PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 120 925
ocen
7,9 10 1 120925
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy
wrredna7

Zakrztusiłam się kawą dziś rano jak to usłyszałam. Skąd Minnick zna polski i to nawet bardzo dobrze to powiedziała <3

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

zna dobrze polski bo aktorka, która ją gra to Polka - Marika Dominczyk ;)

ocenił(a) serial na 9
maartiniii

tak się właśnie zastanawiałam czy pojawi się w serialu jakiś polski akcent, i jest. Ale pierogi...? hmm...

ocenił(a) serial na 9
maartiniii

Można to zrozumieć dwuznacznie ;)

Nemiroff31

Ja tak zrozumiałam :)

ocenił(a) serial na 7
kKahlan

Aktorka jest polką i Minnick pewnie też. Boli mnie tylko błąd w zdaniu. Skoro aktorka jest polką, powinna dopilnować, żeby poprawnie odmienić "moje pierogi".

wrredna7

ta scena made my day! :D

ocenił(a) serial na 9
wrredna7

"jak duży masz piekarnik?" Na pierogi??? Serio ?:/

ocenił(a) serial na 9
Annula

Nie rozumiem skąd taki "bulwers". Pierogi nie tylko się gotuje na wodzie, mogą być też pieczone w piekarniku drożdżowe pierogi np. Proponuję najpierw zgłębić wiedzę, potem się czepiać. :)

Annula

stove to nie piekarnik tylko kuchenka ;) może będą gotować pierogi na parę garów :D

ocenił(a) serial na 9
wrredna7

no też się zupełnie tego nie spodziewałam. Oglądam sobie spokojnie odcinek, przeleciał ten moment kiedy Minnick mówi po polsku i nagle taka analiza w głowie "moment, moment, przecież ten serial jest po angielsku..." :d

wrredna7

Czyli można wnioskować z odcinka, że Minnick ma polskie korzenie?

ocenił(a) serial na 9
wrredna7

"jak posmakujesz moje pierogi to nie bedziesz chciala innych"
hahahahahaha!

ocenił(a) serial na 9
wrredna7

Ciekawostka jej mężem jest być może znany wam z "Chirurgów" Scott Foley grał postać Henrego pacjenta, a później męża Teddy Altman (jeśli się mylę to mnie poprawcie)

ocenił(a) serial na 10
savannah95

"Jak posmakujesz moje pierogi, to nie będziesz chciała innych" hahaha padłam!

ocenił(a) serial na 9
savannah95

savannah95 jest dokładnie tak jak piszesz ;-)

ocenił(a) serial na 10
wrredna7

co śmieszne, w stanach znają pierogi, i nazywają się pierogi (jak się mylę, niech mnie ktoś poprawi?).
nie wiem jak to zinterpretować :p

przewodniczacachaos

Ogólnie pierogi po ang. to "dumplings". Ale "pierogi" to raczej w odniesieniu do "dumplingsów" z Polski.

ocenił(a) serial na 10
wrredna7

Czy ktoś ma może link, żebym mogła zobaczyć tę scenę? ;D

amelizecygan

https://www.youtube.com/watch?v=qrPCRb7IVIw :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones