PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 784
oceny
8,0 10 1 13784
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Zaczęłam oglądać ten seria w przerwie gdzieś między 5 a 6 sezonem Housa. Na początku było dla mnie mega dziwne to, że jak ktoś ma złamaną nogę to jest ona po prostu złamana i nic więcej się nie dzieje z pacjentem :D Albo rola J.Spencera... W Housie (jak dla mnie) lekko pipkowaty doktor z przydługawymi włosami z bogatej rodziny, który nagle staje się postawnym facetem, który potrafi upilnować cały wóz 81 z jednej linii, wyciągnąć rodzinę z płonącego domu i na koniec wrócić do swojej kobiety :D
Wiem, że te seriale nie maja ze soba nic wspólnego, ale tak mi się jakoś w głowie wszystko samo porównało podczas oglądania ;)

ocenił(a) serial na 10
jadzkamolon

To bardzo fajnie, jak oglądasz Housa i Chicago Fire. Housa ogląda moja siostra cioteczna i jak mi nieraz opowiada o tym serialu, to szkoda mi się robi, że ja go nie oglądam ( z tego powodu, bo nie z innego, że gra tam mój przystojniak - Casey ). No mogłabym zacząć oglądać, ale ten serial ma tyle sezonów, że szok. No oczywiście pozytywny :D Bo chciałabym bardzo i to jest takie moje małe marzenie, żeby Chicago Fire miał nawet kilkadziesiąt lub kilkaset :D sezonów i tego bardzo mu życzę. Bo bardzo, bardzo kocham ten serial i chciałabym, aby miał mnóstwo fanów, bo na to zasługuje :))
A co do tej złamanej nogi :))) w CF jest mnóstwo takich akcji, które wyglądają na realistyczne. Świetnie grają ci aktorzy i świetnie jest przedstawiona i dobrze przemyślana każda akcja, bądź sytuacja każdego bohatera. Pozdrawiam wszystkich fanów CF :)) Jesteście mega zajebiści :)))))))

ocenił(a) serial na 8
jadzkamolon

Widzę jedną różnicę. dr. house jest o lekarzach. Chicago fire o strażakach i ratownikach medycznych. Różnice, no gdzie ;:]
Kilkaset sezonów, już widzę jak obsada, 135 letni Casey wbija się na drabinę jak młoda gazela, po 3 godzinach i 2 zawałach dopada do zgliszczy domu, bo Cruz i Otiz nie dali rady utrzymać węża strażackiego i hacjenda spłonęła.
5-6 sezonów na serial to max. Później odgrzewany kotlet i spadek jakości. Najlepszy przykład- house.

nerulek

Hahaha 135 letni Casey na drabinie :D

ocenił(a) serial na 8
TikiBar

O.o You made my day! :D Aż chciałabym to zobaczyć xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones