PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506885}

Czerwony orzeł

Águila roja
8,0 2 464
oceny
8,0 10 1 2464
Czerwony orzeł
powrót do forum serialu Czerwony orzeł

http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3557312048,czerwony_orz...

TELEGAZETY TVN7 strona 301 - rano
TETEGAZETY TVN7 strona 302 - po południu

SEZON OD 22.11

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
strony1984

Pierwszy odcinek w skrócie :)

http://www.youtube.com/watch?v=fO4CrSX9WJM

Wyżej masz inne :)

wyzej nie dzila ten link

ocenił(a) serial na 10
strony1984

Leon ale Ty strasznie mieszasz ;/

użytkownik usunięty
strony1984

Linki zostały poblokowane przez autora filmów, ja nic nie mieszam, to nie odemnie zależy, jak oglądałem jeszcze były dostępne...
połowa i tak nie działa.
przykro mi za problemy :)

kiedy bedzie nowy sezon w tv

ocenił(a) serial na 10
strony1984

bedzie pewnie zaraz po 3 sezonie (za miesiąc mniej więcej) ... liczymy na to :)

użytkownik usunięty
strony1984

Dokładnie po 3 sezonie, kończy się drugi, więc za jakieś 6 tygodni :)
Tak jak lexus bardzo na to liczę :)

ocenił(a) serial na 10

Witam!!! Niestyety masz racje ale nie w 100%, faktycznie hiszpańskie odcinki trwają ponad godzinę, ale polskie zostały poprostu podzielone na 2 i nic nietracą z fabuły są poprostu kończone po 40 minutach a następny zaczyna się od następnej sceny. NIC NIE TRACIMY. Ja oglądałamPolską i Hiszpańską wersję. Sezon 4 będzie dla was zaskoczeniem wiele się wydarzy, niebędę zdradzać fabuły ale moge dodać link gdzie znajdziecie zdjęcia: http://www.rtve.es/television/aguila-roja/fotos/ oraz odcinki http://www.rtve.es/alacarta/videos/programa/aguila-roja-capitulo/1277021/ Polecam

ocenił(a) serial na 10
Sonia85

Oznaczenie T4 oznacza początek 4 sezonu - 9 odcinków Hiszpańskich więc w Polsce zostanie wyemitowanych napewno 18

ocenił(a) serial na 10
Sonia85

A w życiu... Nie zgadzam się. Polskie odcinki owszem są dzielone ale są też ocenzurowane i są też sceny po prostu wycięte. Leon, Lane i inni to potwierdzą jestem przekonany.

użytkownik usunięty
lexus123

TAK ! potwierdzam, LEXUS MA RACJĘ, odcinki są niestety dzielone, ocenzurowane, i niekiedy wycięte, prawa autorskie, i licencja Polski to szacuje, więc Sonia niestety musisz się dopytać :)

A czy masz możliwość podzielenia się napisami do 4 sezonu? Mam tylko do 6 odcinka i mnie roznosi, bo nie mogę oglądać dalej :P

xaveri

to ja poprosze napisy i do tych 6 odcinkow
i skad masz zassane odcinki

strony1984

Zassałam 16 odcinków 4 sezonu z isohunta ;) Z tymże z tego co zauważyłam, to 5 odcinków jest 3 sezonem puszczanym na TVN7 (WTF?) Ale jeśli chcesz, to wyślę Ci te napisy ;) Tylko napisz mi proszę jakiś kontakt do siebie :)

użytkownik usunięty
xaveri

Ja też tak samo, roznosiło mnie czekanie na TVN7, o tam leci raz na dzień, czyli za mało jak dla mnie, mógłbym oglądać to godzinami.
tak czy owak, ciężko z wersją PL z lektorem, otóż napisy są, ale to psuje oglądalność, bo trzeba czytać, zamiast oglądać, po angielsku jest wersja lektora i po hiszpańsku, ale jak wiadomo nie każdy się zna na językach.
Wystarczy być cierpliwym i oglądać to na TVN7, nawet ja to robię.
A i tak teraz jest selekcja odcinków do 4 sezonu ostatniego odcinka.
obecnie jest koniec 2 sezonu 19 odcinka, po południu będzie 3 sezon :)
pozdrawiam :)

strony1984

Aha, zapomniałam dodać, że są po angielsku :P

ocenił(a) serial na 10

hej :) nie mogę się doczekać wiadomości w gazecie czy w Tv o 4 sezonie, więc napisałam do TVN 7 teraz to tylko czekać :)

ocenił(a) serial na 10
Wiolus1988

A o to odpowiedź:

"Witamy,

Dziękujemy za przesłaną korespondencje oraz zainteresowanie nasza stacją.
W nawiązaniu do zapytania pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie posiadamy sprecyzowanych informacji dotyczących ewentualnej kontynuacji serialu "Czerwony Orzeł".

Niemniej jednak przekazaliśmy Pani prośbę do Działu Programowego.

Pozdrawiamy,
Dział Współpracy z Widzami"

użytkownik usunięty
Wiolus1988

Tak czy inaczej będzie 4 sezon, bo czytałem o tym w internecie :)
i również nie mogę się doczekać, choć obejrzałem już wszystkie sezony, to i tak muszę to zobaczyć w TV :)
TVN7 nie chce zdradzać że już ma ten 4 sezon, bo jak wiadomo na premiery się trzeba szykowac, a 4 to premiera Polska,
w Hiszpanii obecnie leci od początku "Aguila Roja", jak i również co tydzień są wywiady z aktorami :)

Ale jeżeli chodzi o wypowiedz od TVN7 bardzo mnie zastanawia czy dadzą ten 4 sezon na emisje, oby tak :)

Dzięki z twojej strony że wysłałaś wiadomość, to bardzo miłe z twojej strony, jeżeli chodzi o fanów,
miejmy nadzieję że będzie wszystko po naszej myśli :)
POZDRAWIAM :)

ocenił(a) serial na 10

pozostaje czekać... Ja 4 sezonu nie oglądam choć kusi mnie mocno ale za bardzo sie wkurzam kiedy coś ogladam i nie rozumiem o co chodzi ( język hiszp. ) hehehehe :D czekam na Polish Premiere ;ddd

użytkownik usunięty
lexus123

Ja niestety nie wytrzymałem i puściło emocje, po hiszpańsku, ale oglądałem, i super się dzieje...ale ciii.......
tak czy owak tez czekam na 4 sezonu premierę, Polską premierę, bo słuchać i oglądać po polsku to całkiem inna sprawa ;)

wiadomo kiedy dokaldnie startuje w posce 4 sezon

ocenił(a) serial na 10
strony1984

Chyba 8 lutego w środę albo coś koło tego :)

użytkownik usunięty
Difas

Dokładnie 8 lutego o 14.55, 4 sezon.....nie można przegapić :)

ocenił(a) serial na 10

Oczywiście, oczywiście tego przegapić po prostu NIE MOŻNA :D To jest wydarzenie na skale własnych urodzin - nikt tego nie przegapia heheehh :D

użytkownik usunięty
lexus123

Hehehe - skala własnych urodzin, lub to że jest to najważniejszy dzień w twoim życiu :)
Wydarzenie roku, tak mamy prawo o tym pisać, bo jak na razie, w TV niczego takiego wspaniałego jak premiera AGUILA ROJA, nie ma :)

ocenił(a) serial na 10

Może to jeszcze nie pora na to, ale wczoraj kolega pisał do mnie, że widział na jakimś hiszpańskim kanale urywek wywiadu z David'em Janer'em dotyczącego Aguila Roja. Jako, że liznął on troche j. hiszp. udało mu się przetłumaczyć takie o to zdanie wypowiedziane przez Davida Janera pod koniec wywiadu " Jeszcze troche nas pooglądacie" czy jakos tak. Tak więc 5 sezon chyba nadchodzi :) Leon słyszałeś coś też może o tym ?? Masz jakieś "świeże" info ? :)

użytkownik usunięty
lexus123

Przeczytałem coś kątem oka, no i to ze nie kumam hiszpańskiego (spokojnie, koleżanka mnie kierowała po zdaniach z tej stronki co kiedyś podałem), że trwają zdjęcia do 5 sezonu,
będzie miał 20 odcinków, ale na 5 sezonie się nie skończy, dojdą nowe postacie, bronie orła,
oraz nowe komplikacje w życiu starych bohaterów, wywiadu nie oglądałem, ale wiem że zdjęcia potrwają do Czerwca tego roku, także premiera będzie pod koniec wakacji.
W Polsce może będzie na drugi rok ;(
Na razie zdjęcia i ciężka praca, ale oficjalnie są już 2 odcinki :)
News jest gorący bo z przed 3 dni, Nie mogę się doczekać 4 sezonu, a tu już 5 nadchodzi.....
CZEKAMY Z GORĄCZKĄ !!!

tez nie moge sie doczekac

ocenił(a) serial na 10
strony1984

hej hej:) dołączam się do fanów Czerwonego:) również czekam na 4 serię, bo oglądałam skrupulatnie co poniedziałek na tve, ale tak jak lexus rozumiem co 20 słowo ;)
Leon - widzę, że nie tylko ze mnie taka fanatyczka ;) ja znalazłam parę dni temu jakąś wiadomość (może to ta sama, którą Ty opisujesz, ale nie wiem) http://www.rtve.es/rtve/20120203/nota-del-consejo-administracion-rtve-sobre-agui la-roja-cuentame/495277.shtml
I tak, 5 seria ma być we wrześniu :
http://www.formulatv.com/series/200/aguila-roja/foros/1816/1/noticias-de-grabaci on-5-temporada-aguila-roja/
Leon , lexus - widzieliście trailer 5 sezonu? :)

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

ale co jak co my to przynajmniej mamy dobry system emisji seriali. Wiosna - lato,przerwa - jesień - zima,przerwa. A nie to co u nich! Czerwony był moim stałym punktem w poniedziałki. I jak ja teraz wytrzymam te 7 miesięcy? ;)

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

jednak muszę się jeszcze Wam pochwalić. Otóż 2 tygodnie temu szumnie zapowiadali na tve, że ostatni odcinek 4 serii będzie można obejrzeć i komentować na bieżąco razem z Francis'em Lorenzo :) Jak mogłabym to przegapić;) szkoda, że tam pisali tylko po hiszpańsku a może i dobrze, bo dzięki temu mój post się wyróżnił i dostałam pozdrowienie od Comisario :)

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

Hehehe :D Witamy, witamy :) Do 5 sezonu jeszcze daleko... narazie skupmy sie na spokojnie na 4 :) A później martwy sie o następny.
MonicaVeronica odnośnie tego traileru do sez 5, jeśli był on na końcu 51 odc. 4 sez to tak... ja widziałem :) i mogę Ci od razu odpowiedzieć, że Leon pewnie też widział hehe :))

użytkownik usunięty
lexus123

Dokładnie tak jak Lexus pisze, i ja opisuję wyżej 5 sezon jest oficjalny, zdjęcia trwają.
Skupmy się na 4 sezonie, najbardziej oczekiwanym, na a kolejny to tylko formalność.
Odnośnie tego trailera do sezonu 5, jeśli był on na końcu 51 odc. 4 sezon to tak...
ja widziałem :) dzięki lexus :)

Te informacje są oczywiście oficjalne, ale podobne z tym co podałaś monicaveronica,
kilka zdań się różni, ale te same nowinki są podobne :)
Dowiedziałem się że TVE Televisa, przerywa kontrakt z jakiś powodów dotyczących
developera, czy środków publikujących, dokładnie nie wiem, bo z Hiszpańskiego jestem
trochę kiepski, a reszta to od tłumacza :)
Ale dzięki :)

No i WITAM w gronie zapalonych fanów Aguila Roja ;)

ocenił(a) serial na 10

a niech spróbują tknąć Orła ;))
już tylko 2 dni :)

użytkownik usunięty
monica veronica

Nie tkną, a niech się odważą !

JUT TYLKO 2 DNI.....nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) serial na 9

Nie ogladałam wszystkich odcinków więc chciałabym się upewnić czy Nunio jest synem Komisarza? A jeśli tak to dlaczego się zgodził żeby inny facet go wychowywał.

Selena_Evrillo

Tak Nuno jest synem komisarza. Nie zgodził się tylko nie wiedział, że to jego syn.

ocenił(a) serial na 9
Obssesion

A kiedy się dowiedział?

użytkownik usunięty
Selena_Evrillo

Nuno jest synem komisarza, historia jest skomplikowana, bo tak naprawdę wszyscy żyli wiadomością że Nuno to syn Markiza, którego zabiła Lucresja.
komisarz dowiedział się podczas odejścia Nuno z zamku do klasztoru, gdzie miał odbyć swoje życie, która była ostatnią wolą ojca w testamencie. Dopełnił to jego brat, który zmarł w łożu Markizy :)
podczas wyjazdu Lucresja powiedziała komisarzowi o synu którego ma.
były to początki 3 sezonu.

Jeżeli chciałabyś się czegoś dowiedzieć, to wal do mnie lub do Lexusa,
który wie najwięcej ze wszystkich, on doskonale pamięta odcinki :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10

Hehehe :)) aż tak wszystkich to może nie pamiętam :) troche mi sie pozapominało gdyż opuściłem sporo odcinków powtórkowych 2 i 3 sezonu. Ale chętnie odpowiem na to co wiem i pamiętam także wal śmiało Selena :D I dzięki Leon za docenienie i polecenie :)

użytkownik usunięty
lexus123

Oj tam, wiem co piszę, sporo pamiętasz i wiesz, a poza tym nie bądź skromny, wiele się dowiedziałem dzięki tobie, i jestem dozgonnie wdzięczny :)
A polecić musiałem, bo masz pisane :)
Selena dobrze trafiła, z nami się nie zgubisz w informacjach o Orle :)

ocenił(a) serial na 10

centrum wiedzy o Orle ;)
Poza tym Lucrecia nie mogłaby się przyznać publicznie, że Nuno nie jest synem Markiza, bo chce, by w przyszłości on objął władzę. Poza tym i tak Comisario go też wychowywał, widać to było w odcinku, kiedy Nuno miał być ścięty i Comisario wspominał jak m.in. uczy go grać w szachy (swoją drogą słodki był ten "mały Nuno" z tymi loczkami ;)) ) i mówi, że zawsze będzie przy nim. W ogóle Comisario zawsze był przy Nuno i się nim opiekował :)

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

A i jeszcze mam pytanie : o co chodziło z Ines? Ona była wychowanką Kardynała i dlatego działała na jego zlecenie?

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

No i to jest jeden za tych wątków, który przegapiłem i to 2 razy, nawet w powtórkach ;// Z faktów które powiązałem to wyszło mi, że Kardynał zwerbował Ines by zadowalała Króla. Ines odeszła od Cipri'ego bez żadnego wyjaśnienia (chroniła go w ten sposób przed Mendozą... tak mi się wydaje) Kurde uciekł mi ten wątek :( dlatego lepiej będzie jak ktoś inny Ci to wyjaśni.

lexus123

jutro godzina 14.55 pierwszy odcinek czekamy

ocenił(a) serial na 10
strony1984

lexus właśnie też mi to jakoś umknęło. Tak się zastanawiam czy w ogóle to było wyjaśnione.

ocenił(a) serial na 10
monica veronica

Chyba było... I chyba kiedyś Leon o tym mówił komuś. Więc albo szukajmy na forum, albo czekajmy na niego :D

ocenił(a) serial na 10
lexus123

No i jak się podobał odcinek ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones