PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 262
oceny
7,7 10 1 13262
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

kręcął nowe odcinki tej bajki o tej czarodziejce z księżyca

slomce

aż nie mogę się doczekać

slomce

poproszę o źródło ... bo coś nie chce mi się w to wierzyć ;)

ocenił(a) serial na 9
berenika22

http://www.youtube.com/watch?v=wbIC6Yn7bjM&list=FLfPPFO-XdOXlhSQAGXesvCw&index=2 &feature=plpp_video

ocenił(a) serial na 9
berenika22

zapomniałem dodać, Sailor Moon zamieni się w Sailor Cosmos i Luna przy transformacji zmieni się w czarodziejkę.
link: http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-07-06/sailor-moon-manga-gets-new-anime -in-summer-2013

ocenił(a) serial na 8
rozzelinni87

To są tylko spekulacje [Sailor Cosmos i Luna]. Z tego co wiadomo nie ma to być kontynuacja, tylko coś w rodzaju rebootu.

ocenił(a) serial na 9
milkaway

cokolwiek to będzie ja się cieszę

berenika22

Kręcą kręcą :D Rozmawiaja nawet z dawnymi seyiuu czy nie chcieliby ponownie wcielic sie w te role. Maja juz nawet jakis japonski girlsband ktory wykona piosenke tytulowa.
Nowa seria ma sie znacznie bardziej trzymac mangi (choc osobiscie mam nadzieje, ze kreska zostanie ta sama bardziej podoba mi sie ta z anime niz z mangi)
Chociaz ja mam informacje, ze wejda w lecie 2013

ocenił(a) serial na 9
slomce

Wiosną/latem 2013 roku ma wyjść 6 sezon, nie żaden 7 - to po pierwsze, a po drugie to nie jest żadna BAJKA tylko ANIME!!!

marta130898

super ze beda nowe odcinki 6 serii jak ktos chce popisac o tym i o innym sprawach SM to moj nr gg 8760151 pozdr

użytkownik usunięty
tomek8760151

No dokładnie, to anime! Ale ja też się cieszę ;). Zobaczymy jak to im wyjdzie. ;)

marta130898

Żaden 6 sezon, lecz reebot!!!

bane4

Oglądając 3 epizody, które dostępne są w internecie to kontynuacja poprzednich serii, czyli 6 sezon, nie żaden reboot ;) (niezależnie ile się wykrzykników przy tym napisze) ;>

użytkownik usunięty
Riemka

To jakieś fanowskie wersje

ocenił(a) serial na 10
slomce

Ja mam na to dowody :)


Z okazji 20 rocznicy serii w Japońskiej telewizji wyemitowano okolicznościowe programy, gdzie pojawiła się elektryzująca dla fanów wiadomość. „Czarodziejka z Księżyca” powraca w 2013 r. z nową serią anime, o czym poinformowała sama Naoko Takeuchi. Nadal niewiele wiadomo na ten temat, gdyż kampania promocyjna rozpocznie się w 2013 roku, a seria znajdzie się na antenie w sezonie wakacyjnym. Nowa odsłona ma wiernie podążać za oryginalną mangą. Nie jest to kontynuacja nowej serii, ale jej restart z nową, uwspółcześnioną animacją.

Za projekt odpowiada ponownie studio TOEI, które do współpracy zaprosiło aktorów głosowych, którzy podkładali głosy Usagi Tsukino i Mamoru Chiby. Świadoma popularności serii firma postanowiła równocześnie dystrybuować ją na całym świecie, więc pojawi się w innych krajach tuż po emisji w Japonii. Anime ma rozpoczynać nowa piosenka wykonana przez zespół J-Popowy Momoiro Clover Z.

kasia23_fw

Nostalgiczne wspomnienie z dzieciństwa :). Szczególnie ta końcowa piosenka z ostatniej serii. Seria kończyła się chyba w wakacje, albo tuż przed, w każdym razie latem i pamiętam że oglądałam ostatni odcinek z rozpaczą i żalem i panował taki wakacyjny luz i rozluźnienie ... To były piękne czasy.

ocenił(a) serial na 10
slomce

jezusie, umieram ze szczęścia *.* w moich czasach oglądałam na śnieżącym tv boi nawet kablówki nie miałam. I can't wait!!!!

ocenił(a) serial na 10
amanda147

https://www.youtube.com/watch?v=v9Ft3viBgtQ oficjalny trailer, co sadzicie?

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Świetny. Szkoda, że nie pokazali Mamoru. Już nie mogę się doczekać odcinków :)

ocenił(a) serial na 10

Robią tajemnicę z Mamorka, żeby nam emocje bardziej podkręcić ;) Z kolczykiem czy bez, oto jest pytanie ;)

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Chcę z kolczykiem i z tym zadziornym spojrzeniem :D

ocenił(a) serial na 10

i w tych okularkach ....jaram się jak pochodnia ^^ nie sądziłam, że taki dzień kiedyś nastąpi. Postacie są mega - lekkie i zwiewne. Fakt wyglądają lekko anorektycznie ale taki jest urok mangi, że postacie są bardziej pociągłe i smukłe. Fajnie, że zmieniona kreska i dostosowana do oczekiwań nowych odbiorców. Tak bardzo chciałabym zobaczyć Nephrite ....serce mi wali jak oszalałe jak o tym pomyśle *mieć fioła tak bardzo* #MooniesForever :D:D:D:D

użytkownik usunięty
amanda147

Ja już w ogóle chcę zobaczyć anime! Szkoda, że odcinki będą co 2 tygodnie. Ten czas oczekiwania będzie katorgą :(

ocenił(a) serial na 10

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/1035 1531_504639836330263_7548128909335095909_n.jpg
-to niby on

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Nie otwiera linku. Jakiś błąd.

ocenił(a) serial na 10

kurcze nie wiem co ja mam z tymi linkami, raz działają innym razem błąd wyskakuje, nie mam pojęcia od czego to zależy:/ w każdym bądź razie Mamorek ma okulary ;)

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Chcę go już zobaczyć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones