PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 783
oceny
8,0 10 1 13783
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire
ocenił(a) serial na 10
julek071

Czytałam, że ma zginąć jedna z głównych postaci. Nie wiem czy jest to potwierdzone.

ocenił(a) serial na 8
Summer_Wine

Mi się wydaje że zginie Shay bo coś tak od Pierwszego sezonu próbują ją uśmiercić ( moim zdaniem), albo zginie Mills skoro ma to zbliżyć Severid'a i Casey'a..

ocenił(a) serial na 10
Cicha93

Z tego co sobie czytam na zagranicznych stronach jest małe prawdopodobieństwo, że to jednak będzie ona. Podobno serial dużo by stracił na uśmierceniu osoby należącej to LGBT. Za to aktor grający Hermana podobno przeprowadził się na stała z rodziną do Chicago.

Czytałam jedną ciekawą teorię :
"Mills zostanie poważnie ranny i będzie potrzebował przeszczepu jakiegoś ważnego narządu (serca?) i Boden mu je odda, przy okazji przyzna się, że jest jego ojcem." Chociaż z jednej strony dopiero co się ożenił i będzie miał nowe dziecko.

ocenił(a) serial na 8
julek071

Na TV. Guide podano wypowiedź jednego z twórców serialu, Matta Olmsteada, który potwierdził, że w trzecim sezonie zabraknie jednej z głównych postaci. Podobno tragiczne wydarzenia zbliżą Severide'a i Casey'a (co by znaczyło, że oni są bezpieczni?), a w komentarzach pod artykułem ktoś słusznie zauważył, że ostatnie słowo, jakie powiedział Severide do Shay jak się godzili, brzmiało właśnie "Always". Stąd przypuszczenie, że może zginąć Shay, ale to tylko takie przypuszczenie...

ocenił(a) serial na 7
Annika_on_fw

O nie, tylko nie Shay.. W ogóle trudno mi sobie wyobrazić, że miałoby nie być kogoś z ekipy w kolejnym sezonie.. Jeśli miałabym kogoś wytypować to najmniej brakowałoby mi Cruza i tego łysego z ekipy ratowników. Jednak oni wszyscy jako całość są rodziną i tak, czy inaczej będzie mi żal wszystkich.

ocenił(a) serial na 8
pietrusia

http://www.tvguide.com/News/Chicago-Fire-Death-Season-3-Spoilers-1084321.aspx

Najbardziej niepokojące zdanie z tego artykułu: This will be the death of a character that you're much more invested in,
czyli, wątpię, żeby to była śmierć takiej drugoplanowej postaci jak Capp (tak się nazywa ten łysy?). Ale oni oczywiście też się droczą, żeby wzbudzić jak największe zainteresowanie widzów.
Też bym nie chciała, żeby to była Shay albo Dawson, w końcu dwie są tylko kobietki i to jeszcze takie "z jajem" ;)

ocenił(a) serial na 10
Annika_on_fw

Oh my god !! Nie mogą uśmiercić Shay !! W sumie nie ma to trochę sensu bo dopiero co wróciła Devon. Ja osobiście obstawiam Cruza zwłaszcza, że wyczerpały się wątki z jego udziałem, ale czy byłby on wystarczająco ważny dla Casey'a i Severide'a. Jest też możliwość, że zginie Dawson zwłaszcza, że ma odejść do innej jednostki. Mogą też ją jakoś poturbować, aby nie mogła zostać strażakiem. Kurde jest mam tyle teorii.... w sumie gdyby pozbyli się Shay mogliby całkowicie pozbyć się karetki.... kurde nie chce aby kogoś uśmiercili ...;/

ocenił(a) serial na 10
Summer_Wine

Każdy tylko nie Herrman, Severide i Shay.

ocenił(a) serial na 10
Pierinio

Dokładnie uwielbiam te trzy postacie. Jeszcze Otis jest śmieszny, ale on na 100% przeżyje. Kurde zawsze uśmiercają mi ulubione postacie.. oby nie tym razem.

ocenił(a) serial na 7
Summer_Wine

Wydaje mi się, że Dawson jest względnie bezpieczna. To byłoby dziwne gdyby druga narzeczona Caseya umarła w taki dramatyczny sposób. Chłopak by się nie podniósł po takim ciosie. Więc wydaje mi się, że Gabby raczej zostanie, chociaż może zostać poturbowana i to uniemożliwi jej na razie zostanie strażakiem, bo wtedy musieliby przenieść wątek do innej remizy, a to byłoby małe utrudnienie. Mam nadzieję, że Kelly i Matt też są na podobnym 'zielonym polu' - nie wydaje mi się, aby ich pozbyli, chociaż to ich tam wie.. Shay jest chyba w tym momencie najbardziej prawdopodobna - jest ważną postacią i jej śmierć na pewno poruszyłaby wszystkich i spowodowała zbliżenie na linii Severide&Casey. Co do Herrmana to mam wielką nadzieję, że to się nie stanie. Byłoby to okrutne zagranie i w zasadzie powielenie wątku Andy'ego, które zginął i osierocił swoje dzieciaki. Więc mam nadzieję, że tego nam nie zaserwują. Mam więc nadzieję, że będzie to Cruz, ewentualnie Mouch lub Otis. Chyba najmniej przeżyłabym ich uśmiercenie. Jednak nie wiem, czy akurat oni są aż tak istotnymi postaciami jak np. Shay, której tragiczna śmierć poruszyłaby rzesze fanów.

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

A może... (mam kolejną dziwną teorię)... Crark zginie. Np. ruszy z ekipą na pomoc i zginie. To chyba byłby najlepsza opcja ever. A mierć Shay raczej by mnie odstraszyła niż poruszyła. Mam skrajnego pecha co do wyboru ulubionych bohaterów.. Może jej nie uśmiercą bo utracą widzów LGBT.

Summer_Wine

Ze spoilerów w sieci można wywnioskować, że Severide, Casey i Dawson przeżyją. Ma się pojawić nowa sanitariuszka więc pierwsza myśl jest taka, że Shay zginie. Z drugiej strony jak ma odejść do innej remizy Dawson to logiczne, że ktoś musi ją zastąpić.

julek071

https://www.facebook.com/NBCChicagoFire/photos/a.192964464163518.41010.162573130 535985/548594405267187/?type=1&theater

Zdaje się, że te postacie zostaną (o ile ktoś obecny na tym zebraniu nie dostał po prostu linijki tekstu typu "Run you fools!" ;P ) - Matt, Kelly, Gabby, Hermann, Cruz. :)

Akatonka

"Producent wykonawczy Matt Olmstead sugeruje, że strata będzie szczególnie druzgocąca dla Bodena"
W takim wypadku stawiam na tego stażystę. To by było nawet dobre, nie lubię go.

julek071

ktoś napisał, że Dawson zginie, bo odchodzi do innej remizy i nie będą w stanie nagrywać dwóch remiz, zresztą nie miałoby to sensu, tak jak pozbycie się Dawson z serialu, jedna narzeczona caseya już zginęła więc na 100% przeżyje Dawson, Casey, Severide, Boden,wydaje mi się ze Casey zrezygnuje z bycia szefem i na to miejsce wejdzie hermann w konu po cos nam pokazali ze zdal te egazminy na porucznika. jedynym przeciwskazaniem dlaczego dawson nie moze pracowac w 51 jest casey a wlasciwie ich zwiazek ona nie moze byc jego podwladna. przez to ze ktos zginie on tez bedzie chcial ja chronic a nie bedzie mogl jej chronic jesli nie bedzie z nim w jednostce zawsze musisz liczyc na drugiego strazaka a ona gdzie indziej nie bedzie mogla lczyc na pomoc tych gburow z innej jednostki. i sama bardzo chcialaby zostac w 51. na zdjęciu pokazane są nazwiska Cruz, Hermann, Severide, Casey, Dawson, Newhouse (tak się chyba nazywał ten nowy stażysta) siedzi chyba obok Dawson, ale np może zginie Cruz, ale i tak musi zagrać jeszcze w 3 sezonie, choćby sam wybuch. Piszą, że strata najbardziej dotknie Bodena, to wskazywałoby na Millsa, który podobno jest jego synem, i Millsa ojciec zginął przez Bodena (poniekąd) i teraz on... to też zbliżyłoby severida i caseya bo Mills był w dwóch ekipach, ale z drugiej strony Mills to jedna wielka zagadka jego ojciec itd, dlatego wydaje mi się ze tego tak nie zostawią, śmierc shay zblizlaby severida i caseya bo casey tez stracil bliska osobę, ale to nie byloby znowu druzgocaca strata dla bodena, raczej taka sama jak kazdegokolwiek innego strazaka, mam nadzieje ze zginie cruz, mauch lub otis.

ocenił(a) serial na 8
julek071

Znalazłam na twitterze zdjęcie obsady 2 odcinka i nie ma w niej Shay więc wszystko jasne kto zginie.

użytkownik usunięty
Cicha93

Zawsze jakieś info jest w necie, a później okazuje się zupełnie coś innego ... Mam nadzieję, że Shay jednak będzie.

ocenił(a) serial na 10
Cicha93

Ja przeglądając zdjęcia na FB też nie widziałam nigdzie Shay oraz Millsa. Może starają się nas wkręcić i umrze ktoś kto widnieje na tych fotkach.

ocenił(a) serial na 8
Summer_Wine

Na zdjęciu promującym CF jest i Shay i Mills ale będzie nowa sanitariuszka i jest bardzo podobna do Shay, a dwóch blondynek raczej nie dadzą ;/

ocenił(a) serial na 10
Cicha93

Chodziło mi o zdjęcia z planu. Co do dwóch blondynek masz trochę racji. Tylko dlaczego akurat Shay. Bardziej heroiczne byłby uśmiercenie jakiegoś strażaka. Nie mam zielonego pojęcia jak to rozwiążą. W głębi duszy mam 99% pewność, że to jednak będzie Shay... zaś z drugiej strony chciałabym się mylić. Może pozbycie się jej związane jest z planami aktorki. Może dostała jakąś nową role ?

Summer_Wine

Szkoda jeżeli zginie Shay. Ostatnio naprawdę Ją polubiłem. Wolałbym, żeby zginęła Gabriela, który w sezonie 2 bardzo mnie irytowała.
No, ale poczekamy, zobaczymy.

użytkownik usunięty
Damx123

Nie jestem pewna tak do końca czy zginie Shay. Lauren German która ją gra często wrzuca fotki z planu chicago fire na swój profil na twitterze i instagramie.

To dobrze, więc jest jeszcze jakaś nadzieja :)

Damx123

Niewielka, ponoć gdzieś po internecie krążyło zdjęcie z listą aktorów dla drugiego epizodu i brakowało tylko Shay.

To trochę swoją drogą żałosne, że zrobili tą postać lesbijką najwidoczniej wyłącznie z myślą o sparowaniu jej z facetem, a gdy za to oberwali (sama aktorka bardzo źle się o takich pomysłach wyrażała), to nie mieli na nią żadnego dalszego pomysłu.

_Renee_

No lesbijka sparowana z facetem to głupi pomysł, delikatnie pisząc.
Poza tym Shay była fajna jako lesbijka, Ona i Severide, taka przyjaźń...było to fajnie pokazane.
Dla mnie to była najlepsza "para" przyjaciół. Szkoda, jeżeli zostanie uśmiercona.
Bo Shay to była dla mnie jedna z lepszych postaci kobiecych w tym serialu.
Oczywiście, serial nadal będę oglądać, jednak bez Shay to już nie będzie to samo.
Tak jak Chicago PD bez Platt...która wnosi coś takiego do serialu, niby wiele Jej nie ma, jednak jest moim zdaniem potrzebna. Wielka szkoda, ale co poradzić :) Może na miejsce Shay będzie inna ciekawa postać, która zauroczy widzów.

Damx123

23.09.2014 ciężko wyczekać, kogo może zabraknąć, Millsa nire byłoby mi szkoda

ocenił(a) serial na 8
isw138

Okazuje się że Shay zostanie, można to wywnioskować z tego artykułu:
Prepare for a bit of time-jumping in the wake of that explosive finale, which will have claimed a life. After flashing back to learn more about the deceased individual, the premiere will jump forward a month-and-a-half after to reveal the ramifications. “There are some injuries involved that affect people in terms of their ability to do their jobs,” executive producer Matt Olmstead previews. “It definitely shakes up the firehouse.” For Gabby, the future was looking bright, both professionally and personally, but “the collapse changes that,” Olmstead reveals. Well, at least it sounds like her engagement to Casey is on. “When you experience loss, you take inventory of your own life,” the EP says. “Sometimes, you might accelerate the process of getting married or the thing that you put off your whole life that you want to do, because it's just a very sharp reminder that nothing's guaranteed.” Similarly, Severide and Shay will also look inward and wonder, 'Is it time to get serious about life?'”
BONUS SPOILER | Mills will uncover secrets about his father's side of the family “that aren't necessarily what he had hoped to discover,” Olmstead teases.

julek071

dobrze że Severiade i Casey będzie, mam nadzieję ;)

ocenił(a) serial na 10
julek071

O kurde. Dzięki że to wrzuciłeś. Oby to była prawda.

ocenił(a) serial na 8
Summer_Wine

Wiemy już że Severide, Casey, Dawson, Shay i Mills przeżyją, więc kto według was zginie?

ocenił(a) serial na 8
julek071

Na zdjęciach do tego artykułu byli też Mouch, Cruz i bodajże Herman, więc z tych bardziej znaczących postaci pozostaje już tylko Otiz. Może ten pierwszy artykuł,w którym wypowiadał się aktor grający Otiza miał wszystkich zmylić i to właśnie on zginie? (jak się wczytać tam nie było powiedziane wprost, że jego bohater przeżyje).

ocenił(a) serial na 10
julek071

Herman albo Mouch. Jeżeli ma to być ogromna starta dla komendanta, Severide'a i Casey'a to musi być to ktoś z długim stażem w remizie. A Ty kogo obstawiasz ?

ocenił(a) serial na 8
Summer_Wine

Niestety bardziej obstawiam na Hermana, nie za bardzo mi się to podoba, ponieważ będzie to powtórka z Andym. Kolejna osierocona rodzina i tak dalej. Miejmy nadzieje, że nie mam racji :)

ocenił(a) serial na 10
julek071

No to byłoby fatalne rozwiązanie. Czytałam gdzieś, że aktor grający Hermana przeprowadził się na stałe do Chicago. Tak więc może to jednak nie będzie on.

ocenił(a) serial na 8
Summer_Wine

No niby tak, ale nie jestem pewien czy ta strata nie odnosi się tylko do komendanta. Myślę że to odnowiony uraz Casey'a zbliży go do Severida i w takim razie śmierć ma tylko załamać komendanta. Podsumowując jeśli patrzymy na to z tej strony to może być również Cruz bo jego wątek już się lekko skończył.

ocenił(a) serial na 8
julek071

Nie widzieliście zdjęcia do tego artykułu? Przecież poza komendantem i Casey'em widać na nim Cruza i Moucha i nie wydaje mi się, żeby to było zdjęcie z poprzednich sezonów.

ocenił(a) serial na 10
Annika_on_fw

Wpiszcie w Google NBC Chicago Fire, jak już wejdziecie na ich stronę, kliknijcie na zakładkę PHOTOS i później w pierwszą od lewej galerię zdjęć. Zobaczycie tam zdjęcia z pierwszego odcinka z trzeciego sezonu. Sądząc po nich najprędzej stanie się coś z Millsem.

ocenił(a) serial na 8
EmilyB_95

Z tym, że z przytoczonego wyżej artykułu wynika, że Mills będzie odkrywał jakieś rodzinne sekrety, więc raczej wątpliwe.

ocenił(a) serial na 10
EmilyB_95

A może zrobią ogromnego trolla i nikt nie umrze ;p
Albo osoba ta wcale nie zginie podczas tego wybuchu tylko w kolejnej akcji ? ;o

EmilyB_95

brakuje Gabi i Cruz'a , zdjęcia świetne

ocenił(a) serial na 9
isw138

Gabi przeżyje bo gdzieś było w spoilerach, że będzie odliczała do pójścia do tej nowej remizy. Czyli może Cruz?

jurkir

SPOILER przetłumaczone jak "Kali jeść-Kali pić" :)
1 ODCINEK
FIREHOUSE 51 NA ZAWSZE BĘDZIE ZMIENIONA W SEZONIE TRZECIM – Boden (Eamonn Walker) zmusza członków remizy, aby zebrali się do kupy w następstwie wstrząsającej eksplozji. Kiedy Severide (Taylor Kinney) znika na jeden tydzień zbyt często, Casey (Jesse Spencer) pracuje, aby wytropic miejsce jego pobytu. W międzyczasie, Newhouse (Edwin Hodge) przynosi nieoczekiwane wiadomości dotyczące jednego z krewnych Mills’a (Charlie Barnett), kiedy Herrmann (David Eigenberg) i Otis (Yuri Sardarov) tworzą nowe cele dotyczące Molly’s.

2 ODCINEK
SEVERIDE PO POWROCIE DO PRACY NADAL JEST WSTRZĄŚNIĘTY DRUZGOCĄCĄ STRATĄ – Porucznik Severide (Taylor Kinney) powraca do remizy, ale wyraźnie widać, że nie jest sobą i Dawson (Monica Raymund) odlicza tygodnie do zostania kandydatką w remizie w Austin. W międzyczasie, Mills (Charlie Barnett) dowiaduje się więcej na temat rodziny ojca i Herrmann (David Eigenberg) prosi pozostałych inwestorów Molly, aby pojawili się z nowymi pomysłami na rozkręcenie biznesu.

CZYLI ZGINIE SHAY... :(

karolinka87

biedny Severide :( Gabi zostanie w House 51 ja tego tygodnia do premiery nie wytrzymam, brakuje mi tego dzwięku, jak mająś gdzies jechać

podaj link do orginalnej strony ze spolilerem

isw138

chicago-fire kropka pl
ale oni też skądś biorą, bo przetłumaczone jest chyba przez tłumacz google :)

karolinka87

nie wiem tylko dlaczego shay jest na zdjęciu promującym 3 sezon jak zakręca alkohol może to jakieś zwidy Severida?!

karolinka87

też sa sneak peeki na www kropka spoilersguide kropka com / chicago-fire/

ocenił(a) serial na 10
karolinka87

Ja pierdziele, A byłam już taka szczęśliwa, że oszczędzą moją ulubioną postać. Przecież do jasnej cholery jest na zdjęciu promocyjnym....Jeżeli ją uśmiercą to kończę z tym serialem. Mam dość uśmiercania moich ulubionych bohaterów...

użytkownik usunięty
Summer_Wine

Jeżeli Shay zginie to przestaje oglądać ten serial. Poza tym jest to dziwne - przecież jest na fotce. Może jest to fragment ze wspomnień Severide'a... A może Severide straci inną bliską mu osobę ?

ocenił(a) serial na 8

A może jednak shay przeżyje bo skoro dochodzi nowa ratowiczka a dowson odchodzi do innej remizy będą potrzebować dwóch nowych osób no nie wiem..

ocenił(a) serial na 10
Cicha93

Dwie blond ratowniczki, dziwne. Zazwyczaj jest kontrast.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones