PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649928}
7,1 5 164
oceny
7,1 10 1 5164
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum serialu Continuum: Ocalić przyszłość

Moze i pomysl na serial dobry, ale wykonanie kiepsciutkie i nie chodzi mi tutaj o oprawe graficzna,
tylko o:

1. Lalusiowatego policjanta, ktory kiepsko gra i jakos drazni swoim wygladem, podczas strzelanin nie
brudzi koszuli, a jego fryz jest nienaganny.
2. Alex'a ktory jest mega mozgo hackerem ktory wlamuje sie do systemow kamer itp... i jest zawsze
dostepny i w moment znajduje informacje ktore wymagaja przeszukiwania i czytania wielu
dokumentow przez godziny.

Generalnie konwencja serialu jest dla... szkolnej mlodzierzy. Szkoda, ze serialu nie potraktowano
powazniej.

frredy

Jak można napisać młodzieży przez rz ? To przecież ta szkolna młodzież do której się odnosisz, w większości lepiej umie język polski niż Ty.. Poza tym zaufaj mi, jak chcesz zobaczyć serial dla szkolnej młodzieży zarzuć sobie The 100, wróć i napisz swoje wnioski. Continuum nie jest serialem dla młodzieży... aczkolwiek w pierwszym sezonie serial był do przesady politycznie poprawny, że odcinki bez problemu można by było puszczać w kościele. Natomiast z każdym sezonem jest lepiej i to znacznie. W zasadzie tylko to mnie trzyma przy tym serialu.. że jest potencjał i że radzą sobie co raz lepiej, nie mniej bardzo się to ciągnie, zwłaszcza jak się ogląda serial na bieżąco. Ty masz ten luksus że masz wszystkie odcinki na talerzu przez co odbiór możesz mieć dużo lepszy bo nie musisz czekać na kolejny odcinek.

Lalusia większość osób denerwowała/denerwue, w trzecim sezonie da się go oglądać.

Inaczej nie było by serialu. gość musiał być genialnym hakerem, bo wymaga tego fabuła.

Zetnakatel

"Jak można napisać młodzieży przez rz ?" ano zwyczajnie tak, jak można nie wiedzieć dlaczego podczas błysku pioruna słychać grzmot, ani jak można nie wiedzieć jak obliczyć miejsca zerowe jakiejś funkcji logarytmicznej. Szczerze, zawsze denerwuje mnie najedżanie na kogos z powodu ortografii, tym bardziej, że ta jest wg mnie sztucznym tworem i nic nie wnosi do sprawy, tylko utrudnia zycie (no moze poza roznymi znaczeniami moze i morze). Kiedys rozmawialem z polonista na Akademii Pedagogicznej i sam mi powiedzial, ze ortografia jest zaszlascia i jest utrzymywana no bo już tak jest. Kiedyś miała realne znaczenie, ponieważ inaczej się wymawiało wyrazy z "rz" a inaczej z "ż".

Wracajać do serialu: temat lalisia jest już załatwiony.

Co do mega mózgo-hacker'a: technologia którą wynalazł (cokolwiek to jest) w serialu powiedział tylko, że ta częstotliwość jest zastrzeżona czy tajna... (jak częstotliwość może być tajna?) nie da się jej kodować? i agentka z przyszłości nadajne na tych samych kodach co wynalazca sprzed n lat? Wiem ze fabula tego potrzebowala, ale im bardziej pokretne rozwiązania potrzebne tym serial bardziej dla młodzieŻy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
17plewus17

Rozumiem, że "17" w Twoim nicku to Twój wiek, jeżeli nie to radzę iść do psychologa, no chyba że masz mniej, wtedy Twoja wypowiedź pasuje do ogólnego obrazu "gimbazy". Zdrowia życzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones