PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104160}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon
7,5 25 046
ocen
7,5 10 1 25046
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Ciekawe czy będzie emisja kolejnych sezonów Czarodziejek na Tv6 :? Bo kończą po trochu serie 1 i będzie niedługo walka z Metalią ( Beryl ) ciekaw jestem czy pokażą na tej stacji normalnie bez robienia problemów odc 46 gdzie walka się kończy ? Powinni pokazać bo to koniec serii i główna walka ;/ Ale mogą nie pokazać ale mniejsza z tym ciekaw jestem czy pokażą serię 2 o tym rodzeństwie co zbierali energie dla drzewa jakiegoś ? .Bo mogli by dalej emitować nie tak jak tv 4 że skończyli jakoś na jednej serii ;/

ocenił(a) serial na 10

Ostatni oidcinek będzie o pierwszej w nocy więc nadal robią problemy. Natomiast w programie widnieje że Sailor Moon od przyszłego tygodnia znów jest od 1 odcinka co jest raczej nierealne by znowu puszczli 1 serie więc jest nadzieja.

sisi252531

Data produkcji wskazuje na pierwszą serię i chyba tylko tą TV6 posiada, więc niestety, ale zacznie się znów od budzika...

ocenił(a) serial na 8
sisi252531

Jak to o pierwszej w nocy? Skąd wiesz? :>

W programie na wp jest napisane, że dzisiaj leciały odcinki 40-43, a za tydzień 1,2 3... bez sensu :/

ocenił(a) serial na 10
Gati

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/tv-6/

ocenił(a) serial na 8
sisi252531

Dzięki. Nie wiedziałam, że w niedzielę też leci. Myślicie, że za tydzień będzie już kolejna seria? Ja myślę tak jak agrest001, że jednak puszczą od początku pierwszą. Co nie miałoby sensu, no ale... :/

ocenił(a) serial na 10
Gati

rozwiewam wszystkie wątpliwości.. TV6 ma tylko wykupioną serię od TV4 czyli tylko pierwszy sezon. na pewno nie bedzie drugiego. a jezeli kiedys bedzie to pewnie na TV 4 .

ocenił(a) serial na 10
mati77

dokładnie jest tak jak mówisz, bo tydzień temu leciał odcinek 45, 46-brak, czyli sytuacja się powtarza - jak zwykle

dzik86

normalka :/ po co wogole zaczynali zeby urwac, podobnie Tv4 zrobilo np z Beverly Hills , Melrose Place itd :/

ocenił(a) serial na 8
sarah496

Beverly Hills i Melrose Place możesz oglądać na cbs drama

dzik86

Jaki brak?
46 odcinek leciał ponownie o 1 w nocy. Ten odcinek ma kategorię od 16 lat. TV 4 i TV 6 puszczają go tylko w nocy.

agrest001

A kiedy dawno temu Polsat nadawał ten serial po raz pierwszy w ogóle nie nadali odc. 45 i 46. :P

Davus

Wiem o tym. Streszczenie tych odcinków musiałam czytać w jakimś czasopiśmie o grach komputerowych pożyczonym od kolegi, a potem oglądałam je po niemiecku na RTL ;P

agrest001

Haha. Też oglądałem po niemiecku na RTL. ;)

Davus

No to wiesz jak cierpiałam, słysząc ten ich dubbing... ;P Ale dało się przyzwyczaić ; )
Potem jeszcze doszły inne ocenzurowane odcinki i filmy pełnometrażowe na RTL . Polsat oczywiście puścił tylko jeden, który wcześniej widziałam po francusku na jakimś muzycznym kanale...
Oj trzeba było kombinować żeby zobaczyć całą serię ; )

agrest001

Stare dobre czasy. :P

ocenił(a) serial na 8
Davus

RTL2 moi drodzy ;) też tam oglądałam, gdy już Polsat i Polsat2 zakończyły emisję
http://www.youtube.com/watch?v=NCC_-1gVE5Q do dzisiaj czasami sobie słucham ;p
a po francusku Przyrzeczenie róży wyemitował Polsat.

Ojoj, to teraz ją nazywają "Metalią"? :0
Za moich czasów zwała się po prostu Beryl. :)

A tymczasem zbliża się remake tej pierwszej serii (!!!):

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-03-13/2014-new-sailor-moon-crystal-ani me-1st-image-story-intro-posted-online

ocenił(a) serial na 8
Davus

Metalia to ta zła energia, która opanowuje ciało Beryl :)
http://tanuki.pl/news/724 a tu po pl, żeby się ludzie nie męczyli po ang.

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Dzięki za wyjaśnienie, bo jak przeczytałam temat to zaczęłam się zastanawiać, o co chodzi?

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Ej ale Sailorki unicestwiły Beryl a nie tylko Metalię która ją opanowała? Dawno oglądałam ten odcinek? Jeśli całą Beryl to trochę szkoda :P

ocenił(a) serial na 8
into_the_moonlight

Również ginie, ale Beryl i bez Metalii była zła, więc nie ma co jej żałować ;P

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Żal mi jej, bo rozumiem jej niespełnioną miłość do Mamoru xD To straszne być zakochaną bez wzajemności xD

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

I zginęła, nawet go nie pocałowawszy ;D

ocenił(a) serial na 8
into_the_moonlight

No tak ;) Ale to raczej była chora miłość, w stylu 'nie chcesz się chajtnąć to giń' ;D (czasy srebrnego milenium)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

rozumiem każdy rodzaj miłości, ciężko wybaczyć że ukochana ci osoba wybiera inną, wtedy masz ochotę jej pokazać jak bardzo ci zależało i jaki czujesz do niej żal xD Trochę chore ale jestem w stanie zrozumieć!

ocenił(a) serial na 8
into_the_moonlight

to jak on miał na imię? ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

ten mój? Nie miał xD Po prostu wiem że rozumiem Beryl :D

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

i w gruncie rzeczy to ona biedna była...

ocenił(a) serial na 8
into_the_moonlight

pewnie masz rację ;) sama nie wiem czemu np. żałowałam takiej Neheleni, a nad Beryl się nigdy nie zastanawiałam. spróbuję być dla niej od teraz bardziej wyrozumiała ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Nehelenia też chyba kochałą Mamoru, nie? Pytam bo tą serię oglądałam dawno dawno że nie pamiętam. Ale coś tak mi miga w pamięci że też było mi jej żal. Zawsze mi trochę żal było osób, kochających się w Mamoru czy Usagi. Szcezre związek Usy i Mamo mnie poniekąd wkurzał, mam wrażenie że nie byłby aż taki mocny gdyby nie dopięczętował go fakt że są sobie "pisani". Nie wiem sama bo razem ładnie wyglądają i się kochają, ale lubię też ich pairować z innymi osobami, a ci co na oczach mają tylko klapki Usa& Mamo to mnie czasem wkurzają xD

ocenił(a) serial na 8
into_the_moonlight

Nie na 100%, bo też dawno oglądałam, ale Nehelenia go nie kochała. Chodziło o zemstę na Usie, bo ta w przeszłości jako Serenity rzuciła na nią zaklęcie i uwięziła za karę (może N. tak jak i B. miała chrapkę na przejęcie władzy? chociaż tam coś chodziło o zachowanie wiecznej młodości, ale co to by miało z Usą wspólnego?) w tym lustrze, a poza tym dochodziła zazdrość o to, że księżniczka jest kochana i ma przyjaciół. W każdym razie postanawia odebrać Usie wszystkie bliskie jej osoby, by ta była równie samotna jak i ona. Tak więc Mamoru jak i cała reszta byli tylko pionkami.
P.S. Usa&Seiya? ;)

ocenił(a) serial na 10
m_a_c_88

Lubię Usa&Seyia, jakbym znała takiego Seyię w życiu realnym, to byłby moim świetnym przyjacielem, a może nawet kimś więcej :D Miał świetny, zabawny, luzacki, rozrywkowy charakter :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones