PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213475}

Conan awanturnik

Conan: The Adventurer
7,4 568
ocen
7,4 10 1 568
Conan awanturnik
powrót do forum serialu Conan awanturnik

Conan wymiatal

ocenił(a) serial na 10

ALE to byla bajjjjjjjjjkaa !!!!!!!!!!!! Takich juz teraz nie robia i szkoda ze nadal je nie emituja tak jak i innych wspanialych tytulow :(((

ocenił(a) serial na 10
jausher

Jedna z najlepszych kreskówek!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
dominid3

I tu się zgadzam... Conan, He-Man, Gruby Albert, Beast Wars... można by tak wymieniac i wymieniac. Szkoda że ani TVN ani TVN 7 przestali puszczac te wszystkie klasyki. To co obecnie leci na tych wszystkich kanałach dla dzieci to chała (przynajmniej w większości)....

ocenił(a) serial na 8
super_zuza

Bardzo lubiłem to oglądać. Pamiętacie może treść któregoś z odcinków?

Tatar

Też oglądałem jak byłem dzieciakiem. Niestety teraz pamiętam już jak przez mgłę :(
Jedyne co mi sie przypomina to taki koleś który rysował jakieś dziwne znaki na piasku i mówił "przybywajcie bracia zwierzęta" (czy jakoś podobnie)

ocenił(a) serial na 10
Tatar

Jeśli was to interesuje to wszystkie odcinki są na youtube:)
Ja już większość obejrzałem;)

ocenił(a) serial na 9
revan5_4

Ale po angielsu :(

dominid3

Pamiętam, że dzięki tej kreskówce dowiedziałem się, że istnieją takie owoce jak granaty (bo ten mały feniks Conana ciągle chciał jeść granaty) i potem często jak byłem z babcią w sklepie, naciągałem ją na kupno granatów. :)

jausher

Też lubiłem oglądać tę bajkę. Ale czy czasem polski tytuł nie brzmiał "Conan - łowca przygód"?

Gwiezdny Metal, wężowaci, Gniewny Amon - pamiętam to wszystko, fajne to było.

W sumie dziwne, że ten serial ma tak mało głosów. Czy tak mało osób to pamięta? Bo ten serial był bardzo popularny, u mnie w klasie z podstawówki większość chłopaków to oglądało.

ocenił(a) serial na 9
Trojden

Conan The adventurer. I co ciekawe jakość odcinków była bardzo wysoka z łątwością mogę powiedzieć że był lepszy od He-Mana który wzorował się bądź co bądź na uniwersum Conana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones