PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 120 952
oceny
7,9 10 1 120952
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

10 sezon oglądałam w kratkę, 11 nawet nie zaczęłam, ale jestem ciekawa, co tam się u nich dzieje... fajne są wątki? Przede wszystkim ciekawi mnie postać Alexa, Owena i Jacksona. Z reszty zrobiło się jakieś lelum polelum.

ocenił(a) serial na 8
tolerancja91

Proszę bardzo opiszę w skrócie na przykladzie postaci:

Alex- nic kompletnie nie dzieje się z jego postacią prócz tego, że nie został członkiem zarządu i ma dziewczynę która chyba w 11 sezonie jest po prostu statystką. Czasem robi CT i wielkie oczy.

Owen - jest spoko jak zawsze ale nie ma jakiegos wątku dla niego. Ot w jednym odcinku wspomnial o Chrisrtinie i jest jakaś chemia między nim a siostrą Dereka która zostala szefową Neurochirurgów.

Jackson i April - wzieli slub, ona zaszla w ciązę i okazalo sie ze ich dziecko cierpi na wrodzoną smiertelna wade. Teraz biegają i płaczą i się przejmują. Ale może wszystko dobrze sie skonczy.

Merdetih i Derek - nudy, strasznie zdziadzieli, dalej klotnie o kariere, on wyjechal do Waszyngtonu w koncu ona zostala z dziecmi w ostatnim odc sie pogodzili ale pewnie to nie koniec wasni

Callie - w tym sezonie jest statystką miala jeden dobry odcinek poswiecony probie powrotu i rozstaniu z Arizoną

Arizona - to jedyny ciekawy wątek z nią i lekarką odrgywaną przez Geenę Davis. Naprawdę Geena ma super chayzme. W skrocie Lekarka jest mentorką Arizony i chce ją wdrozyc do swojego projektu badawczego. Okazuje sie jednak ze ma nieuleczalnego guza mozgu. Arizona nie moze tego zniec i biegnie z wynikami do siostry Dereka ktora chce zrobic operacje. Brzmi moze srednio ale dobrze sie na to patrzy.

Jest jeszcze kolejna swiezo odnaleziona siostra Merdith. Cora Richarda i jej matki ktora szefuje kardio. Fajna postac latwo przyswajalna

I jest jeszcze doktor Edwards - byla Jacksona ktora tez sobie jest statystką.

To tyle chyba...

Viljar

jak na razie sezon jest smutny i płaczliwy, nieporównany do poprzednich

ocenił(a) serial na 10
Viljar

Świetne streszczenie, sama bym tego lepiej nie ujęła :) Z jednym wyjątkiem- stażyści, a statyści to dwie zupełnie inne osoby.

ocenił(a) serial na 8
Ateliee

dziękuję za tę informację ale wiem to hehe w moim mniemaniu obie stażystki robią za statystki, niewiele mówią, niewiele robią, robią sztuczne tło.

ocenił(a) serial na 10
Viljar

Stephanie faktycznie, z Jo były kiedyś świetne sceny teraz podobnie jak jej facet "przygasła".

ocenił(a) serial na 10
tolerancja91

Świetne streszczenie, marnego sezonu. Jestem zawiedziona poziomem 11 sezonu, jest... aż mi ciężko to napisać... po prostu nudny, monotonny i przewidywalny. Myślę, że lepiej by się stało jakby zakończyli na 10 sezonie, na ślubie Kepener i Avery'ego. Wątek rozwodu Callie i Arizony jest po prostu jakimś nieporozumieniem..

ocenił(a) serial na 10
Ruby_Angel

Wątek Callie i Arizony to chyba najlepsze co spotkało ten sezon dotychczas. Przynajmniej nie ma sielanki. Zgadzam się co do Dereka i Mer. Mer ogólnie wkurzająca się zrobiła.. ale i tak nie pobije JO. Jak mnie irytuje ta dziewczyna.. Przesłodzona, wymalowana Barbie.. powinni coś z nią zrobić. Plus za powrót Amelii (i tak się nic nie dzieje). Zgadzam się co do końca, jeszcze lepiej jakby zakończyli to sezonem z katastrofą lotniczą i śmiercią Marka, bo później było już tylko gorzej, a jak Cristina odeszła to już wgl skapciał serial. Motyw z siostrą Mer zbyt bajkowy. Nagle jej matka była w ciąży i nagle ma siostrę.. którą już to?
ps. czy tylko ja zauważyłam, że Owen w blondyna się zmienia?

ocenił(a) serial na 10
MeeredithSwan

Owen w blondyna? Niee ;p

ocenił(a) serial na 10
Ruby_Angel

początki:
http://images2.fanpop.com/images/photos/3400000/owen-hunt-dr-owen-hunt-3469878-1 280-720.jpg
aktualnie:
http://static2.hypable.com/wp-content/uploads/2014/11/Greys-Anatomy-season-11-ep isode-7-3.jpg?fc06dd
:P

ocenił(a) serial na 10
MeeredithSwan

Może stwierdzili, że dwóch rudych chirurgów urazowych to za dużo? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones