PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213621}

Conan

4,4 1 102
oceny
4,4 10 1 1102
Conan
powrót do forum serialu Conan

Ale polskie seriale nie sa brane pod uwagę. Serio, mogę obejrzeć "trójgłowy rekin atakuje", "dinokrokodyl kontra supergator', oglądalem Xene i Herkulesa i dało się, ale jeszcze nigdy denna fabuła i dialogi początku pierwszego odcinka mnie tak nie zniszczyły... Jak zrobić alkohol, który umożliwi mi dotrwanie do końca odcinka, czo? Jestem zdruzgotany, Hitler nie naruszył mojej wiary w ludzkośc w takim stopniu, jak ten gniot! Świecie, dokąd zmierzasz, czemu dinozaury mogły wiginąc, a ja musiałem zobaczyć choćby początek tego koszmarka i wciąż żyję... Jeśli piekło istnieje, to "Conan"musiał wyzionąć z jego czeluści.

użytkownik usunięty
Bezimienny_Jan

Miałem podobne odczucie oglądając to jakieś 17 lat temu. Takiego zgwałcenia postaci Conana jeszcze nie było. Film z Bamboą to przy tym majstersztyk. Spadkobiercy Howarda, o ile tacy są, powinni wytoczyć proces twórcom.

Bezimienny_Jan

Powinni teraz stworzyć nowy serial o Conanie - Wiem że zapewne za te słowa fani Conana mnie zlinczują, ale chętnie zobaczyłbym innego aktora w roli Conana - Nie oszukujmy się jeżeli Arnold ma swoje lata i nie wyobrażam go sobie w scenach walk .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Hmm. Zdaje się, że w jednym z ostatnich opowiadań Conan jest starawy już, Arnie wciąż się nadaje na króla Conana w takim wydaniu. Z drugiej strony bezmózgi osiłek wykreowany przez Szwarca nijak ma się do książkowego, mimo to... pasuje jak nikt inny. Magia czasu jaki minął od premiery sprawiła, ze stał sie kultowy i wybaczamy mu takie odstepstwa od pierwowzoru? A może ksiązka jest jednak słaba i nie broni sie przed ekranizacją? Ad rem, a jest jakiś aktor mogący zagrać dobrze Conana? Tylko nie Dłejn, mimo całej mojej sympatii dla niego ...

Bezimienny_Jan

Jak sam uwielbiam Arnolda w roli Conana, jednak ja sam zauważyłeś nie ma on za wiele wspólnego z książkową wersją .

Co do książki ja akurat uważam że jest świetna, ma ogromny potencja na świetny serial - Tym bardziej zobaczyłbym nowy po tej tragicznej wersji .

Co do aktora - To ja mam swojego kandydata - http://www.imdb.com/name/nm0071847/

Pasuje mi wizualnie do książkowego Conana i o jego aktorstwo w roli barbarzyńcy jestem spokojny - Wystarczy spojrzeć na jego rolę w Spartakusie .

Bezimienny_Jan

Dodam tylko że owszem aktor mógłby być wyższy do roli Conana - Ale obecnie dla filmowców nie jest to żadna trudność .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

No i tak sobie co jakiś czas myślę, kto by tego Conana mógł porządnie zagrać. Kriksos jakoś do mnie nie przemawia osobiście. Drewno troszkę, niby aktorstwo na poziomie wymagań w Conanie :D No i nie dało się dobrze wypaść w tym serialu, kiedy każdą możliwą scenę kradł bathiatus z żonką. No ale to taka dygresja. Mamoa jakby zagrał na poziomie (i z charakteryzacją z GoT) to tez by takiej strasznej padaczki nie pokazał. W obsadzie nowego Conana chciałbym tez zobaczyć któregoś z nołnejmów grających w filmie "the dead lands". http://www.filmweb.pl/film/The+Dead+Lands-2014-705962

Bezimienny_Jan

Co do mojej propozycji - To osobiście uważam że jednak w Hobbicie czy w Spartakusie poradził sobie całkiem nieźle, na pewno są gorszę drewna aktorskie :)

Jedynie co mi przeszkadza w aktorze to jego wzrost dlatego też po zastanowieniu - Dlatego też to bardziej to stawiałbym na tego aktora ze Spartakusa - http://www.filmweb.pl/person/Antonio+Te+Maioha-993007.

Popracowałby tylko nad odpowiednią sylwetką, bo nawet Arnold Schwarzenegger nie miał odpowiedniej - On akurat musiał rzuć masę mięśniowa do roli Conan :)

buterfly

Ralf Moller grał dobrze to twórcy nawalili, zresztą to bliski przyjaciel Arnolda..

ChubakaCieLubi

Jest świetny kulturystą ale jego gra w Conanie była dobitnie zła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones