PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 009
ocen
7,5 10 1 22009
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Spoilery 1x20 & 1x21

ocenił(a) serial na 5

To co tam Red ukrywa? Jak z jego ewentualnym udziałem w powstaniu Lizz?

Spoilery


Red thinks the Kingmaker (Linus Roache), a strategist, is responsible when a politician in Prague is framed for murder; Liz uncovers a secret Red has been hiding.


Knowing the truth about her father, Liz refuses to work with Red; Red brings the FBI a compelling case; Liz reveals what she knows about Tom's life.


No to jak to jest?

Co ukrywa Red?

http://www.youtube.com/watch?v=XUQS3tkryMA

Jakim potworem jest Red?

jocisko

To co karolina_1357 napisała w temacie o najnowszym odcinku - myślę, że za coś takiego mogłaby powiedzieć Redowi 'w ten sposób', że jest potworem i takie tam.
Z drugiej strony może nas twórcy zaskoczą innym 'szokerem'? xd

A tak to napiszę, że z tego promo widać kolejnego świetnego aktora gościnnie występującego - król Egbert zawita w The Blacklist xD

ocenił(a) serial na 5
matiiii

Taa, myślę, że współforumowiczka Karolina miała rację :)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Ja jestem ciekaw kto z FBI zginie. Bo ktoś ma zginąć. Donald?(nie żebym jakoś za...).

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

A ja mam wielką nadzieję, że właśnie nie Donald. Mam dużo sympatii do niego :)

matiiii

Też oglądam Vikingów i się cieszę na występ tego aktora :)

tequila_s

Mam tylko nadzieję, że wykorzystają potencjał aktora i dostanie zacną rolę do odegrania xD

jocisko

Myślę, że Red jest ojcem Lizzy, ale tego na pewno się nie dowiemy w tym sezonie. Tu musi chodzić o coś innego. Zobaczymy za kilka dni :)

ocenił(a) serial na 8
tequila_s

Ja obstawiam, że w kopercie było zdjęcie,które zrobił Tom i które uchwyciło scenę morderstwa - Red pozbył się przecież przybranego ojca Lizzy w dosyć brutalny sposób...

ocenił(a) serial na 5
jocisko

BERLIN"

05/05/2014 (10:01PM - 11:00PM) (Monday) : LIZ, AT THE END OF HER ROPE, REALIZES SHE CAN’T TRUST ANYONE – Liz (Megan Boone) refuses to work with Red (James Spader) after discovering the truth about the death of her father. Seeking to make amends and force Liz to see him, Red brings the FBI a case they can’t ignore. Meanwhile, Liz reveals what she knows about Tom’s (Ryan Eggold) secret life to the FBI. Diego Klattenhoff, Harry Lennix, and Parminder Nagra also star.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones