PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 21 947
ocen
7,5 10 1 21947
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

3x06

ocenił(a) serial na 5

Boże litościwy, co to za nudy były!

Co to za fantazje, mózgi, nie mózgi, umysły xD


Przewijałam.


Tom jaki wyszkolony, jaki mądry, jaki zapaczony w Lizz... ojojoj <3

Chudy z lekko dłuższymi włosami nie popisał się pragmatyzmem. Zawsze uważałam, że jeśli już się brać za ciemne interesy jakieś podstawy walki mile widziane, a tu jednak nie :D

ocenił(a) serial na 6
jocisko

Za dużo Toma, za mało Reda
Liz była niemową w tym odcinku, praktycznie się nie odzywała ( była takim marnym dodatkiem do odcinka)
Nudy nudy cóż tu dużo mówić.
Żal
Może następny odcinek będzie lepszy. Tom w końcu spotka się ze swoją ukochaną (ooooo jakie to romantyczne, tęcza, tęcza wszędzie i jednorożce)

ocenił(a) serial na 5
paula125

Nie wiem, co on widzi w Lizz? Przecież chociażby Navabi jest już lepsza. Mądra, dobra, nie wyje jaki ten świat nie jest okrutny.

ocenił(a) serial na 6
jocisko

Ja ogólnie nie przepadam za Tomem i mu nie ufam. Okłamywał ją cały czas i też chciał ją zabić, więc w ogóle nie wierzę w te jego całe "redemption", bo trochę to tak wygląda. Nie wierzę w jego nagłą i jakże wielką miłość do Liz, bo to też jakaś ściema. Megan nie jest dobrą aktorką, ale moim zdaniem to też wina scenariusza. Jest ona strasznie słaba emocjonalnie, pogubiona, zagubiona i sama tak naprawdę nie wie czego i kogo chce. Jak na agentkę FBI to słabo wypada. Mam nadzieję, że to się zmieni. Mimo wszystko wydaje mi się, że ma ona jakąś tam chemie ze Spaderem. Ten serial jest o nich a nie o Tomie a ja czasem mam wrażenie, że to jest Tom Keen Show a nie Czarna Lista

ocenił(a) serial na 5
paula125

Scenariusz scenariuszem, ale wyobraź sobie te scenę z poprzedniego odcinka, gdy Keen wpada do samochodu i mówi o kuli i przytula Reda. Można to było zagrać tak, że byłaby w szoku, ale nie ciepłą kluchą. MOŻNA BYŁO.

ocenił(a) serial na 6
jocisko

gdzieś w ogóle wyczytałam kiedyś, że chcieli ją uśmiercić xD xD ale stwierdzili że jednak ją zostawią LOL
no niestety można jej sporo zarzucić. Powiedzmy sobie szczerze aktorka z nie wielka nie będzie a nawet przeciętna ale jak już jest to niech będzie ;)

ocenił(a) serial na 6
paula125

*niej
ale ma chociaż farta grać przy takim mistrzu ja Spader, może się troszeczkę czegoś od niego nauczy xD xD

ocenił(a) serial na 5
paula125

Ale normalna aktorka zrobiłaby się gwiazdą na tym serialu, gwiazdką chociaż, a tu zmarnowany potencjał.

ocenił(a) serial na 6
jocisko

No niestety musimy to jakos przetrwać ;)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Ajj nie zauważyłam tego tematu, a właśnie założyłam nowy.
Tom na końcu rozwalił system :D.
Mam nadzieję, że kolejny odcinek będzie lepszy, pozdrawiam wszystkich :).

ocenił(a) serial na 5
Tekashikika

spoko :) jak ustawisz "od najnowszych" to wtedy widać wszyćko :D

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Oo dziękuję, nie wiedziałam, że są jakieś ustawienia od tego. Jestem nowa tutaj :D.

ocenił(a) serial na 5
Tekashikika

jako tako na stałe to nie, ale jak wchodi na forum to mas widok "najlepsze wypowiedzi" i "od najnowszych" ;) zawsze sprawdzam "od najnowszych" czy ktoś nie wrzucił tematu ;)

jocisko

Jestem chyba za głupi do obsługi tego forum, bo mam na stałe wybrane od najlepszych i za cholerę nie wiem jak ustawić od najnowszych. Klikanie na "od najnowszych", wciskanie entera nic nie daje, więc potrzebna mi łopatologiczna instrukcja punkt po punkcie, ale wątpię, czy pomoże.

ocenił(a) serial na 5
mr_oziu

No niestety wielce szanowni webdizajnerzy każą nam klikać za każdym razem od nowa :) Na stałe to zrobić? Zapomnij ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones