PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 986
ocen
7,1 10 1 6986
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

Nie podoba mi się wewnętrzna przemiana Dasha. Ma takie szalone oczy^^ No cóż, to jego
wyobrażenie Killiana, dobrze prawi i powinien go słuchać. Szantażysta to pewnie jakaś ,,ona",
nowa wiedźma.
Rozbawiła mnie scena, gdy Joanna próbuje powiedzieć córkom, że mają brata a Wendy nie
krępując się niczym, wystrzeliła jak z bicza. Też preferuję przejście od razu do rzeczy. Zatem plus
dla Wendy. Postrzegawcza kobitka i pewnie ma rację, co do Fredericka. Nie musi być głównym
złym, ale też coś kręci. Zastanawiam się, jakie zaklęcie rzucił na Wendy? Żeby go polubiła?
Wątpliwe.
Eva to strasznie irytująca postać. Nudnawa i w dodatku kręci coś. Nie wiem, czemu chce Killiana
dla siebie. Nie przepadam za tą aktorką, gdyż wszędzie łapie się na epizody i ma takie same
miny. Nudzą mnie sceny z nią i tym odmienionym Killianem. Od razu przewijałam dalej.
Magiczna książka z historią rodu Beauchamp! To jest dopiero ciekawostka. Chyba najciekawsza
scena w całym odcinku. Chciałabym się dorwać do takiej księgi ^^
Jeszcze nie ogarniam znaczenia tych ran na niewinnych ofiarach i gadania o jakimś królu. Może
królestwo Asgardu rozpadło się i tamtejszy król chce przejść do świata ludzi, by objąć je we
władanie? Ewentualnie to Fredrick będzie próbował to zrobić. Kto wie?
Odcinek był w miarę ciekawy. Chyba lepszy niż poprzedni.

ocenił(a) serial na 6
aga160233

Po prostu Dash powoli przechodzi na stronę zła, pewnie to doprowadzi do jakiejś konfrontacji z Freyą.
Co do szantażysty nie mam pojęcia, chociaż w tej księdze widoczna była jakaś blondynka ? Żadna nie pasuje więc może to ktoś nowy ?
Frederick jest tajemniczy i bardzo dobrze. Nawet jak gra podwójną rolę już go lubię i mam nadzieję że będą to długo ciągnąć i go nie zabiją na koniec sezonu..
Co do Evy mam wrażenie że jest to osoba z 2 klanu/rodziny - przeciwników Beauchamp'ów.
Jeszcze co do Ingrid. Czemu mam wrażenie że sprowadzi nieszczęście na dom matki ? Ot tak chce się wyprowadzić bo pewnie chce jeszcze mocniej zgłębiać wiedzę o magii i o sobie. Przecież ona jest 'kluczem'. Znając życie na koniec sezonu otworzy portal i zobaczymy króla Asgardu.

Uwielbiam Wendy!

ocenił(a) serial na 6
Kovalem

Jakaś nowa aktorka miała się pojawić więc stawiam na nią :P
Frederick to mega ciacho, trzeba mu to przyznać. I mam nadzieję, że mimo grania na dwa fronty, chce dobra swej rodziny. Choć zaskoczyło mnie, że to on rzucił klątwę na matkę i ciotkę.
Eva to jest zło wielkie i niech mi zniknie z tego serialu, jak najszybciej :D
Pewnie masz rację. Ingrid już i tak nieświadomie karmi tego potworka mandragorkę.

aga160233

jaką klątwę rzucił Frederic na matkę i ciotkę? jeśli chodzi o czar amnezji to rzucił go ten avatarowy stwór z ogonem, którego karmi nieświadoma Ingring, w czasie, kiedy lunatykuje i jest w transie, nie wiemy czy to coś podszywa się pod Frederica, przyjmując jego postać (jak Penelope) czy to dwie różne osoby

ocenił(a) serial na 6
anchema___

Chodzi mi o to, że Freya i Ingrid umierają, gdy osiągną 30 lat i rodzą się na nowo. Wendy coś takiego rzuciła, że to on jest odpowiedzialny za klątwę. Nie wiem, w jakim kontekście to było, bo już nie pamiętam dokładnie, co gadały. No ale właśnie tak to zrozumiałam ;)

aga160233

Wendy mówi: "Opowiedział się po stronie waszego dziadka, znanego też jako facet, który rzucił klątwę na nas wszystkich" - dziadek dziewczyn, a ojciec Wendy i Joanny rzucił klątwę, Frederic po prostu opowiedział się po jego stronie w czasie wojny w Asgardzie, a nie po stronie rodziców, więc co najwyżej jest winny moralnie. Poza tym odcinkiem w poprzednim sezonie powiedziano to wyraźnie przynajmniej kilka razy

aga160233

Zauważyłam, że zapowiedź s02e02 miała bardzo dużo scen które nie pojawiły się w tym odcinku, więc rozumiem że to jest większa zbitka scen z przyszłych odcinków, prawda?
A swoją drogą, czuję taki niedosyt pod odcinku 2. Oby następne były lepsze :)

ocenił(a) serial na 6
agusiek303

Bo ta niby zapowiedź 2x02, to tak naprawdę była zapowiedź całego sezonu. Te sceny się pojawią jeszcze, ale w innych odcinkach. Tak sobie wykombinowali ;D

aga160233

Aaaaa no właśnie :)
Swoją drogą, średnio mi się podoba kierunek w jakim zmierza wątek z Killianem. Wykurzyć tą sowią babeczkę! :D

ocenił(a) serial na 6
agusiek303

Dokładnie takie same mam uczucia! Jak wcześniej był interesujący, to teraz w ogóle mnie nie ciekawi jego postać. A już zwłaszcza ta jego sówka. Zobacz sobie promo 3 odcinka i to kim ona dla niego zostanie ;p masakra

aga160233

Tego to już nie będę nawet komentować...oby to odkręcili. Ale ten odcinek zapowiada się znacznie ciekawiej ;)

aga160233

Odcinek 3 był taki smutny...nie no ja mam nadzieję,że scenarzyści prędziutko naprawią fabułę,bo z odcinka na odcinek coraz cięższa atmosfera się robi. Pierwszy sezon miał to coś, a teraz za dużo trochę tego mroku :(

ocenił(a) serial na 5
agusiek303

Mrok super proszę o więcej , wreszcie odchodzimy od serialu dla nastolatek, do dużego przycięcia wymiotne watki miłosne - litości. Absolutnie nic nie trzeba poprawiać może poza dodanie szczypty logiki. No i scena przy portalu kitch nad kitche, teatralna gestykulacja, wojenne uciekinierki w powłóczystych śnieżnobiałych prześcieradłach w lesie :) no i dziadek w koronie jak z Jasełek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones