PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36656}

Cudowne lata

The Wonder Years
7,6 25 875
ocen
7,6 10 1 25875
7,8 10
ocen krytyków
Cudowne lata
powrót do forum serialu Cudowne lata

Chciałbym obejrzeć ten serial w jednej wersji. I zastanawiam się, która z nich była najlepsza (biorąc
pod uwagę lektora i oryginalną ścieżkę dźwiękową). Ta z TVP Seriale, VH1, czy z TV Puls ? Z góry
dziękuję za pomoc :)

cardigan

Oglądałem w oryginale, bez polskich napisów (ale można je znaleźć). Nic nie zastąpi głosu narratora - Daniela Sterna, lektor tylko go zagłusza, podobnie jak genialną ścieżkę dźwiękową. Jeśli jednak napisy odpadają, wersja z TV Puls była najbardziej klimatyczna, bo czuć było atmosferę tamtych czasów. Ale większość odcinków z tamtym lektorem się nie zachowała.

ocenił(a) serial na 10
Adik161994

Obejrzałem już 2 odcinki z TVP Seriale i na pewno mogę powiedzieć, że rzeczywiście lektor bardzo zagłusza i narratora i ścieżkę dźwiękową. Szkoda, że nie ma napisów do wszystkich odcinków. Dzięki za odpowiedź.

cardigan

Właściwie to są, trzeba tylko troszkę poszukać ;)

cardigan

napisy sa ale fatalnie dopasowane i trzeba pracowac zeby dalo sie obejrzec, ja mam wszystkie z tvp seriale, zaczynam 3 sezon i kwestia przyzywczajenia, da rade ;)

Metal_up_Your_Ass

najlepsza była wersja lektorska z pierwszej emisji w TVP 2 czytał o ile się nie mylę Maciej Gudowski ale pewny nie jestem

gienek_1968

wielkie sorki https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=177968635632209&id=10974925244 1730 sprawdzona wiadomość

gienek_1968

http://www.youtube.com/watch?v=YkaWMRp4Bq0&feature=related od 1, 24 do 2,09

ocenił(a) serial na 9
gienek_1968

Uwielbiam tego lektora, czytał też "Przystanek Alaska".

ocenił(a) serial na 10
edziuniek

Oglądam teraz po raz trzeci. Teraz akurat wersję z TVP Seriale. Niestety jakość tłumaczenia pozostawia dużo do życzenia. I nie chodzi mi już o lektora ale o samo tłumaczenie. Bohater mówi o szklance a lektor gada o okularach, itp. Drugie oglądanie było z napisami, i jak ktoś wspomniał wcześniej, trzeba było się nagimnastykować przy niektórych odcinkach żeby je zsynchronizować. Ale był to pierwszy raz kiedy obejrzałem wszystkie odcinki.
Najlepiej wspominam tę emisję w TVP2 z lat 90-tych. Może dlatego, że byłem wtedy w podobnym wieku co Kevin.
Jeśli ktoś szprecha po angielsku to można znaleźć w sieci. Najlepsza jakość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones