PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 986
ocen
7,1 10 1 6986
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

s2e9

ocenił(a) serial na 7

Czy freya i Ingrid naprawde umarły ? Wydaje mi sie to całkowicie nieprawdopodobne, przecież serial
toczy się przede wszystkim wokól ich wątkow

Kate122

Umarły naprawdę. To jak dalsze losy się potoczą to inna sprawa. Odcinek 10 już wyszedł, więc nie będę odpowiadała bardziej szczegółowo i zapraszam do oglądania :)

ocenił(a) serial na 7
LadyAnna6

Coś mi się wydaje, że 2 sezon to będzie już koniec całego serialu.

ocenił(a) serial na 7
BezPrecedensu

niee, teraz się rozkręciło! obejrzyj 11

ocenił(a) serial na 10
Kate122

A mi się wydaje że jednak umrze Wendy :( kocham ją ale po pierwsze bez jej wątków się obejdzie a w serialu musi się cos dziać a po drugie ma ostatnie życie.

ocenił(a) serial na 10
clara_alonso_

Jeżeli ją uśmiercą to strzelą sobie w kolano. Wątpię aby ryzykowali. Zbyt wiele osób ją uwielbia. No chyba, że skończą serial na 2 sezonie, a Wendy poświęci swoje życie dla tego sanitariusza.

clara_alonso_

Można na to różnie patrzeć. Niby serial jest kręcony na podstawie książki, a więc można się spodziewać śmierci



<<<<<spoiler książki>>>>


Joanny. Jednak z drugiej strony nie wiadomo jak to rozegrają bo w końcu nawet sama Wendy w książce nie miała takiej roli. Właściwie była niewidoczna nie mówiąc już o imionach postaci. Jednak będę strzelała, że to będzie Joanna.

ocenił(a) serial na 10
loksia

Jeżeli tak było w książce to jest to możliwe ale wtedy serial musiałby się skończyć na tym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones