PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 091
ocen
7,3 10 1 1091
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
ocenił(a) serial na 10

Coś mi się zdaję, że już niestety nie możemy liczyć na nowe telki w tv4...

użytkownik usunięty
alexa6971

czy może wiesz jaką telenowele wyświetlą ???????????????

ocenił(a) serial na 8

Myślę, że jeszcze na to za wcześnie. "Nieposkromiona miłość" skończy się mniej więcej w połowie maja, a "Prawdziwe uczucie" jakiś miesiąc później więc w TV4 czy TV6 sami może jeszcze nie wiedzą jaka telka będzie następna. O ile w ogóle jakaś będzie, bo to, co ostatnio wyprawiają... W każdym razie mam nadzieję, że "Corazon indomable" dotrze do Polski:)

użytkownik usunięty
Edi13

masz racje jeszcze za wcześnie może gdyby dawano po dwa odcinki byłoby szybciej .ja też bym chciała aby;;corazon indomable; było u nas byłoby super . .

ocenił(a) serial na 8

Myślę, że jest duża szansa na to, że "dzikusy" będą emitowane w Polsce. Wszędzie można wyczytać, że to taki wielki hit i oglądalnością przebija telki z pasma prime time. Poza tym Ana Brenda jest u nas znana i ma wielu fanów:)

użytkownik usunięty
Edi13

tak i bylo troszkę przerwy ,bo nie dawano z nią narazie rzadnej telki oprucz ;;zakazanego uczucia;; ana brena jest wspaniałą aktorką potrafi wcielić się w różne role .

ocenił(a) serial na 8

Powiem Ci, że chociaż uwielbiam Anę Brendę, to miałam spore obawy czy da radę wiarygodnie wcielić się w rolę nieokrzesanej dzikuski. Widziałam sporo fragmentów i szczerze pisząc nie sądziłam, że Breco jest tak utalentowana:) Świetnie sobie poradziła, jest bardzo wiarygodna. Jak dla mnie przebiła nawet Thalię z "Marimar"

użytkownik usunięty
Edi13

ja też tak myślałamżsądziłam nawet że trochę z poważnie wygląda do tej produkcji .też lubię anę bo potrafi zagrać damę i normalną dziewczynę jest śliczna i super zgrabna ,,

Czekamy :D oglądać Ane to czysta przyjemnosc

użytkownik usunięty
okti

ja też chcę porównac gre aktorską thaili i any brendy wielu pisze że breco była lepsza od thaili .

ocenił(a) serial na 10

Była dużo lepsza!

użytkownik usunięty
BrecoFCpl

świetnie .uwielbiam ane .jest śliczną i utalentowaną aktorką .aby jak najwięcej miała cudownych ról ..

Nie wiadomo, ale podobno tv4 napisało, że ma jakąś niespodziankę w maju, a na wiki jest napisane, że Corazon Indomable poleci u nas w maju na tv6. Jednak to są tylko przypuszczenia, bo w wiki różne informacje można przeczytać.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Byłoby super gdyby się potwierdziło:)

Edi13

wiecie juz co poleci po amor verdaderos jaka telka

ocenił(a) serial na 8
terminatorek1

Chyba jeszcze nie wiadomo, z resztą to dopiero za miesiąc prawie

Wg Świata Seriali Corazon Indomable będzie po Burzy.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Wydaje mi się, że bd leciała po "Nie igraj z aniołem" po jednym odcinku, a jak się skończy "Burza" to bd leciała po 2 odc. :-)

ocenił(a) serial na 5

Muszę Cię zmartwić, po CCEA będzie "Dom nie do poznania"...

użytkownik usunięty
petit_fleur

Skąd takie info? Przecież Dom nie do poznania leci o 15 :-)

Ja też czytałam, że po CCEA będzie Dom nie do poznania.

użytkownik usunięty
jagodajulia

A gdzie czytałaś? :-)

Na fanpage tv4 ktoś tak napisał jakiś tydzień temu. O 15 ma być pasmo młodzieżowo-dziecięce.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Oby to nie była prawda :-( Niech już lepiej wyemitują Prawdziwe uczucie lub Nieposkromioną miłość. Ważne żeby leciała jakaś telka, a nie jakiś gniot.

Dom nie do poznania nazywasz gniotem? Ja bardzo lubię ten program.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Każdy ma swoje gusta, mniebten program nie przekonuje.
Odkąd Polsat przejął TV4, stacja staje się coraz gorsza...

Tak, każdy ma swoje zdanie. Ja wolę oglądać taki program niż powtórkę jakieś telki. Dla mnie oglądanie powtórek jakiejkolwiek telki to strata czasu.
A czwórka nie była od zawsze "młodszą siostrą" Polsatu?

użytkownik usunięty
jagodajulia

Ja tam lubię powspominać stare telki :-) Powtórki niektórych telek oglądam z przyjemnością, pod warunkiem że jest to dobra telka, nie jakiś tam gniot :-)
!
A co do tego czy czwórka była "młodszą siostrą" Polsatu to powiem ci że nie mam pojęcia. Wiem tylko że Polsat ma teraz TV4 na wyłączność

ocenił(a) serial na 5

w telemagazynie jest już pr tv na 20.02

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones