PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 120 952
oceny
7,9 10 1 120952
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

s13e11

ocenił(a) serial na 4

Tylko trzy słowa: Meredith&Alex!

Dziubla

ale ta Minnick jest zdymana, jeszcze mysli ze to dzieki niej Robbins wyslala ta asystentke do noworodka

ocenił(a) serial na 10
mania19

Minnick musi odejść

Lynn

I to szybko :) oby Robbins sie do niej zniechecila, chociaz z drugiej strony uwazam, ze stazysci czy tam rezydenci powinni miec wiecej pola do popisu, no zeby sie uczyc

mania19

Mnie w ogóle wątek tej Minnick dziwi (pomijając, że to urozmaicenie w serialu), bo nie bardzo rozumiem jak z tego, że jeden koleś pobił drugiego kolesia, bo myślał, że tamten mu pannę rwie zrobiła się afera o nauczanie w szpitalu. Chyba fakt, że Alex jest asystentem a tamten stażystą (czy już rezydentem?) nie miał przy bójce znaczenia, a zjawia się mama Avery i twierdzi, że coś jest nie tak z programem nauczania, no hello.... Poza tym w każdym, nawet najlepszym programie gdzie się naucza zdarzają się błędy i pomyłki, w końcu to tylko ludzie

Marie_

Po nitce do klebka haha.

ocenił(a) serial na 10
Marie_

A ja uważam, że program Minnick jest beznadziejny. Nie powinno się stażystów "rzucać na głęboką wodę". Oni są lekarzami i przecież stawka tutaj jest ludzkie życie. Osobiście nie chciałabym, żeby operował mnie lekarz bez odpowiedniego doświadczenia i niewystarczająco do tego przygotowany. Program, który stworzył Webber był dużo lepszy - uczyli się powoli, ale dokładniej i kiedy przychodził czas na trudniejsze operacje, byli na to naprawdę gotowi. I przecież wszyscy, którzy w ten sposób się uczyli stali się świetnymi lekarzami - począwszy od Bailey, przez Mer, Alexa czy Jacksona...

malutki_gremlinek

w ogole dla Minnick to chyba liczy sie, ze maja cwiczyc i nie wazne na kim, nie wazne, ze pacjent moze umrzec, ze to matka kilkorga dzieci np.

mania19

I są skutki jej cudownego programu - zabiła 9-latka podczas, jak zrozumiałam - rutynowego, zabiegu cholecystektomii.

ocenił(a) serial na 9
niunia123_filmweb

Każda operacja wiąże się z ryzykiem. Bez niej chłopiec i tak by zmarł.

ocenił(a) serial na 6
Marie_

O ile pamięć mnie nie myli to o nie wątek Alexa na tym zaważył a Leah Murphy. Oni ją zwolnili bo uważali, że jest kiepska a inny szpital, inny program zrobił z niej zdolną i utalentowaną lekarkę. I pojawiło się pytanie czy to wina ich programu nauczania, że u nich była przeciętna a zabłysła gdzieś indziej.

monster88

Może być, że coś pomyliłam, ale wydawało mi się, że zaczęło się od Alexa, tzn. po pobiciu przyjechała mama Avery i przeglądała teczki tych co popełnili błędy w trakcie szkolenia i wyszło jej, że program jest zły. Coś z Murphy rzeczywiście wyszło, ale dalej mnie dziwi, że akcja z Alexem spowodowała "rewolucję" w programie, bo tak na dobrą sprawę co ma program szkolenia lekarzy do tego, że jeden z tych wyszkolonych lekarzy kogoś pobije, a tu od razu sprawdzanie co jest nie tak

ocenił(a) serial na 9
Marie_

To nie był tylko wątek Leah, wymieniała kilka przykładów ;) Nie zapomnijcie o LVAD Izzy, operacjach stażystów z rocznika Lexi, przypadkach Warrena, całkiem sporo bagna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones