PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 352
oceny
8,0 10 1 87352
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

... bo zdecydowanie najlepszy polski serial. Szkoda, że czas akcji jest ograniczony, bo mógłby z
powodzeniem trwać i trwać. :) Świetna muzyka, fabuła i aktorstwo. W Polsce nie pisze się dobrych
scenariuszy, dlatego ten serial to światełko w tunelu. Gdyby tylko Janek nie skończył tak tragicznie, a
Wandę grała inna aktorka. Nie mogę doczekać się VII sezonu!

użytkownik usunięty
plegaria

Serial jest dobry, jak na polskie warunki, ale nie najlepszy. Duży plus za to, że dzięki niemu wielu młodych ludzi w ogóle zaczęło się interesować naszą historią. Jednak przedłużanie na siłę tego serialu bardzo negatywnie wpłynęło niestety na jego jakość. Mimo wielu uproszczeń historycznych i ubarwień przez pierwsze trzy sezony była to bardzo ciekawa produkcja. Im dalej, tym gorzej, a 6. sezon powinien w ogóle nie powstać. Ciekawa jestem 7, ale jednak sam fakt, że znamy dalsze losy bohaterów po Powstaniu, pozbawi nas widzów jakiegokolwiek napięcia i oczekiwania, w sensie - przeżyją czy nie. Dlatego dobry serial powinno się w odpowiednim momencie zakończyć, a nie rozciągać jak telenowelę, bo wtedy tylko na tym traci. Przepaść między 1. a 6. sezonem jest wręcz "namacalna".

ocenił(a) serial na 10

producent mówił że 7 sezon ma mieć 12 odc i Pawlickiego mogli by zostawić

użytkownik usunięty
ghf

Nie wiedziałam, że tylko 12, ale to lepiej. Pawlickiego zostawić, czyli w sensie, że nie uśmiercać ? Z tego co wiem to on sam chciał się "uśmiercić".

ocenił(a) serial na 10

chodzi mi o to że może nie zagrać w komisarzu Alexie ale o tym juz z tobą pisałem i dla mnie taki powrót do 1944 to nieporozumienie

użytkownik usunięty
ghf

aha, spoko, zobaczymy co z tego będzie

Zgadzam się z tym, że 6. sezon mógłby w ogóle nie powstać... Mdły i zaczęto zapraszać do serialu podrzędne aktorzyny w stylu Sonii Bohosiewicz.

plegaria

Bohosiewicz nie jest podrzędną aktorzyną (choć rzecz jasna można nie lubić jej aktorstwa) tylko dostała podrzędną rolę, którą zagrała jak w kabarecie. Emilia i Karkowski w połączeniu z na siłę utrzymywanym przy życiu Rainerem oraz drewnianą Celiną - cały ten wątek byłych -niebyłych kolaborantów zazębiający się z wątkiem "szpiegowskim" to był groteskowy koszmarek, który położył na amen VI sezon.

Ale faktycznie - w poprzednich sezonach w serialu pojawiali się znakomici aktorzy: Globisz, Englert, Romantowska, Woronowicz, Frycz, Cielecka, Damięcki, Baka...a VI była zbieraniną jakiś plączących się po telenowelach typów (Kasprzykowski, Osyda), a naprawdę utalentowani aktorzy (Lubus, Hycnar, Solarz) nie mieli nic lub prawie nic do zagrania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones