PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 120 952
oceny
7,9 10 1 120952
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

Odcinek 14x01 - 14x02

ocenił(a) serial na 10

14. sezon powraca dwugodzinną premierą, odcinkami: ,, Break down the House / Get Off on the Pain"
Premiera: 28.września 2017,

-----------------------------------------
http://www.greysanatomy.fora.pl
https://www.facebook.com/greysanatomyforapl-143596462393554/
https://www.facebook.com/events/524495877888621/

greysanatomy

Cieszę się z powrotu GA, to jest to czego mi było trzeba. Nowe dwa odcinki bardzo dobre.

ocenił(a) serial na 8
007DG

Przyznam, że odcinki jak najbardziej na plus. Mam nadzieję, że ten sezon będzie lepszy od poprzedniego.

ocenił(a) serial na 8
greysanatomy

Straciłam serce do GA po śmierci Dereka, obejrzałam ostatni odcinek 13 sezonu i teraz te z 14. Jest ok, ale nie podoba mi się powrót siostry Hunta, tego jak postąpił z Meredith, powrót Altman - fajnie zobaczyć, ale od razu coś więcej z Owenem, odgrzewany kotlet. Na plus wątek Alexa. Guz Shepherd, kolejny lekarz z tego szpitala chory. Zobaczymy jak to będzie.

greysanatomy

Nowe dwa odcinki na plus, ale wg mnie przegięli trochę z tym guzem Shepherd; najpierw w PP neurochirurg urodziła dziecko bez mózgu, a teraz ma guza i okaże się, że jedyną osobą, która może go wyciąć jest ona sama, drugą był jej zmarły brat...

ocenił(a) serial na 8
Visenna_ulotki_filmowe

Zapewne tak będzie. I to jest powód dla którego Hunt przy niej zostanie.

ocenił(a) serial na 10
greysanatomy

Dla mnie 14 sezon to powrót do starego GA - fajnie, że wspominają starych bohaterów ( artykuł Christine) są nowinki medyczne, dobry humor... więc jak najbardziej na plus. Przyjemnie się oglądało i nie nudziło.
Aczkolwiek zgadzam się, że niektóre wątki są powtarzane, albo lekko modyfikowane.

ocenił(a) serial na 10
Nesti1991

Serio polecieli z tym guzem .. Guz w płacie czołowym no ok.. lekkomyslność i odhamowanie... Ciekawe jaki guz tym razem wymyślą ;p nie pamiętam już jakiego guza miała dr Herman.. gwiaździaka...? Nie ważne, ale maga słaby pomysł z tym guzem...

ocenił(a) serial na 10
andzia1134

glejaka :)

greysanatomy

Szkoda mi April, teraz już nie ma chyba szans żeby ona i Jackson byli razem, skoro koniecznie chcą go przygruchać Maggie. Dziwne że siostrę Owena gra inna aktorka niż w poprzednim sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Karsavina

wydaje mi się że to ta sama aktorka tylko blond włosy wtedy miała w tych "retrospekcjach"

ocenił(a) serial na 9
coolerss

To dwie różńe aktorki :) W ósmym odcinku 13. sezonu zagrała Bridget Regan, która aktualnie gra w serialu "The Last Ship" i najzwyczajniej w świecie nie ma czasu na GA. Aktualnie jako Megan, siostrę Owena widzimy: Abigail Spencer :)

ocenił(a) serial na 8
marciszeq

kurcze faktycznie. Bardzo podobne

ocenił(a) serial na 8
Karsavina

To mnie akurat cieszy, bo April to nigdy nie była dobra partnerka dla Jacksona. I mam nadzieję , że w końcu na dobre się to zakończy.

ocenił(a) serial na 8
greysanatomy

Fajnie że jest tak mało Maggie mimo wszystko ( irytujca do bólu ) przynajmniej Edwards odeszła.
Guz strasznie naciągany zreszta jak połowa rzeczy w tym serialu w końcu 14 sezon, pomysły się wyczerpują.
Przegieli moim zdaniem z tą nową lekarką i kolejnym już romansem Arizony ( laska oczywiscie musiała byc siostrą DeLuki - no co za przypadek)

coolerss

Zdaje się że niemal każda kobieta, która pojawi się w zasięgu wzroku Arizony okazuje się lesbijką, więc już mnie nic w kwestii jej romansów nie zdziwi

ocenił(a) serial na 10
Karsavina

Widać ze nie moją już pomysłu na wątek Arizony i kilku innych postaći

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones