PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 985
ocen
7,1 10 1 6985
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

Odcinek 2x06 opinie

ocenił(a) serial na 6

Odcinek strasznie średniawy. Miała być wielka akcja z mandragorą, a wyszedł jakiś bubel. Np. trwa rytuał zerwania więzi i zamiast zbudować jakieś napięcie to tak... pyk i gotowe.
Wątku Killiana i Evy w ogóle nie rozumiem. Tylko czas zajmują.
I ten nagły wątek lesbijski? WTF? Skąd taki pomysł przyszedł im do głowy? Do mnie to nie przemawia, brak w tym naturalności. Joanna jest jak wielkie zaprzeczenie bycia homo. No i ten jej akcent... jakby była sparaliżowana.
Na plus jak zawsze ciocia Wendy. Śmieszna kobietka. I ciekawa była ostatnia scena. Frederick jednak leci w kulki...ciekawe czy dziadka też oszukuje, by chronić rodzinę, czy nie

ocenił(a) serial na 8
aga160233

Fredrick też mnie zastanawia, ale wydaje mi się, że po mandragorze najczarniejszym charakterem nie jest on, tylko Eva właśnie.

ocenił(a) serial na 6
majanna

Z oczy jej źle patrzy więc pewnie taa ;d

ocenił(a) serial na 10
aga160233

Ona jest tragiczna.. czekam aż zniknie z ekranu, bo nie mogę na nią patrzeć. Denerwuje mnie ta aktorka w ogóle. W pretty little liars też jej nie trawiłam. W ogóle nie czaje o co jej chodzi z Killianiem, odprawia nad nim jakieś "modły" i podaje podejrzane mikstury do picia. A to "dasz mi dziecko" było co najmniej dziwne. Po co ona chce zajść z nim w ciążę? czy to ma głębszy sens czy ona po prostu kocha go tą "psychiczną" (jak ja to mówię) miłością? bardzo mnie to ciekawi. Odkąd ta Eva się pojawiła jest coraz gorzej i nie liczę w najbliższym czasie na Freillian, a szkoda..
Myślałam, że z tą Mandragorą to będzie tak dramatycznie, a w sumie wszystko wyszło gładko jak po maśle. Obrzydliwe stworzenie, latające ze swoimi korzeniami wkładające je ludziom w uszy. :D
Dash & Ingrid.. mają się ku sobie, czyżby wyszło z tego coś więcej?
Ciocia Wendy jest mistrzowska, pokochałam ją od pierwszego odcinka! widać, że nadal nie ufa Frederickowi. W sumie nie dziwne. Powiem szczerze, że to iż uratował własną matkę, ciotkę to godne uwagi, ale ostatnia scena daje do myślenia. Nadal jest pod kontrolą dziadka i tak naprawdę nie wiadomo czy ma jakieś niecne zamiary czy tak samo jak Ingrid zostaje omamiony i wtedy staje się zły.
No nic, czekamy na siódmy odcinek. :)

Horny

tez czekam kiedy postac Evy zniknie bo przewijam momenty z nia

ocenił(a) serial na 5
aga160233

ta cała Eva jest tragiczna, mam nadzieję że za max 2 odcinki jakoś się jej pozbędą z serialu...
Frederic chyba robi w konia dziadunia, tak myślę i nie jest czarnym charakterem, jeden na ogół wystarcza na cały sezon, a w tym jest nim chyba Eva, no ale może zostaniemy czymś zaskoczeni..

ocenił(a) serial na 5
aga160233

"Joanna jest jak wielkie zaprzeczenie bycia homo" a tak z ciekawości bo nie jestem znawca tematu, jak miało by wykładać z jej strony potwierdzenie bycia homo, no i chyba jeszcze w grę wchodzi opcja bi?

ocenił(a) serial na 6
fajnyborys

Raczej chodziło mi o to, że zawsze skupiali się na jej matczynej stronie. Była jak taka ostoja dla całej rodziny. Potem doszedł jej mąż do tego obrazka i no nawet do głowy by nie wpadło nikomu, że ona może kiedykolwiek z kobietą. Po prostu nie było żadnych przesłanek. W tym sensie.

ocenił(a) serial na 5
aga160233

no coz takie czasy ze czaję już nie jest czarne a białe białe, no i wiele lesbijek jest matkami- tak myślę.

ocenił(a) serial na 6
fajnyborys

Ja nic nie mam do tego. Chodzi tylko o moje osobiste wrażenie, że ten wątek jest wepchany na siłę, bo pierwotnie ona nie miała być lesbijką, czy tam bi.

ocenił(a) serial na 10
aga160233

Też mi ona nie pasuje na bi. Joanna to takie uosobienie doskonałości, konsekwencji + ten jej konserwatywny sposób ubierania się. Szybciej bym obstawiała Wendy. Ciekawe jak rozwiną jej wątek z tym sanitariuszem ;D

Co do odcinka to Killian jest tak cholernie nudny.
Na + Ingrid i Dash. Pasowaliby do siebie ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones