PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 50 980
ocen
6,9 10 1 50980
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Ile razy można obejrzeć serial aby nie znudzić się nim ? Oglądałem Czarodziejki trzy razy,
skończyłem trzy lata temu, lecz nie wiem czy mogę zacząć przygodę po raz czwarty. ;)
Czy wy też tak macie ?

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Jak dla mnie zawsze :) Serial jest bez wątpienia moim ukochanym i wracam do niego ilekroć mam ochotę :)

ocenił(a) serial na 8
HollyShannen19

Ale jak to jest, że można pokochać serial, wzruszać się z bochaterami, śmiać się razem z nimi, a czasami nawet płakać.. ;)

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Jak to jest? To chyba dzieje się naturalnie jeśli są to bohaterowie, z którymi można sie utożsamiać - w przypadku Charmed na pewno tak jest.

ocenił(a) serial na 8
HollyShannen19

Ja się zakochałem nawet w ich domu ;)
A San Francisco ? Muszę tam pojechać ;)

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

W ogóle Ci się nie dziwię :)

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Ja uwielbiam Czarodziejki od 2006, kiedy to premiery odbywały się na Polsacie jednak tam zakończyły się w grudniu 2009. W miedzy czasie oglądałam powtórki które leciały przez dwa lata wew wakacje ;), dwa lata temu oglądnęłam wszystkie 178 odcinków i w tym roku również zaczęłam i jestem przy szóstym sezonie :). I wiem że nigdy mi się nie znudzi ;D. Najbardziej lubię sezon 1,2,3 i 5,7 ;)
Również uwielbiam ich przepiękny dom i również chcę kiedyś odwiedzić piękne San Francisco ;)

ocenił(a) serial na 8
Magdzialenka55

też tak oglądałem ;) nawet na fox life nagrywałem odcinki i oglądałem cały dzień ;)

ocenił(a) serial na 9
anthonyperette

Ja w wakacje oglądałam wszystkie sezony chyba po raz 5 lub 6 i nadal nie mam dość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones