PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 776
ocen
8,0 10 1 13776
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Boden swoim głosem gasi wszystkie pożary^^

ocenił(a) serial na 10
FromposeofworlD

Hehe, ładnie to ujęłaś

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 10
SarahGellar

Oj trzyma, warto obejrzeć ten serial ;))

FromposeofworlD

To najprawdziwsza prawda.

FromposeofworlD

O taaaak... pomimo smieszacych mnie, raczek, ukladu raczek gdy wklada je do kieszeni ;)

FromposeofworlD

Zwróciłam na to uwagę dopiero po tym komentarzu, ale to 100% racji! Nie mogę terasz wyprzeć tego z mojej głowy :)

ocenił(a) serial na 10
maartka24

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 7
FromposeofworlD

Gościu gra jak Idris Elba... Imagine

ocenił(a) serial na 10
krzychu1526

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 10
FromposeofworlD

mam pytanie,czy serial trzma nadal poziom i kiedy bedzie sezon finałowy,bo zabiore sie za ten serial ale bylabym wdzieczna za odpiweidz

ocenił(a) serial na 10
SarahGellar

Trochę czasu minęło i nie wiem czy jeszcze potrzebujesz odpowiedzi, ale już śpieszę z tym co wiem. :) Póki co brak informacji o finałowym sezonie. Niedawno swoją premierę miał sezon 9, na ten moment są też potwierdzone sezony 10 i 11.

Warto też wspomnieć, że Derek Haas (jedna z głównych osób odpowiedzialnych za serial i autor scenariuszy) wielokrotnie już się wypowiadał chociażby w social mediach, że będą tworzyć ten serial tak długo dopóki będzie zainteresowanie ze strony widzów. A spoglądając na statystyki oglądalności ostatnich sezonów to jest dobrze, dlatego też pewnie zapowiedzieli 10 i 11 sezon razem z 9. Podejrzewam, że od oglądalności 9/10/11 sezonu będzie zależeć przyszłość serialu.

A co do tego czy serial nadal trzyma poziom - to temat rzeka i pewnie tyle ile ludzi tyle opinii, ale moim zdaniem jak najbardziej! Jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) serial, który w życiu widziałem, jestem na bieżąco z odcinkami i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne epizody. Gorąco polecam.

ocenił(a) serial na 8
Silv3r_

Jak dla mnie trzyma. Jestem w połowie 9tego sezonu. I w sumie nigdy nie udało mi sie tak długo wytrzymać z jednym serialem. A ten serial jest niesamowity. Napięcie nie spada. Nie da sie w sumie określić, który sezon jest lepszy czy gorszy, bo wszystkie są równie dobre.

Znam i uwielbiam wszystkich bohaterów, wiem czego sie po nich spodziewać, kibicuje im, zarówno w akcjach, jak i w życiu prywatnym. Te postacie są naprawdę fantastycznie wykreowane - zarówno przez scenarzystów, jak i odgrywających ich aktorów.

ocenił(a) serial na 10
Inga__filmweb

Oj tak. Skończyłeś już 9-ty sezon? Jak wrażenia? Sam obejrzałem ostatni odcinek kilka dni temu i nadal ciężko mi się pogodzić z tym, że znowu przerwa do jesieni. Kolejny świetny sezon, przy którym wyśmienicie się bawiłem i intrygujący, mrożący krew w żyłach finał. Mimo, że serial kreują już od paru lat to widać, że twórcy trzymają formę. Ten serial zaskarbił sobie u mnie wyjątkową sympatię. Coś świetnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones