Czarodziejka z Księżyca 7sezon wiosną 2013 roku w tv

ostatnia wypowiedź: amanda147
slomce slomce

kręcął nowe odcinki tej bajki o tej czarodziejce z księżyca

• ania94 ania94

aż nie mogę się doczekać

• berenika22 berenika22

poproszę o źródło ... bo coś nie chce mi się w to wierzyć ;)

• rozzelinni87 rozzelinni87
      ocena: 9

http://www.youtube.com/watch?v=wbIC6Yn7bjM&list=FLfPPFO-...

• rozzelinni87 rozzelinni87

zapomniałem dodać, Sailor Moon zamieni się w Sailor Cosmos i Luna przy transformacji zmieni się w czarodziejkę.
      link: http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-07-06/sailor-moon-...

• milkaway milkaway
        ocena: 8

To są tylko spekulacje [Sailor Cosmos i Luna]. Z tego co wiadomo nie ma to być kontynuacja, tylko coś w rodzaju rebootu.

• frycek49 frycek49

cokolwiek to będzie ja się cieszę

• Sasayaki Sasayaki

Kręcą kręcą :D Rozmawiaja nawet z dawnymi seyiuu czy nie chcieliby ponownie wcielic sie w te role. Maja juz nawet jakis japonski girlsband ktory wykona piosenke tytulowa.
      Nowa seria ma sie znacznie bardziej trzymac mangi (choc osobiscie mam nadzieje, ze kreska zostanie ta sama bardziej podoba mi sie ta z anime niz z mangi)
      Chociaz ja mam informacje, ze wejda w lecie 2013

• marta130898 marta130898

Wiosną/latem 2013 roku ma wyjść 6 sezon, nie żaden 7 - to po pierwsze, a po drugie to nie jest żadna BAJKA tylko ANIME!!!

• tomek8760151 tomek8760151

super ze beda nowe odcinki 6 serii jak ktos chce popisac o tym i o innym sprawach SM to moj nr gg 8760151 pozdr

• Aiorianne Aiorianne

No dokładnie, to anime! Ale ja też się cieszę ;). Zobaczymy jak to im wyjdzie. ;)

• bane4 bane4

Żaden 6 sezon, lecz reebot!!!

• Riemka Riemka

Oglądając 3 epizody, które dostępne są w internecie to kontynuacja poprzednich serii, czyli 6 sezon, nie żaden reboot ;) (niezależnie ile się wykrzykników przy tym napisze) ;>

• Miska89 Miska89

To jakieś fanowskie wersje

• kasia23_fw kasia23_fw
    ocena: 10

Ja mam na to dowody :)

Z okazji 20 rocznicy serii w Japońskiej telewizji wyemitowano okolicznościowe programy, gdzie pojawiła się elektryzująca dla fanów wiadomość. „Czarodziejka z Księżyca” powraca w 2013 r. z nową serią anime, o czym poinformowała sama Naoko Takeuchi. Nadal niewiele wiadomo na ten temat, gdyż kampania promocyjna rozpocznie się w 2013 roku, a seria znajdzie się na antenie w sezonie wakacyjnym. Nowa odsłona ma wiernie podążać za oryginalną mangą. Nie jest to kontynuacja nowej serii, ale jej restart z nową, uwspółcześnioną animacją.

Za projekt odpowiada ponownie studio TOEI, które do współpracy zaprosiło aktorów głosowych, którzy podkładali głosy Usagi Tsukino i Mamoru Chiby. Świadoma popularności serii firma postanowiła równocześnie dystrybuować ją na całym świecie, więc pojawi się w innych krajach tuż po emisji w Japonii. Anime ma rozpoczynać nowa piosenka wykonana przez zespół J-Popowy Momoiro Clover Z.

• libella libella

Nostalgiczne wspomnienie z dzieciństwa :). Szczególnie ta końcowa piosenka z ostatniej serii. Seria kończyła się chyba w wakacje, albo tuż przed, w każdym razie latem i pamiętam że oglądałam ostatni odcinek z rozpaczą i żalem i panował taki wakacyjny luz i rozluźnienie ... To były piękne czasy.

• amanda147 amanda147
    ocena: 10

jezusie, umieram ze szczęścia *.* w moich czasach oglądałam na śnieżącym tv boi nawet kablówki nie miałam. I can't wait!!!!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true