PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97466}

Crime Story

8,0 4 599
ocen
8,0 10 1 4599
Crime Story
powrót do forum serialu Crime Story

Po co przypomnieć taką perełkę jak CS, skoro można w kółko co roku powtarzać to samo, albo kupować hurtowo kręcone bździny na poziomie średnio rozgarniętych gimbusów.

jan_niezbedny0

Po 1) Czuję się dotknięty obrażaniem gimbusów :P Po 2) Faktycznie szkoda że go nie puszczą bo bardzo chciałbym go zobaczyć. I po 3) to na TVP 1 leci Homeland więc nie jest z tymi serialami aż tak źle

ocenił(a) serial na 10
Maciejoks

1. Pisałem o tych "średnio" rozgarniętych, nie o ogóle :)

2. Nie puszczają, bo w ten sposób przypomnieliby widzom, jak telewizja zeszła na psy.

3. Co do "Homeland" - to już niestety nie moja bajka.

jan_niezbedny0

urzeklo mnie stwierdzenie ...tv zeszła na psy :) zgadzam się !! a taki serial jak CS to prawdziwa perełka i pod względem genialnego scenariusza jak i wprost fenomenalnej obsadzie !!

ocenił(a) serial na 10
ewelinka2770

I K-L-I-M-A-T !!! :)

jan_niezbedny0

I KLIMAT ....I MUZYKA !!!! :)

ocenił(a) serial na 10
ewelinka2770

Muzyka jest składową klimatu :)

jan_niezbedny0

Szacun ...zgadzam się w całej rozciągłości tematu :) bez muzyki w filmach nie ma emocji .

ocenił(a) serial na 9
ewelinka2770

Klimat i muzyka :)
To kiedyś krążyło (u mnie;) takie powiedzenie, ale na coś zupełnie innego...


A muzyka w filmach, to bardzo, bardzo ważna składowa, bo jakby wyglądał BLADE RUNNER, TERMINATOR, PREDATOR, GOD FATHER czy np. INCEPCJA bez tego "podkładu" dla uszu...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones