PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35828}
7,1 800
ocen
7,1 10 1 800
Crimen
powrót do forum serialu Crimen

Muzyka bardzo głośna, dialogi u jednych cichutkie, u innych znowu głośne. Oglądałam z pilotem w dłoni i cały czas regulowałam dżwięk. Gdyby nie to, to moja ocena byłaby wyższa bo film jest bardzo ciekawy i dobrze zagrany. Mnóstwo dobrych, znanych aktorów. Młody Linda jak za nim nie przepadam to uważam, że tutaj jest świetny. Podoba mi się ponadto, że w Crimen wspomina się o zdobyciu przez Polaków Moskwy, i aż mnie to dziwi bo z tego co wiem to w PRLu trzeba było o takich wydarzeniach milczeć, a tu proszę, jednak nie milczeli.

użytkownik usunięty
aam38

Zgadzam się. To chyba jedyna rola Lindy jaką polubiłam. Na zawsze będzie mi się kojarzyć z Tomaszem Błudnickim. Frycz też gracko się sprawił.

ocenił(a) serial na 5
aam38

Fatalne też jest oświetlenie

aam38

A dla mnie Linda grał strasznie nierówno.Właśnie jesteś świeżo po obejrzeniu ostatniego odcinka na VOD i prawdę mówiąc w niektórych odcinkach był świetny,a w niektórych denerwował mnie.A serial znakomity.Wstyd się przyznać ale obejrzałam go pierwszy raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones