem. Z resztą cieszę się, że Gabi coraz lepiej sprawuje się jako FireFighter, dobra jest w tym, co robi, nawet pod dowództwem narzeczonego;)
Pewnie wszyscy cieszycie się, że Mills z Brett wyszli z tego gówna całkiem nieźle, bo ja się cieszę. Ale trochę na pokaz było te przytulenie Pete'a przy Casey, ale niesamowicie było widzieć jak i on przytulił Mills'a. A tak poza tym, widać, że bardzo zależy Cruz'owi na Brett, tylko ciekawe czy trochę później nie będzie walczył z Peter'em o nią.
No i chyba ostatni już wątek tego odcinka, to synek Boden'a i Donna'y. Pewnie będzie z nim wszystko ok, trzeba być tej myśli, że będzie z nim dobrze. No i oczywiście wspaniałe jest i to, jak Hermann z Cindy wspierają rodziców maluszka, bo tego teraz bardzo potrzebują;)
Mam nadzieję, że choć trochę zgodzicie się ze mną, z tym co napisałam. Jeżeli tak albo i nie, to i tak piszcie swoje wypowiedzi, co o tym myślicie !? Chętnie ich wysłucham;)

ChicagoFireD

Odcinek swietny były Dawson pomaga narzeczonemu Dawson ratowac kolejnego Ex Dawson prawie jak Moda na sukces ;) Co do Shay moze to jakas jej była sie msci był juz watek ze syn ofiary chciał zemscis sie na strazakach i policjantach..........Moze .....

ocenił(a) serial na 8
ChicagoFireD

Wiem, że to raczej niemożliwe, ale przez ostatnią scenę naszła mnie myśl, że co gdyby Shay żyła i wpadła znowu w jakieś tarapaty i to było jedno wyjście czy coś (bo nadal jej śmierć od uderzenia się w głowę do mnie na trafia skoro wcześniej gorsze rzeczy przeżyła). Ale po prostu bardzo chcę ją zobaczyć w CF, bo to nie jest to samo i robi się nudno i wymyślam sobie takie historie ;)

ocenił(a) serial na 7
ChicagoFireD

Odcinek dobry, chociaż nie fantastyczny. Trochę spłaszczona akcja z odbiciem Millsa i Brett. Spodziewałam się większej akcji, a Ci porywacze najwyraźniej nie byli profesjonalistami bo spieprzyli sprawę. Mógł wyjść z tego fajny odcinek, a wszystko rozegrało się w 20 minut. Chociaż wyciągam wniosek, że szykuje nam się trójkąt miłosny Cruz-Bett-Mills. I chyba w ostateczności wolałabym połączenie B/M. Cruz jest słodki, ale jakoś mi do niej nie pasuje. I wydaje mi się, że on za bardzo się angażuje, podczas gdy ona okazuje mu minimalne zainteresowanie.
Miło było zobaczyć Cindy i Christophera w szpitalu. Byli niezwykłym wsparciem dla Bodena i jego żony. To chyba jedyne spójne małżeństwo w tym serialu. Hermann to w ogóle świetna postać i nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć go na stanowisku porucznika. Kto wie, może Casey zrezygnuje z tej posady, aby ratować swój związek z Gabby i Hermann wskoczy na jego miejsce? W ogóle wątek z pracą Matta i Gabby w jednej 'drużynie' w domu i w pracy od początku był skazany na katastrofę. Nikt normalny nie wytrzymałby ze sobą 24h na dobę.
Ciekawie może zapowiadać się sprawa z podpalaczem i jego obsesją (?) na punkcie Shay. Cieszę się, że jej osoba przewija się w serialu. Często bywa tak, że gdy postać umiera, nagle zostaje wymazana, jakby nigdy jej nie było. Tu od czasu do czasu jest przynajmniej jakaś wzmianka o niej. Cholerna szkoda, że uśmiercili tak sympatyczną i ciekawą bohaterkę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones