Czas honoru

(2008-2013) serial TV
Czas honoru (2008)

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

obsada

 oceń grę aktorską:
Maciej Zakościelny Maciej ZakościelnyBronek Woyciechowski
Maciej Zakościelny jako Bronek Woyciechowski

Jakub Wesołowski Jakub WesołowskiMichał Konarski
Jakub Wesołowski jako Michał Konarski

Jan Wieczorkowski Jan WieczorkowskiWładek Konarski
Jan Wieczorkowski jako Władek Konarski

Antoni Pawlicki Antoni PawlickiJanek Markiewicz

Magdalena Różczka Magdalena RóżczkaWanda Ryszkowska
Magdalena Różczka jako Wanda Ryszkowska

Lucyna Malec Lucyna MalecJelonkowa, sąsiadka Wandy

Magdalena Kuta Magdalena KutaSiostra Józefa

Krystian Wieczorek Krystian WieczorekMajor Martin Halbe

Michał Meyer Michał MeyerAntek

Agnieszka Więdłocha Agnieszka WiędłochaLena Sajkowska
Agnieszka Więdłocha jako Lena Sajkowska

Piotr Żurawski Piotr ŻurawskiRomek Sajkowski

Joanna Kulig Joanna Kulig"Mucha", członek oddziału Bronka

Matylda Damięcka Matylda DamięckaWisia Buczkowska

Anna Cieślak Anna CieślakSiostra Róża

Anna Romantowska Anna RomantowskaSabina Sajkowska

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna AnkudowiczKrystyna, łączniczka Janka

Henryk Niebudek Henryk NiebudekStolarz Maciejewski, gospodarz Janka

Łukasz Konopka Łukasz KonopkaKarol Ryszkowski

Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski"Doktor"

Olga Bołądź Olga BołądźCelina Dłużewska
Olga Bołądź jako Celina Dłużewska

Danuta Stenka Danuta StenkaMargaret

Leszek Lichota Leszek LichotaWysocki, handlarz na bazarze

Marcin Kwaśny Marcin KwaśnySzmalcownik Kwapisz

Magdalena Boczarska Magdalena BoczarskaLola, więźniarka Pawiaka / Karolina Osmańska

Adam Cywka Adam CywkaNowotnik, współlokator Domańskiej

Ewa Telega Ewa TelegaDomańska, gospodyni Władka

Artur Dziurman Artur DziurmanSchneider, SS-man na Pawiaku

Katarzyna Dąbrowska Katarzyna DąbrowskaGraba, strażniczka na Pawiaku

Tomasz Błasiak Tomasz BłasiakKostek

Marcin Przybylski Marcin PrzybylskiFranek, agent gestapo

Sławomir Pacek Sławomir PacekStanisław Górka, agent gestapo

Robert Latusek Robert LatusekWłodek Hulewicz, agent gestapo

Ewa Wencel Ewa WencelHelena Dobrzyńska

Maja Ostaszewska Maja OstaszewskaWanda Ryszkowska

Krzysztof Globisz Krzysztof GlobiszLeon Sajkowski

Krzysztof Stelmaszyk Krzysztof StelmaszykSS-Standartenführer Gerd Keller

Piotr Adamczyk Piotr AdamczykObersturmbannführer Lars Rainer
Piotr Adamczyk jako Obersturmbannführer Lars Rainer

Jacek Mikołajczak Jacek MikołajczakDr Otto Kurchner

Arkadiusz Detmer Arkadiusz DetmerMosler

Weronika Rosati Weronika RosatiRojza

Roman Gancarczyk Roman GancarczykOrdynator Janusz Baranowski

Antoni Królikowski Antoni KrólikowskiKamil, wnuk stolarza

Marek Frąckowiak Marek FrąckowiakPułkownik "Orlicki"

Magdalena Kizinkiewicz Magdalena KizinkiewiczAktorka Danuta

Mariusz Jakus Mariusz JakusGestapowiec "Mongoł" w getcie

Mirosław Haniszewski Mirosław HaniszewskiJacek Matuszak, strażnik na Pawiaku

Monika Jakowczuk Monika JakowczukGrażyna, strażniczka na Pawiaku

Krzysztof Ogłoza Krzysztof OgłozaKostrzewski, więzień Pawiaka

Piotr Rękawik Piotr RękawikGestapowiec Becker, strażnik na Pawiaku

Mariusz Słupiński Mariusz SłupińskiDziuba, więzień Pawiaka / Bosman Wawrzyniak

Mariusz Kiljan Mariusz KiljanWoźniak
Mariusz Kiljan jako Woźniak

Przemysław Bluszcz Przemysław BluszczScharfuhrer Uwe Rappke

Mirosław Baka Mirosław BakaSorokin

Wojciech Brzeziński Wojciech BrzezińskiScharfuhrer Helmut Fuchs

Katarzyna Gniewkowska Katarzyna GniewkowskaDoktor Maria Konarska

Jarosław Sacharski Jarosław Sacharski"Zadra", członek oddziału Bronka

Ewa Borowik Ewa BorowikSiostra przełożona

Karolina Gorczyca Karolina GorczycaWiktoria Rudnicka "Ruda"
Karolina Gorczyca jako Wiktoria Rudnicka "Ruda"

$related.related Jan RotowskiAdaś

Olga Sarzyńska Olga SarzyńskaRutka, przyjaciółka Leny

Zuzanna Grabowska Zuzanna GrabowskaNina Jacewicz

Ksawery Szlenkier Ksawery SzlenkierKrzysztof, narzeczony Celiny

Tadeusz Huk Tadeusz HukStanisław Wojciechowski, ojciec Bronka

Mateusz Janicki Mateusz JanickiKomunista Staszek Markiewicz

Bartosz Obuchowicz Bartosz ObuchowiczKomunista Kraśko

Tomasz Gęsikowski Tomasz GęsikowskiKolejarz Edward, gospodarz Bronka

Zofia Charewicz Zofia CharewiczPani Rozalia

Jan Englert Jan EnglertRotmistrz Czesław Konarski

Tomasz Dedek Tomasz DedekObersturmbannfuhrer Josef Tannenberg

Paweł Małaszyński Paweł MałaszyńskiHauptmann Johann von Relatzki vel Tadeusz Kruczek

Wojciech Majchrzak Wojciech MajchrzakKapitan "Zubrzycki", dowódca partyzanckiego oddziału Narodowo-Ludowej Organizacji Wojskowej / Kapitan Tomasz Krawicz "Krawiec"

Marta Juras Marta JurasHanna Głowacka

Halina Rasiakówna Halina RasiakównaKobieta przed bramą getta / Teresa, więźniarka Pawiaka

Karolina Gruszka Karolina GruszkaPiosenkarka Inga Neuman

Jan Jankowski Jan JankowskiObersturmbahnfuhrer Stock

Krzysztof Wach Krzysztof WachPorucznik Karol Borowski

Mariusz Ostrowski Mariusz OstrowskiErnest, współpracownik "Rudej"

Bartosz Gelner Bartosz GelnerPorucznik Alan Krawczyk

Robert Kozyra Robert KozyraGruppenfuhrer Ludwik Fischer, gubernator Warszawy

Marcin Piętowski Marcin PiętowskiHauptsturmfuhrer Wilhelm Brehm

Andrzej Konopka Andrzej KonopkaJurgen Kugel

Joanna Jeżewska Joanna JeżewskaElza Kugel

Marta Malinowska Marta MalinowskaZośka Janiak, robotnica w gospodarstwie Kugela

Magdalena Smalara Magdalena SmalaraAniela Krupa

Halina Skoczyńska Halina SkoczyńskaGertruda Fischer

Julia Wyszyńska Julia WyszyńskaKlara, wnuczka pani Rozalii

Robert Gonera Robert GoneraMajor Aleksiej Dykow

Magdalena Cielecka Magdalena CieleckaAda Lewińska, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego
Magdalena Cielecka jako Ada Lewińska, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego

Jan Frycz Jan FryczKazimierz Korytowski "Zawisza", były mąż Heleny, ojciec Wandy

Adam Woronowicz Adam WoronowiczLeon Wasilewski, pułkownik UB

Grzegorz Damięcki Grzegorz DamięckiMajor Zwonariew vel "Bocian"

Cezary Łukaszewicz Cezary ŁukaszewiczBolek Pustułka

Andrzej Niemyt Andrzej Niemyt"Brzoza", członek oddziału Władka

Zbigniew Paterak Zbigniew PaterakAdam

Tadeusz Bradecki Tadeusz BradeckiReżyser Tadeusz Borowski

Stanisław Brudny Stanisław BrudnyInspicjent Julian

Bartek Waga Bartek WagaKapitan Marian Kupsiewicz

Dorota Zięciowska Dorota ZięciowskaAktorka Lidia Płużańska

Michał Rolnicki Michał RolnickiŻołnierz niemiecki / Aktor grający "Albina"

Filip Bobek Filip BobekAktor Gustaw

Sonia Bohosiewicz Sonia BohosiewiczEmilia Woźniak
Sonia Bohosiewicz jako Emilia Woźniak

Jerzy Schejbal Jerzy SchejbalPrezes Janisz

Bartłomiej Kasprzykowski Bartłomiej KasprzykowskiAntoni Karkowski

Eryk Lubos Eryk LubosLebiediew, pułkownik NKWD
Eryk Lubos jako Lebiediew, pułkownik NKWD

Michał Żurawski Michał ŻurawskiAdam Jabłoński, pułkownik UB

Dawid Zawadzki Dawid ZawadzkiKrupski, sierżant UB

Joanna Osyda Joanna OsydaTola

Rafał Maćkowiak Rafał MaćkowiakAgent amerykańskiego wywiadu działający jako Max Goodword, korespondent "New York Timesa"

Gabriela Mazurek Gabriela MazurekKatia, córka Lewińskiej

Piotr Ligienza Piotr LigienzaPartyzant "Jeleń", członek oddziału Władka

Michał Czaderna Michał CzadernaPartyzant "Sowa", członek oddziału Władka

Alina Chechelska Alina ChechelskaZośka, kelnerka w kawiarnii Dobrzyńskiej

Wojciech Solarz Wojciech SolarzPartyzant "Strzałka", członek oddziału Władka

Dagmara Bąk Dagmara BąkPielęgniarka Wiesia

Anna Smołowik Anna SmołowikAktorka Marta Libherówna

Wojciech Leonowicz Wojciech LeonowiczKelner w kasynie

Anna Maria Buczek Anna Maria BuczekWięźniarka Pawiaka

Paweł Stankiewicz Paweł StankiewiczBruno, kolega Nowotnika

Michał Filipiak Michał FilipiakHandlarz na bazarze

Julia Kornacka Julia KornackaKazia, córka Wisi

Adam Krawczuk Adam KrawczukRestaurator Kazik

Piotr Rogucki Piotr Rogucki"Chudy", handlarz na bazarze

Zbigniew Waleryś Zbigniew WaleryśSzejnfeld, kierownik szopu krawieckiego w getcie

Artur Święs Artur ŚwięsPortier Waldek / Portier Stach

Przemysław Sadowski Przemysław SadowskiSzef Wydziału II / Brodowicz

Jerzy Połoński Jerzy PołońskiMausch, adiutant Fischera

$related.related Monika ZielskaStrażniczka więzienna na Pawiaku (niewymieniony w czołówce)

Mariusz Wojciechowski Mariusz WojciechowskiProfesor Stefan Majerski

Piotr Bondyra Piotr BondyraPartyzant, członek oddziału Władka