Czas honoru

(2008-2013) serial TV
Czas honoru (2008)
2008-09-07

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

obsada

 
oceń grę aktorską:
Maciej Zakościelny Maciej ZakościelnyBronek Woyciechowski
Maciej Zakościelny jako Bronek Woyciechowski
PL

Jakub Wesołowski Jakub WesołowskiMichał Konarski
Jakub Wesołowski jako Michał Konarski
PL

Jan Wieczorkowski Jan WieczorkowskiWładek Konarski
Jan Wieczorkowski jako Władek Konarski
PL

Antoni Pawlicki Antoni PawlickiJanek Markiewicz
PL

Magdalena Różczka Magdalena RóżczkaWanda Ryszkowska
Magdalena Różczka jako Wanda Ryszkowska
PL

Lucyna Malec Lucyna MalecJelonkowa, sąsiadka Wandy
PL

Magdalena Kuta Magdalena KutaSiostra Józefa
PL

Krystian Wieczorek Krystian WieczorekMajor Martin Halbe
PL

Michał Meyer Michał MeyerAntek
PL

Agnieszka Więdłocha Agnieszka WiędłochaLena Sajkowska
Agnieszka Więdłocha jako Lena Sajkowska
PL

Piotr Żurawski Piotr ŻurawskiRomek Sajkowski
PL

Joanna Kulig Joanna Kulig"Mucha", członek oddziału Bronka
PL

Matylda Damięcka Matylda DamięckaWisia Buczkowska
PL

Anna Cieślak Anna CieślakSiostra Róża
PL

Anna Romantowska Anna RomantowskaSabina Sajkowska
PL

Katarzyna Ankudowicz Katarzyna AnkudowiczKrystyna, łączniczka Janka
PL

Henryk Niebudek Henryk NiebudekStolarz Maciejewski, gospodarz Janka
PL

Łukasz Konopka Łukasz KonopkaKarol Ryszkowski
PL

Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski"Doktor"
PL

Olga Bołądź Olga BołądźCelina Dłużewska
Olga Bołądź jako Celina Dłużewska
PL

Danuta Stenka Danuta StenkaMargaret
PL

Leszek Lichota Leszek LichotaWysocki, handlarz na bazarze
PL

Marcin Kwaśny Marcin KwaśnySzmalcownik Kwapisz
PL

Magdalena Boczarska Magdalena BoczarskaLola, więźniarka Pawiaka / Karolina Osmańska
PL

Adam Cywka Adam CywkaNowotnik, współlokator Domańskiej
PL

Ewa Telega Ewa TelegaDomańska, gospodyni Władka
PL

Artur Dziurman Artur DziurmanSchneider, SS-man na Pawiaku
PL

Katarzyna Dąbrowska Katarzyna DąbrowskaGraba, strażniczka na Pawiaku
PL

Tomasz Błasiak Tomasz BłasiakKostek
PL

Marcin Przybylski Marcin PrzybylskiFranek, agent gestapo
PL

Sławomir Pacek Sławomir PacekStanisław Górka, agent gestapo
PL

Robert Latusek Robert LatusekWłodek Hulewicz, agent gestapo
PL

Ewa Wencel Ewa WencelHelena Dobrzyńska
PL

Maja Ostaszewska Maja OstaszewskaWanda Ryszkowska
PL

Krzysztof Globisz Krzysztof GlobiszLeon Sajkowski
PL

Krzysztof Stelmaszyk Krzysztof StelmaszykSS-Standartenführer Gerd Keller
PL

Piotr Adamczyk Piotr AdamczykObersturmbannführer Lars Rainer
Piotr Adamczyk jako Obersturmbannführer Lars Rainer
PL

Jacek Mikołajczak Jacek MikołajczakDr Otto Kurchner
PL

Arkadiusz Detmer Arkadiusz DetmerMosler
PL

Weronika Rosati Weronika RosatiRojza
PL

Roman Gancarczyk Roman GancarczykOrdynator Janusz Baranowski
PL

Antoni Królikowski Antoni KrólikowskiKamil, wnuk stolarza
PL

Marek Frąckowiak Marek FrąckowiakPułkownik "Orlicki"
PL

Magdalena Kizinkiewicz Magdalena KizinkiewiczAktorka Danuta
PL

Mariusz Jakus Mariusz JakusGestapowiec "Mongoł" w getcie
PL

Mirosław Haniszewski Mirosław HaniszewskiJacek Matuszak, strażnik na Pawiaku
PL

Monika Jakowczuk Monika JakowczukGrażyna, strażniczka na Pawiaku
PL

Krzysztof Ogłoza Krzysztof OgłozaKostrzewski, więzień Pawiaka
PL

Piotr Rękawik Piotr RękawikGestapowiec Becker, strażnik na Pawiaku / Gestapowiec Rudi
PL

Mariusz Słupiński Mariusz SłupińskiDziuba, więzień Pawiaka / Bosman Wawrzyniak
PL

Mariusz Kiljan Mariusz KiljanWoźniak
Mariusz Kiljan jako Woźniak
PL

Przemysław Bluszcz Przemysław BluszczScharfuhrer Uwe Rappke
PL

Mirosław Baka Mirosław BakaSorokin
PL

Wojciech Brzeziński Wojciech BrzezińskiScharfuhrer Helmut Fuchs
PL

Katarzyna Gniewkowska Katarzyna GniewkowskaDoktor Maria Konarska
PL

Jarosław Sacharski Jarosław Sacharski"Zadra", członek oddziału Bronka
PL

Ewa Borowik Ewa BorowikSiostra przełożona
PL

Karolina Gorczyca Karolina GorczycaWiktoria Rudnicka "Ruda"
Karolina Gorczyca jako Wiktoria Rudnicka "Ruda"
PL

$related.related Jan RotowskiAdaś
PL

Olga Sarzyńska Olga SarzyńskaRutka, przyjaciółka Leny
PL

Zuzanna Grabowska Zuzanna GrabowskaNina Jacewicz
PL

Ksawery Szlenkier Ksawery SzlenkierKrzysztof, narzeczony Celiny
PL

Tadeusz Huk Tadeusz HukStanisław Wojciechowski, ojciec Bronka
PL

Mateusz Janicki Mateusz JanickiKomunista Staszek Markiewicz
PL

Bartosz Obuchowicz Bartosz ObuchowiczKomunista Kraśko
PL

Tomasz Gęsikowski Tomasz GęsikowskiKolejarz Edward, gospodarz Bronka
PL

Zofia Charewicz Zofia CharewiczPani Rozalia
PL

Jan Englert Jan EnglertRotmistrz Czesław Konarski
PL

Tomasz Dedek Tomasz DedekObersturmbannfuhrer Josef Tannenberg
PL

Paweł Małaszyński Paweł MałaszyńskiHauptmann Johann von Relatzki vel Tadeusz Kruczek
PL

Wojciech Majchrzak Wojciech MajchrzakKapitan "Zubrzycki", dowódca partyzanckiego oddziału Narodowo-Ludowej Organizacji Wojskowej / Kapitan Tomasz Krawicz "Krawiec"
PL

Marta Juras Marta JurasHanna Głowacka
PL

Halina Rasiakówna Halina RasiakównaKobieta przed bramą getta / Teresa, więźniarka Pawiaka
PL

Karolina Gruszka Karolina GruszkaPiosenkarka Inga Neuman
PL

Jan Jankowski Jan JankowskiObersturmbahnfuhrer Stock
PL

Krzysztof Wach Krzysztof WachPorucznik Karol Borowski
PL

Mariusz Ostrowski Mariusz OstrowskiErnest, współpracownik "Rudej"
PL

Bartosz Gelner Bartosz GelnerPorucznik Alan Krawczyk
PL

Robert Kozyra Robert KozyraGruppenfuhrer Ludwik Fischer, gubernator Warszawy
PL

Marcin Piętowski Marcin PiętowskiHauptsturmfuhrer Wilhelm Brehm
PL

Andrzej Konopka Andrzej KonopkaJurgen Kugel
PL

Joanna Jeżewska Joanna JeżewskaElza Kugel
PL

Marta Malinowska Marta MalinowskaZośka Janiak, robotnica w gospodarstwie Kugela
PL

Magdalena Smalara Magdalena SmalaraAniela Krupa
PL

Halina Skoczyńska Halina SkoczyńskaGertruda Fischer
PL

Julia Wyszyńska Julia WyszyńskaKlara, wnuczka pani Rozalii
PL

Robert Gonera Robert GoneraMajor Aleksiej Dykow
PL

Magdalena Cielecka Magdalena CieleckaAda Lewińska, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego
Magdalena Cielecka jako Ada Lewińska, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego
PL

Jan Frycz Jan FryczKazimierz Korytowski "Zawisza", były mąż Heleny, ojciec Wandy
PL

Adam Woronowicz Adam WoronowiczLeon Wasilewski, pułkownik UB
PL

Grzegorz Damięcki Grzegorz DamięckiMajor Zwonariew vel "Bocian"
PL

Cezary Łukaszewicz Cezary ŁukaszewiczBolek Pustułka
PL

Andrzej Niemyt Andrzej Niemyt"Brzoza", członek oddziału Władka
PL

Zbigniew Paterak Zbigniew PaterakAdam
PL

Tadeusz Bradecki Tadeusz BradeckiReżyser Tadeusz Borowski
PL

Stanisław Brudny Stanisław BrudnyInspicjent Julian
PL

Bartek Waga Bartek WagaKapitan Marian Kupsiewicz
PL

Dorota Zięciowska Dorota ZięciowskaAktorka Lidia Płużańska
PL

Michał Rolnicki Michał RolnickiŻołnierz niemiecki / Aktor grający "Albina"
PL

Filip Bobek Filip BobekAktor Gustaw
PL

Sonia Bohosiewicz Sonia BohosiewiczEmilia Woźniak
Sonia Bohosiewicz jako Emilia Woźniak
PL

Jerzy Schejbal Jerzy SchejbalPrezes Janisz
PL

Bartłomiej Kasprzykowski Bartłomiej KasprzykowskiAntoni Karkowski
PL

Eryk Lubos Eryk LubosLebiediew, pułkownik NKWD
Eryk Lubos jako Lebiediew, pułkownik NKWD
PL

Michał Żurawski Michał ŻurawskiAdam Jabłoński, pułkownik UB
PL

Dawid Zawadzki Dawid ZawadzkiKrupski, sierżant UB
PL

Joanna Osyda Joanna OsydaTola
PL

Rafał Maćkowiak Rafał MaćkowiakAgent amerykańskiego wywiadu działający jako Max Goodword, korespondent "New York Timesa"
PL

Gabriela Mazurek Gabriela MazurekKatia, córka Lewińskiej
PL

Piotr Ligienza Piotr LigienzaPartyzant "Jeleń", członek oddziału Władka
PL

Michał Czaderna Michał CzadernaPartyzant "Sowa", członek oddziału Władka
PL

$related.related Alina ChechelskaZośka, kelnerka w kawiarnii Dobrzyńskiej
PL

Wojciech Solarz Wojciech SolarzPartyzant "Strzałka", członek oddziału Władka
PL

Dagmara Bąk Dagmara BąkPielęgniarka Wiesia
PL

Anna Smołowik Anna SmołowikAktorka Marta Libherówna
PL

Grzegorz Daukszewicz Grzegorz DaukszewiczOjciec "Twardego"
PL

Wojciech Leonowicz Wojciech LeonowiczKelner w kasynie
PL

Anna Maria Buczek Anna Maria BuczekWięźniarka Pawiaka
PL

Michał Filipiak Michał FilipiakHandlarz na bazarze
PL

Julia Kornacka Julia KornackaKazia, córka Wisi
PL

Adam Krawczuk Adam KrawczukRestaurator Kazik
PL

Piotr Rogucki Piotr Rogucki"Chudy", handlarz na bazarze
PL

Zbigniew Waleryś Zbigniew WaleryśSzejnfeld, kierownik szopu krawieckiego w getcie
PL

Artur Święs Artur ŚwięsPortier Waldek / Portier Stach
PL

Przemysław Sadowski Przemysław SadowskiSzef Wydziału II / Brodowicz
PL

Jerzy Połoński Jerzy PołońskiMausch, adiutant Fischera
PL

Mariusz Wojciechowski Mariusz WojciechowskiProfesor Stefan Majerski
PL

Piotr Bondyra Piotr BondyraPartyzant, członek oddziału Władka
PL

o