PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 986
ocen
7,1 10 1 6986
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

2x13 Opinie

ocenił(a) serial na 6

A no trochę się zadziało w tym odcinku. Nigdy nie spodziewałabym się, że Dash może być taki
bezwzględny. Straszny buc się z niego zrobił. Szkoda mi też Fredericka, ponieważ polubiłam
chłopaczynę a tu taki los... Mam nadzieję, że Czarownice dostaną 3 sezon.

+ Nowa siostra. Przywodzi na myśl Helenę Trojańską. Samo to, że odniesienie do mitologii, że
Wendy po każdej śmierci dochodziła do rzeki Styks, ale nigdy nie spotkała siostry, bardzo mi się
podoba. Lubię mitologię ;)
+ Ingrid w ciąży. Będzie zabawnie zobaczyć pół czarownicę, pół mandragorę, a przynajmniej
myśli Ingrid, że może takie dziecko urodzić.
+ Tommy jednak powrócił. Super, bo go uwielbiam.
+ Skopanie zadka Tarkoffowi. Należało mu się.
+ Edgar fajnie się pokazał w tym odcinku.

- Pokonanie króla nie było zbyt epickie.
- Ciągle mizianko i smęty dotyczące Killiana i Freyi są już irytujące.
- Ta policjantka.

aga160233

Podobała mi się zamiana Dasha na Killiana. Z jednej strony dziwne, że Freya się nie zorientowała, ale miło będzie zobaczyć jakiś konkretny zły charakter. Nie żeby dziadek nie był zły, ale po prostu Dash w końcu zrobił się interesujący, a fakt że podprowadził dziewczynę bratu, był ciekawym zwrotem akcji.
Śmierć Wendy i Fredricka. :( Dla mnie muszą jakoś powrócić, zwłaszcza Wendy. Fajnie, że plączą mitologię z filmem.
Ingrid w ciąży, duże zaskoczenie. Pewnie dziecko Dasha. Trochę jej współczuję.
Tarkoff trochę stocker, przerażający facet, dobrze że skopały my zadek.
Zgodzę się w 100% co do pokonania króla. Zbyt proste, banalne, mało widowiskowe. Spodziewałam się czegoś bardziej wow, albo jakiegoś podstępu chociaż.
Ta policjantka mnei irytuje niesamowicie.

ocenił(a) serial na 6
VeronicaBass

No właśnie... popatrz, jak to życie zatoczyło krąg. Killian w pewnym sensie odbił ukochaną Dashowi, a teraz Dash zrobił to jemu. Gdyby to nie było takie tragiczne, to mogłoby być nawet całkiem śmiesznie.
Ja tylko nie rozumiem tej nagłej przemiany. Wszyscy widzieli, że Dash stał się mroczny itp., ale myślałam, że jednak coś w nim jest dobrego skoro pomagał Ingrid. A tu nagle taka akcja... to było okrutne i niespodziewane. Szok :D

aga160233

Może uznasz, że potrzebuję psychiatry, albo miałam zrujnowane dzieciństwo, ale ten mroczny Dash bardziej do mnie przemawia, niż ten zawieszony pomiędzy dobrem a złem. Ale dlatego, że lubię konkretne postacie :D Prawda, myślałam, że ta sprawa z Ingrid jakoś go bardziej naprostuje, że będą ze sobą. Będzie mi ogromnie żal i Freyi i Ingrid, bo im się strasznie pokomplikuje teraz życie.
Fakt, byłoby śmieszne, gdyby nie było przerażające z jaką łatwością Dash odebrał bratu szansę na normalne życie, dziewczynę.
Finał ZASKAKUJĄCY :D

ocenił(a) serial na 6
VeronicaBass

Hahaha nic takiego nie pomyślałam. Ja nic nie mam przeciwko złemu Dashowi tylko zastanawia mnie ta nagła przemiana :D
Freya się skapnie po którymś razie. Na pewno ;p Najbardziej mnie ciekawi Helena - Elena. I chciałabym, żeby Frederick żył.

ocenił(a) serial na 10
aga160233

Ile śmierci w tym finale.. śmierć dziadka oczywiście na plus, co do Fredericka to mam mieszane uczucia, natomiast śmierć Wendy najbardziej mnie poruszyła, miałam świeczki w oczach na tej scenie. Chociaż wydaje mi się, że w kolejnym sezonie powróci do życia, to jednak nie wiadomo jak to się potoczy, ale wierzę.. jest to postać, którą darzę największą sympatią. Trochę bez sensu jakby jej miało już nie być.
Dash to jest jednak dupek. Niby pomaga, potrafi zrobić coś dobrego, ale jak już coś mu nie pasuje to kombinuje. Ta zamiana Dasha z Killianem nie jest dla mnie czymś wow, bardziej czuje się poirytowana i wkurzona, że będę musiała teraz oglądać to na ekranie w następnym sezonie. -.-
Ciąża Ingrid.. tu zrobiłam wiele oczy. Jak to dziecko Dasha, to serdecznie współczuje.

ocenił(a) serial na 6
Horny

Przynajmniej tatusia stać byłoby na alimenty :D

ocenił(a) serial na 9
aga160233

Nie wiem jak wam ale mi się wydawało, że za śmiercią Fredericka stała pani detektyw.

ocenił(a) serial na 6
olciek96

Mi też, ponieważ producenci, czy ktoś tam, wypowiadali się, że chcieliby tą aktorkę na dłużej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones