Czerwony Orzeł - SEZON 4 22.11.2011, To pewne :)

ostatnia wypowiedź: Leon92Kennedy
Leon92Kennedy Leon92Kennedy
ocena: 10

http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3557312048,czerwony_orz...

TELEGAZETY TVN7 strona 301 - rano
TETEGAZETY TVN7 strona 302 - po południu

SEZON OD 22.11

• strony1984 strony1984

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Leon92Kennedy Leon92Kennedy

Pierwszy odcinek w skrócie :)

http://www.youtube.com/watch?v=fO4CrSX9WJM

Wyżej masz inne :)

• strony1984 strony1984

wyzej nie dzila ten link

• lexus123 lexus123

Leon ale Ty strasznie mieszasz ;/

Linki zostały poblokowane przez autora filmów, ja nic nie mieszam, to nie odemnie zależy, jak oglądałem jeszcze były dostępne...
                                połowa i tak nie działa.
                                przykro mi za problemy :)

• strony1984 strony1984

kiedy bedzie nowy sezon w tv

• lexus123 lexus123

bedzie pewnie zaraz po 3 sezonie (za miesiąc mniej więcej) ... liczymy na to :)

Dokładnie po 3 sezonie, kończy się drugi, więc za jakieś 6 tygodni :)
                                Tak jak lexus bardzo na to liczę :)

• Sonia85 Sonia85

Witam!!! Niestyety masz racje ale nie w 100%, faktycznie hiszpańskie odcinki trwają ponad godzinę, ale polskie zostały poprostu podzielone na 2 i nic nietracą z fabuły są poprostu kończone po 40 minutach a następny zaczyna się od następnej sceny. NIC NIE TRACIMY. Ja oglądałamPolską i Hiszpańską wersję. Sezon 4 będzie dla was zaskoczeniem wiele się wydarzy, niebędę zdradzać fabuły ale moge dodać link gdzie znajdziecie zdjęcia: http://www.rtve.es/television/aguila-roja/fotos/ oraz odcinki http://www.rtve.es/alacarta/videos/programa/aguila-roja-capi... Polecam

• Sonia85 Sonia85

Oznaczenie T4 oznacza początek 4 sezonu - 9 odcinków Hiszpańskich więc w Polsce zostanie wyemitowanych napewno 18

• lexus123 lexus123

A w życiu... Nie zgadzam się. Polskie odcinki owszem są dzielone ale są też ocenzurowane i są też sceny po prostu wycięte. Leon, Lane i inni to potwierdzą jestem przekonany.

TAK ! potwierdzam, LEXUS MA RACJĘ, odcinki są niestety dzielone, ocenzurowane, i niekiedy wycięte, prawa autorskie, i licencja Polski to szacuje, więc Sonia niestety musisz się dopytać :)

• xaveri xaveri

A czy masz możliwość podzielenia się napisami do 4 sezonu? Mam tylko do 6 odcinka i mnie roznosi, bo nie mogę oglądać dalej :P

• strony1984 strony1984

to ja poprosze napisy i do tych 6 odcinkow
                                i skad masz zassane odcinki

• xaveri xaveri

Zassałam 16 odcinków 4 sezonu z isohunta ;) Z tymże z tego co zauważyłam, to 5 odcinków jest 3 sezonem puszczanym na TVN7 (WTF?) Ale jeśli chcesz, to wyślę Ci te napisy ;) Tylko napisz mi proszę jakiś kontakt do siebie :)

Ja też tak samo, roznosiło mnie czekanie na TVN7, o tam leci raz na dzień, czyli za mało jak dla mnie, mógłbym oglądać to godzinami.
                                tak czy owak, ciężko z wersją PL z lektorem, otóż napisy są, ale to psuje oglądalność, bo trzeba czytać, zamiast oglądać, po angielsku jest wersja lektora i po hiszpańsku, ale jak wiadomo nie każdy się zna na językach.
                                Wystarczy być cierpliwym i oglądać to na TVN7, nawet ja to robię.
                                A i tak teraz jest selekcja odcinków do 4 sezonu ostatniego odcinka.
                                obecnie jest koniec 2 sezonu 19 odcinka, po południu będzie 3 sezon :)
                                pozdrawiam :)

• xaveri xaveri

Aha, zapomniałam dodać, że są po angielsku :P

• Wiolus1988 Wiolus1988

hej :) nie mogę się doczekać wiadomości w gazecie czy w Tv o 4 sezonie, więc napisałam do TVN 7 teraz to tylko czekać :)

• Wiolus1988 Wiolus1988

A o to odpowiedź:

"Witamy,

Dziękujemy za przesłaną korespondencje oraz zainteresowanie nasza stacją.
      W nawiązaniu do zapytania pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie posiadamy sprecyzowanych informacji dotyczących ewentualnej kontynuacji serialu "Czerwony Orzeł".

Niemniej jednak przekazaliśmy Pani prośbę do Działu Programowego.

Pozdrawiamy,
      Dział Współpracy z Widzami"

Tak czy inaczej będzie 4 sezon, bo czytałem o tym w internecie :)
        i również nie mogę się doczekać, choć obejrzałem już wszystkie sezony, to i tak muszę to zobaczyć w TV :)
        TVN7 nie chce zdradzać że już ma ten 4 sezon, bo jak wiadomo na premiery się trzeba szykowac, a 4 to premiera Polska,
        w Hiszpanii obecnie leci od początku "Aguila Roja", jak i również co tydzień są wywiady z aktorami :)

Ale jeżeli chodzi o wypowiedz od TVN7 bardzo mnie zastanawia czy dadzą ten 4 sezon na emisje, oby tak :)

Dzięki z twojej strony że wysłałaś wiadomość, to bardzo miłe z twojej strony, jeżeli chodzi o fanów,
        miejmy nadzieję że będzie wszystko po naszej myśli :)
        POZDRAWIAM :)

• lexus123 lexus123

pozostaje czekać... Ja 4 sezonu nie oglądam choć kusi mnie mocno ale za bardzo sie wkurzam kiedy coś ogladam i nie rozumiem o co chodzi ( język hiszp. ) hehehehe :D czekam na Polish Premiere ;ddd

Ja niestety nie wytrzymałem i puściło emocje, po hiszpańsku, ale oglądałem, i super się dzieje...ale ciii.......
            tak czy owak tez czekam na 4 sezonu premierę, Polską premierę, bo słuchać i oglądać po polsku to całkiem inna sprawa ;)

• strony1984 strony1984

wiadomo kiedy dokaldnie startuje w posce 4 sezon

• Difas Difas

Chyba 8 lutego w środę albo coś koło tego :)

Dokładnie 8 lutego o 14.55, 4 sezon.....nie można przegapić :)

• lexus123 lexus123

Oczywiście, oczywiście tego przegapić po prostu NIE MOŻNA :D To jest wydarzenie na skale własnych urodzin - nikt tego nie przegapia heheehh :D

Hehehe - skala własnych urodzin, lub to że jest to najważniejszy dzień w twoim życiu :)
                      Wydarzenie roku, tak mamy prawo o tym pisać, bo jak na razie, w TV niczego takiego wspaniałego jak premiera AGUILA ROJA, nie ma :)

• lexus123 lexus123

Może to jeszcze nie pora na to, ale wczoraj kolega pisał do mnie, że widział na jakimś hiszpańskim kanale urywek wywiadu z David'em Janer'em dotyczącego Aguila Roja. Jako, że liznął on troche j. hiszp. udało mu się przetłumaczyć takie o to zdanie wypowiedziane przez Davida Janera pod koniec wywiadu " Jeszcze troche nas pooglądacie" czy jakos tak. Tak więc 5 sezon chyba nadchodzi :) Leon słyszałeś coś też może o tym ?? Masz jakieś "świeże" info ? :)

Przeczytałem coś kątem oka, no i to ze nie kumam hiszpańskiego (spokojnie, koleżanka mnie kierowała po zdaniach z tej stronki co kiedyś podałem), że trwają zdjęcia do 5 sezonu,
                          będzie miał 20 odcinków, ale na 5 sezonie się nie skończy, dojdą nowe postacie, bronie orła,
                          oraz nowe komplikacje w życiu starych bohaterów, wywiadu nie oglądałem, ale wiem że zdjęcia potrwają do Czerwca tego roku, także premiera będzie pod koniec wakacji.
                          W Polsce może będzie na drugi rok ;(
                          Na razie zdjęcia i ciężka praca, ale oficjalnie są już 2 odcinki :)
                          News jest gorący bo z przed 3 dni, Nie mogę się doczekać 4 sezonu, a tu już 5 nadchodzi.....
                          CZEKAMY Z GORĄCZKĄ !!!

• strony1984 strony1984

tez nie moge sie doczekac

• monica veronica monicaveronica

hej hej:) dołączam się do fanów Czerwonego:) również czekam na 4 serię, bo oglądałam skrupulatnie co poniedziałek na tve, ale tak jak lexus rozumiem co 20 słowo ;)
                              Leon - widzę, że nie tylko ze mnie taka fanatyczka ;) ja znalazłam parę dni temu jakąś wiadomość (może to ta sama, którą Ty opisujesz, ale nie wiem) http://www.rtve.es/rtve/20120203/nota-del-consejo-administra...
                              I tak, 5 seria ma być we wrześniu :
                              http://www.formulatv.com/series/200/aguila-roja/foros/1816/1...
                              Leon , lexus - widzieliście trailer 5 sezonu? :)

ale co jak co my to przynajmniej mamy dobry system emisji seriali. Wiosna - lato,przerwa - jesień - zima,przerwa. A nie to co u nich! Czerwony był moim stałym punktem w poniedziałki. I jak ja teraz wytrzymam te 7 miesięcy? ;)

jednak muszę się jeszcze Wam pochwalić. Otóż 2 tygodnie temu szumnie zapowiadali na tve, że ostatni odcinek 4 serii będzie można obejrzeć i komentować na bieżąco razem z Francis'em Lorenzo :) Jak mogłabym to przegapić;) szkoda, że tam pisali tylko po hiszpańsku a może i dobrze, bo dzięki temu mój post się wyróżnił i dostałam pozdrowienie od Comisario :)

• lexus123 lexus123

Hehehe :D Witamy, witamy :) Do 5 sezonu jeszcze daleko... narazie skupmy sie na spokojnie na 4 :) A później martwy sie o następny.
                                MonicaVeronica odnośnie tego traileru do sez 5, jeśli był on na końcu 51 odc. 4 sez to tak... ja widziałem :) i mogę Ci od razu odpowiedzieć, że Leon pewnie też widział hehe :))

Dokładnie tak jak Lexus pisze, i ja opisuję wyżej 5 sezon jest oficjalny, zdjęcia trwają.
                                Skupmy się na 4 sezonie, najbardziej oczekiwanym, na a kolejny to tylko formalność.
                                Odnośnie tego trailera do sezonu 5, jeśli był on na końcu 51 odc. 4 sezon to tak...
                                ja widziałem :) dzięki lexus :)

Te informacje są oczywiście oficjalne, ale podobne z tym co podałaś monicaveronica,
                                kilka zdań się różni, ale te same nowinki są podobne :)
                                Dowiedziałem się że TVE Televisa, przerywa kontrakt z jakiś powodów dotyczących
                                developera, czy środków publikujących, dokładnie nie wiem, bo z Hiszpańskiego jestem
                                trochę kiepski, a reszta to od tłumacza :)
                                Ale dzięki :)

No i WITAM w gronie zapalonych fanów Aguila Roja ;)

a niech spróbują tknąć Orła ;))
                                już tylko 2 dni :)

Nie tkną, a niech się odważą !

JUT TYLKO 2 DNI.....nie mogę się doczekać :)

• Selena_Evrillo Selena_Evrillo
                                ocena: 9

Nie ogladałam wszystkich odcinków więc chciałabym się upewnić czy Nunio jest synem Komisarza? A jeśli tak to dlaczego się zgodził żeby inny facet go wychowywał.

• Obssesion Obssesion

Tak Nuno jest synem komisarza. Nie zgodził się tylko nie wiedział, że to jego syn.

• Selena_Evrillo Selena_Evrillo
                                ocena: 9

A kiedy się dowiedział?

Nuno jest synem komisarza, historia jest skomplikowana, bo tak naprawdę wszyscy żyli wiadomością że Nuno to syn Markiza, którego zabiła Lucresja.
                                komisarz dowiedział się podczas odejścia Nuno z zamku do klasztoru, gdzie miał odbyć swoje życie, która była ostatnią wolą ojca w testamencie. Dopełnił to jego brat, który zmarł w łożu Markizy :)
                                podczas wyjazdu Lucresja powiedziała komisarzowi o synu którego ma.
                                były to początki 3 sezonu.

Jeżeli chciałabyś się czegoś dowiedzieć, to wal do mnie lub do Lexusa,
                                który wie najwięcej ze wszystkich, on doskonale pamięta odcinki :)
                                Pozdrawiam :)

• lexus123 lexus123

Hehehe :)) aż tak wszystkich to może nie pamiętam :) troche mi sie pozapominało gdyż opuściłem sporo odcinków powtórkowych 2 i 3 sezonu. Ale chętnie odpowiem na to co wiem i pamiętam także wal śmiało Selena :D I dzięki Leon za docenienie i polecenie :)

Oj tam, wiem co piszę, sporo pamiętasz i wiesz, a poza tym nie bądź skromny, wiele się dowiedziałem dzięki tobie, i jestem dozgonnie wdzięczny :)
                                A polecić musiałem, bo masz pisane :)
                                Selena dobrze trafiła, z nami się nie zgubisz w informacjach o Orle :)

centrum wiedzy o Orle ;)
                                Poza tym Lucrecia nie mogłaby się przyznać publicznie, że Nuno nie jest synem Markiza, bo chce, by w przyszłości on objął władzę. Poza tym i tak Comisario go też wychowywał, widać to było w odcinku, kiedy Nuno miał być ścięty i Comisario wspominał jak m.in. uczy go grać w szachy (swoją drogą słodki był ten "mały Nuno" z tymi loczkami ;)) ) i mówi, że zawsze będzie przy nim. W ogóle Comisario zawsze był przy Nuno i się nim opiekował :)

A i jeszcze mam pytanie : o co chodziło z Ines? Ona była wychowanką Kardynała i dlatego działała na jego zlecenie?

• lexus123 lexus123

No i to jest jeden za tych wątków, który przegapiłem i to 2 razy, nawet w powtórkach ;// Z faktów które powiązałem to wyszło mi, że Kardynał zwerbował Ines by zadowalała Króla. Ines odeszła od Cipri'ego bez żadnego wyjaśnienia (chroniła go w ten sposób przed Mendozą... tak mi się wydaje) Kurde uciekł mi ten wątek :( dlatego lepiej będzie jak ktoś inny Ci to wyjaśni.

• strony1984 strony1984

jutro godzina 14.55 pierwszy odcinek czekamy

lexus właśnie też mi to jakoś umknęło. Tak się zastanawiam czy w ogóle to było wyjaśnione.

• lexus123 lexus123

Chyba było... I chyba kiedyś Leon o tym mówił komuś. Więc albo szukajmy na forum, albo czekajmy na niego :D

• Difas Difas

No i jak się podobał odcinek ?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true